HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínMos Def zatčen v Jihoafrické republice

Mos Def zatčen v Jihoafrické republice
Autor:Mia
Datum: 16.01.2016
sdílej

V tomhle hudebním "odvětví" to člověka zas až tak nepřekvapí, Mos Def aka Yassin Bey byl zadržen na mezinárodním letišti v Kapském městě. Důvod nebude zas tak dobrodružného ražení, šlo totiž o problém s neplanými cestovními doklady...

V tomhle hudebním "odvětví" to člověka zas až tak nepřekvapí, Mos Def aka Yassin Bey byl zadržen na mezinárodním letišti v Kapském městě, když se letištní kontrole nezdály jeho cestovní dokumenty. Problém byl hlavně v tom, že Mos Def se v Jihoafrické republice zdržoval déle než mu bylo úřady povoleno.

42-letý umělec vycestoval do země na americký pas v roce 2013, přičemž zdržet se zde mu bylo povoleno až do roku 2014. Jelikož však tuto povolenou dobu překročil, jeho návštěvní povolení k pobytu mu tím pádem propadlo. A to je problém, na který se přišlo, když se snažil z republiky vycestovat. Navíc na neplatný cestovní doklad.

Výsledkem ovšem je, že Mos def a jeho rodina mají soudem stanovený čas 14 dní na to, aby republiku opustili úplně a zdá se, že až na 5 let. Mos Def se může proti tomuto rozhodnutí odvolat a doufat, že soud bude nakonec trochu shovívavější. Vzhledem k tomu, jak moc si Jihoafrickou republiku zamiloval, by za to byl jistě rád.

 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Mos Def zatčen v Jihoafrické republice


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16