HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínAraabMuzik byl postřelen v Harlemu

AraabMuzik byl postřelen v Harlemu
Autor:Mia
Datum: 01.03.2016
sdílej

Další nepříjemná zpráva se přes víkend donesla ze zámoří. Nedávno jsme se skoro modlili za Jay Rocka, který to nezvládl na motorce a skončil v nemocnici s hromadou zlomenin, teď je pod dohledem doktorů pro změnu AraabMuzik...

Šestadvacetiletý producent vlastním jménem Abraham Orellana, kterého známe pod pseudonymem AraabMuzik byl dle New York Daily News postřelen v Harlemu minulý týden ve čtvrtek.

Producent, který má za sebou spolupráce s lidma jako Eminem, Slaughterhouse či Fabolous, má zraněnou čelist, pravou paži a hlavu. Aktuálně se zotavuje v místní nemocnici, tedy v Harlemu, kde také podstoupil chirurgický zákrok.

Ke střelbě došlo na jednom z harlemských parkovišť a byla to doslova scéna jako z filmu. AraabMuzik a jeho kámoš James Malloy, který byl také postřelen do nohy, seděli v autě, když někdo zaťukal na okno. AraabMuzik sedící na místě spolujezdce stáhl okénko a v tu chvíli byl postřelen. Na místě se našly nábojnice .380, pachátelé bohužel utekli. Z jakého důvodu k činu došlo není známo. Dodejme jen, že je to už podruhé v posledních 3 letech, co byl Orellana postřelen. Zraněn byl také při údajném pokusu o loupež v roce 2013. Jeho právní zástupce v té době prohlásil, že byl jen "ve špatnou dobu na špatném místě".

V nemocnici navštěvuje producenta např. Swizz Beatz, který se podělil o informace o stavu pacienta na Instagramu: “The blessings are real,” said Swizz. “My brother who’s like my son @araabmuzik would like for everyone to know he is good and thx for the prayers.”

 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: AraabMuzik byl postřelen v Harlemu


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16