HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínJay-Zho Roc Nation a Rita Ora jsou ve sporu

Jay-Zho Roc Nation a Rita Ora jsou ve sporu
Autor:Mia
Datum: 03.02.2016
sdílej

Klasická situace, která nezávislosti chtivé umělce odrazuje od spolupráce s většími labely. Upíšeš se, že něco uděláš, respektive nahraješ, pak to ale nějak nedopadne a vydavatelství zuří. Tak takhle nějak to je...

Hudební label Roc Nation, jehož zakladatelem a vlastníkem jak určitě víte je Jay-Z, se dostalo do sporu s jedním ze svých umělců, a to se zpěvačkou jménem Rita Sahatçiu Ora, všem známou prostě jako Rita Ora.  Jay-Zho label údajně podal proti zpěvačce žalobu.

Podle magazínu TMZ, Roc Nation tvrdí, že v roce 2008, když jméno Rita Ora bylo ještě neznámé, investoval miliony do její kariéry, za což zpěvačka přislíbila nahrát a dodat pět desek. Situace je ale taková, že vydána byla deska zatím jen jedna, debut "Ora" z roku 2012, který navíc nebyl americkým debutem. Tím se mělo stát až zpěvaččino druhé album.

25letá rodačka z kosovské Prištiny si již v prosinci postěžovala na svou "osiřelou" pozici ve vydavatelství, ve kterém jí prý nepojily vztahy s kýmkoli. Nabídla i první materiál pro své druhé album, label ale prý projevil větší zájem o své sportovní divize. V nynější žalobě na druhou stranu Roc Nation tvrdí, že na přípravy zpěvaččiny druhé desky uvolil více než 2 miliony dolarů, které by teď label chtěl zpět. Zpěvaččin právník ale tvrdí, že Jay Z již slíbil uvolnit zpěvačku z tohoto kontraktu a k soudnímu řešení sporu možná nakonec vůbec nedojde.

 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Jay-Zho Roc Nation a Rita Ora jsou ve sporu


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16