HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínLil Wayne je se zdravím na štíru. Prodělal další záchvat.

Lil Wayne je se zdravím na štíru. Prodělal další záchvat.
Autor:Mia
Datum: 13.07.2016
sdílej

Lil Wayne je se zdravím, zdá se, na štíru. Mohli jste již dříve zaznamenat informace o záchvatech, které prodělal, a teď bohužel se o tom dozvídáme znovu. A nutno dodat, že předchozí záchvat prodělal Lil Wayne jen před měsícem...

Lil Wayne utrpěl další záchvat. Po dvou nouzových přistání minulý měsíc kvůli podobným zdravotním obtížím, byl šéf Young Money  znovu hospitalizován v minulých dnech po dalším těžkém záchvatu. Jak uvádí TMZ.com.

Tento záchvat byl údajně natolik vážný, že byl Weezy nucen zrušit své vystoupení v TAO Nightclubu v Las Vegas. Záchvat přišel, když se intenzivně připravoval na své vystoupení.

Podle Waynea je problém v lécích, které užívá, hlavně tedy v jejich dávkování, které by se mělo rozhodně upravit. Tunechi, o kterém se ví, že bojuje s epilepsií, byl po strávené noci na jednotce intenzivní péče propuštěn do domácího ošetřování. Nyní se zotavuje v Miami.

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Lil Wayne je se zdravím na štíru. Prodělal další záchvat.


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16