HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínMelanie Fiona a Ne-yo se stali rodiči!

Melanie Fiona a Ne-yo se stali rodiči!
Autor:Mia
Datum: 17.03.2016
sdílej

Ne teda samozřejmě spolu a stejných dětí. Každý se svým partnerem se tedy stal rodičem čerstvě narozeného potomka. Melanie Fiona přivítala na světě svého synka společně se svým přítelem, hudebníkem Jaredem Cotterem...

Melanie Fiona přivítala na světě svého synka společně se svým přítelem, hudebníkem Jaredem Cotterem. Syna pojmenovali Cameron Lincoln a první fotkou svého rozkošného chlapečka se pochlubili na Instagramu: “Forever in Love. ♥ Our Son, Cameron Lincoln was born on March 14th 2016,” podělila se o svou radost Fiona. “Life has greater purpose than ever before… There is only Now. I am a Mother. What a great honour, What a miraculous gift."

Dodejme, že zpěvačka aktuálně pracuje na své třetí studiové desce se symbolickým názvem "Awake", z které jste už mohli slyšet songy jako "Bite the Bullet", "I Tried" či "I Want It All".

Nejlepší den svého života má za sebou také Ne-Yo, kterému se také narodil chlapeček. Respektive tedy jeho manželce Crystal Renay, s kterou se oženil minulý měsíc. Informovali jsme o tom v tomto článku. Crystal se tedy vdávala ve vysokém stupni těhotenství, které je teď už ale minulostí. Malý Prince Shaffer Chimere Smith, Jr. se narodil v úterý 15. března císařským řezem, což nebylo tak úplně v plánu, ale vše dobře dopadlo: “It was the scariest delivery ever and I ended up getting a emergency C-section cause of complications but with the help of my amazing doctor @drsherryr and my super calming husband @neyo I was able to get through it all and come out with best reward in the world,” informovala na Instagramu Renay.

 

 

 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Melanie Fiona a Ne-yo se stali rodiči!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16