Hip Hop Magazín

Hudba

10 rapperů, kteří mají neobvyklé domácí mazlíčky

10.4.2018

10 rapperů, kteří mají neobvyklé domácí mazlíčky

Psa nebo kočku má doma každý druhý. Kde kdo si pořídí akvárko a pak zapomene krmit rybičky. Znám lidi, co doma rozmnožují křečky nebo morčata a doufají, že na tom rozjedou neskutečný business. Dnes se koukneme na 10 známých rapperů, kteří se pyšní neobvyklými domácími mazlíčky.

 

Action Bronson

Dnes už není žádným tajemstvím, že se Action Bronson ještě před rapovou kariérou živil jako televizní kuchař. A také proto je známý tím, že má vlastní farmu zvířat, aby měl vždy přístup k čerstvému a kvalitnímu masu. Jednoho kohouta ze své farmy si oblíbil na tolik, že se stal jeho osobním domácím mazlíčkem.

Azealia Banks

Také Azealia Banks je známá svým kladným vztahem ke zvířatům. V rozhovoru pro magazín Billboard před časem prozradila, že má doma dvě kočky, morčata a nějaká další zvířata. Mezi nimi najdeme také hada.

Cee Lo Green

Cee Lo Green si ze své dovolené na Fantasy Island přivezl růžového papouška Moluccan cockatoo, kterému říká Miss Lady.

French Montana

Kapucínská opice, kterou má od roku 2014 French Montana jako svého domácího mazlíčka, se jmenuje Julius Ceasor.

Willow a Jaden Smithovi

Děti známého herce Will Smitha se netají tím, že mají doma hada, kterého nechávají volně se pohybovat po celém domě.

MC Hammer

V dobách své největší slávy investoval MC Hammer do vlastní stáje. Jednoho ze svých koní, Lite Light, si oblíbil natolik, že se stal jeho osobním mazlíčkem.

Rick Ross

Před časem se Rick Ross na svém instagramu pochlubil, že doma chová vlastního tygra. Sklidil za to vlnu kritiky od svých fanoušků, že to není z etických důvodů zvíře vhodné do domácnosti. Má ho dodnes.

Tyga

A u tygrů ještě zůstaneme, dalším šílencem, kdo si doma nechává běhat tuto dravou šelmu, je Tyga. Ovšem spojení Tyga má tygra nezní špatně. Stejně jako u Rick Rosse se jedná o nelegální chov.

Vanilla Ice

Autor hitu “Ice Ice Baby” je velkým milovníkem zvířat. To, že měl v minulosti kozu, není nic neobvyklého. Na svém pozemku měl také vlastního klokana, úřady mu ho však později zabavily.

Young Thug

Také Young Thug se nedávno pochlubil svým neobvyklým domácím mazlíčkem – hadem.

Zdroj: xxlmag.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *