HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínSnoop Dogg se pochlubil tracklistem desky Coolaid. Co a koho na něm najdeš?

Snoop Dogg se pochlubil tracklistem desky Coolaid. Co a koho na něm najdeš?
Autor:Mia
Datum: 22.06.2016
sdílej

Pamětník Snoop Dogg ještě samozřejmě stále nepatří do starýho železa, což dokládá jeho neupadající aktivita. Dohromady dává komplet novýho materiálu, kterej už se rozhodl i představit. Tak se pojďte podívat, co se pro nás chystá...

V  loňském roce se Snoop Dogg podělil o desku s názvem "Bush", která rozšířila řadu Snoopových samostatně vydaných singlů o věci "Peaches N Cream", "So Many Pros" či "California Roll". Desce se dostalo spíše smíšených hodnocení, HipHopDX nedal víc než 3,5 bodů z 5, obdobně se vyjádřil také Billboard, Los Angeles Times ohodnotil 3 hvězdičkami ze 4 a The Guardian, stejně jako XXL, 4 z 5. Deska tedy žebříčky prodejnosti a hitparád zrovna nebořila, ovšem po téměř 25 letech ve hře to rozhodně je byl Snoop Dogga úspěch.

A tak můžeme bejt o to víc zvědaví, s čím se Snoop Dogg předvede jen o rok později. V přípravě je deska s názvem "Coolaid", která pojme zřejmě více hostů, než tomu bylo v případě desky předešlé. Jejich jména můžete vidět v seznamu tracků níže.

Animovaný cover alba představil Snoop Dogg již minulý týden, stejně jako datum vydání, kterým je 1. červenec. Koncem měsíce července pak Tha Doggfather odstartuje “The High Road Summer Tour”, na které se objeví také Wiz Khalifa, Jhené Aiko, Kevin Gates, Casey Veggies a DJ Drama, a zazní tu jistě také spousta z níže uvedených tracků. Škoda jen, že ne u nás.

 

Coolaid tracklist:

1. “Legend”
2. “Ten Toes Down”
3. “Don’t Stop” (feat. Too Short)
4. “Super Crip”
5. “Coolaid Man”
6. “Let Me See Em Up” (feat. Swizz Beatz)
7. “Point Seen Money Gone” (feat. Jeremih)
8. “Oh Na Na” (feat. Wiz Khalifa)
9. “My Carz”
10. “Two Or More”
11. “Affiliated” (feat. Trick Trick)
12. “Feel About Snoop”
13. “Light It Up” (feat. Swizz Beatz)
14. “Side Piece”
15. “Kush Ups” (feat. Wiz Khalifa)
16. “Double Tap” (feat. E-40 & Jazze Pha)
17. “Got Those”
18. “Let the Beat Drop (Celebrate)” (feat. Swizz Beatz)
19. “What If” (feat. Suga Free)
20. “Revolution” (feat. October London)

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Snoop Dogg se pochlubil tracklistem desky Coolaid. Co a koho na něm najdeš?


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16