HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínKola jsou v pohybu, říká RZA o přípravách filmového životopisu Ol' Dirty Bastarda!

Kola jsou v pohybu, říká RZA o přípravách filmového životopisu Ol' Dirty Bastarda!
Autor:Mia
Datum: 21.01.2016
sdílej

Snímek Straight Outta Compton, který šel do českých kin v září loňského roku, si rozhodně na neúspěch nemůže stěžovat. Filmek z comptonských ulic si získal přízeň nejen u diváků, ale i u filmových kritiků...

A tak se zdá, že cestička k uvedení dalších obdobných snímků na filmová plátna jest velmi dobře vyšlapána. Jsou tu ještě další dva filmy, o kterých se už dobu mluví a které by si jistě svou realizaci zasloužily. Jedná se o příběhy dvou ne nepodstatných jmen ve světě rapu, a to Tupaca Shakura a Ol' Dirty Bastarda.

Životopisný příběh druhého jmenovaného byl skloňován již v roce 2011 a teď se zdá, že se přípravy tohoto projektu zase hnuly o kousek dopředu. Alespoň to uvedl RZA v rozhovoru pro Rolling Stone. Podle něj se kola dala do pohybu a tenhle film skutečně spatří světlo světa. Na realizaci se velkou měrou podílí hlavně ODBho bratranec Rayshawm, který byl v dobách ODBho největší slávy ještě mladý a vše nasával a vnímal, jak nejvíc to šlo. Má tedy pro vyprávění příběhu určitě předpoklady: "I think it’s a great idea, and there has been talk about it. There are a few wheels in motion with one done by our first cousin Rayshawn; he was the young guy there watching everything that happened,” uvedl RZA.

Doufejme tedy, že bude vše dotaženo do zdárného konce a my se na tuhle hodně lákavou biografii jednou mrknem. Bližší informace o produkci a obsazení zatím nejsou známy, dovolíme si tedy tuto pozitivní zprávu zakončit ještě jednou citací, ke které snad už ani není třeba nic dodávat. Autorem je samozřejmě RZA: "An apple tree just grows up as a tree first. If you cut it down, it's just wood. But if it continues to grow, it produces fruit, and then it grows even more and that fruit will fall off the tree and produce more trees. But somebody like ODB, Pac or Biggie were strong trees that were cut down early, so we didn't get a chance to see the full blossom of what they would've done."

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Kola jsou v pohybu, říká RZA o přípravách filmového životopisu Ol' Dirty Bastarda!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16