HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínJay Z a Beyoncé jsou nejlépe placeným párem světa. Kdo se diví?

Jay Z a Beyoncé jsou nejlépe placeným párem světa. Kdo se diví?
Autor:Mia
Datum: 13.07.2016
sdílej

Beyoncé a Jay Z byli nejlépe a nejvíce vydělávajícím párem v loňském roce. To asi nikoho nepřekvapí. Stejně tak jako to, že s touto informací přišel magazín Forbes, který právě tyhle zajímavosti již tradičně sleduje a zaznamenává...

Magazín Forbes oznámil další ze zajímavých informací o příjmech celebrit z největších, že dvojice Jay Z a Beyoncé byla v loňském roce nejlépe placeným celebrity párem. Jistě vás bude zajímat, o jakém celkovém příjmu je řeč. Tak tedy o monstrózních 107.500.000 milionech dolarů.

Královna Bey přispěla do rodinného rozpočtu nějakými 54 miliony, což jí ve stovce nejlépe vydělávajích celebrit vyneslo 34. místo. Jen kousek za ní, na příčce 36. stanul její manžel, s celkovým příjmem 53.500.000 milionu dolarů. Nutno dodat, že Forbes mluví o zisku před zdaněním a před odečtením poplatků a výdajů za agenty, manažery, právníky a podobně.

Pár samozřejmě vytěžil mnohé ze zpěvaččina alba "LEMONADE", které bylo údajně napsáno o Jiggově údajné nevěře. Nemálo výdělečný je samozřejmě projekt TIDAL a zpěvaččina Formation World Tour. Hudba není ale jediný money moker, který dvojici sype.  Jay má svou kolekci šampaňského Armand de Brignac a koňaku D'UUSSÉ, Bey naproti tomu čas od času nabídne nějakou tu módní kolekci, letos to byla řada oblečků Ivy Park.

Připomeňme, že loňský nejlépe placený celebrity pár už nějakou chvíli párem není. Šlo o dvojici Taylor Swift a Calvin Harris, která se nedávno rozešla.

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Jay Z a Beyoncé jsou nejlépe placeným párem světa. Kdo se diví?


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16