HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNe-Yo se oženil, jeho vyvolenou se stala Crystal Renay!

Ne-Yo se oženil, jeho vyvolenou se stala Crystal Renay!
Autor:Mia
Datum: 22.02.2016
tagy
sdílej

Po zprávách o novopečených rodičích tu máme zase jednu svatební, novomanželskou. Hlavu do chomoutu totiž strčil RnB reprezentant Ne-Yo. Stalo se tak 20. února v kalifornském Rancho Palos Verdes...

Ne-Yo je ženatý muž. Známý zpěvák řekl ano své snoubence, modelce Crystal Renay, během víkendu v Terranea Resort v Rancho Palos Verdes v Kalifornii. "We can’t wait to start our life together,” prozradil zpěvák magazínu PEOPLE. "We’re looking forward to just being each others’ best friend."

Novomanželé se poprvé setkali v loňském roce. Brzy spolu začali randit a už během loňského léta požádal zpěvák modelku o roku. Hned totiž věděl, že "was something different about her, something special".

 

Nutno dodat, že pár se stal novomanželi takřka těsně předtím, než přivede na svět svého prvního potomka. Renay je v devátém měsíci se zpěvákovým třetím dítkem. Z předchozího vztahu s Monyettou Shaw už totiž má pětiletou dceru a čtyřletého syna. 

"This is big for me,” sdílí Ne-Yo svou radost ze života. “I’m not doing this again, so I’m happy that my family and friends are able to be there to share this moment with us. We’re human beings, so we’re gonna bump heads on different things, but we’ve agreed that this is gonna be a marriage that lasts.”

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Ne-Yo se oženil, jeho vyvolenou se stala Crystal Renay!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16