HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínCiara a Russell Wilson jsou zasnoubeni

Ciara a Russell Wilson jsou zasnoubeni
Autor:Mia
Datum: 14.03.2016
sdílej

A Future může slavit. Chce se dodat. No budiž to zpěvačce přáno, v poslední době si po rozchodu s bývalým asi moc klidu neužila, zvlášť, když si Future dal hodně záležet na tom, aby všichni věděli, jak komplikovaný vztah mezi sebou mají...

Tím máme samozřejmě na mysli otevřené Futureho vzkazy na sociálních sítích, o kterých byla mimo jiné řeč tady. Future ale může bejt už asi v klidu, jeho otcovské povinnosti zřejmě částečně převezme na svá bedra quaterback Seattle Seahawks, který se vyslovil a požádal Ciaru o ruku. 

A to samozřejmě ve velkém stylu, kulisou tomuto jedinečnému okamžiku se stal luxusní North Island resort na Seychelách. Nezapomenutelný okamžik hned dvojice sdílela se svými fanoušky na twitteru, na který Wilson ještě přidal zamilovaný vzkaz: "Since Day 1 I knew you were the one...No Greater feeling…#TrueLove.”

Dvojice spolu randí od loňského roku, a to údajně zcela bez sexu, což se jim zřejmě nestalo nepřekonatelnou překážkou. Stejně jako zpěvaččiny tahanice se zmíněným bývalým snoubencem Futurem o opatrovnictví jejich dítěte.


 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Ciara a Russell Wilson jsou zasnoubeni


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16