Hip Hop Magazín

Párty

Český technický djing na světové úrovni! Seznamte se s DJ LU2

10.9.2019

Český technický djing na světové úrovni! Seznamte se s DJ LU2

Technický djing, neboli turntablism, je v podstatě něco mezi hraním na hudební nástroj a sportem. Pořádá s v něm už roky světový šampionát, na který nás jeli reprezentovat DJ Five, nebo DJ Flux. Letos bude v neděli 15. září v kině Brandýs nad Labem CZ & SK DMC Championship finále, jako každoročně pořádané DJ Frikym za podpory Prodance a Milana Hrůzy.


DJ Lu2, který se loni umístil na 3. místě, byl nedávno vybrán světovým výrobcem djské techniky Reloop jako jejich Ambasador pro Českou republiku. Náš zástupce se tak dostává do výběru světových djs jako DJ Qbert nebo Carl Cox! DJ Lu2 nám odpověděl na pár otázek. Nejdřív se ale podívejte se na jedno z jeho videí (tentokrát pro soutěž IDA).

O:  Jak proběhlo tvé vybrání do reprezentace značky Reloop? 

LU2: Ředitel marketingu se za mnou přijel podívat na jedno z mých hraní, hrozně fajn týpek, sympaťák, a řekl mi proč si mne vybrali, a co to pro mne bude znamenat. Jsem nadšenej, je to splněnej sen.

O: Jak často a kolik let trénuješ?

LU2: Trénuju zhruba každej den, snažím se, většinou je to 4-5 hodin denně, a věnuju se tomu zhruba 15 let. 

O: Kde tě lidé mohou vidět?

LU2: Tam kam se na mne příjdou podívat! Nicméně, já moc svoje mejdany nepromuju, protože to nemám rád, můj názor je, že by to měl dělat promotér a ne účinkující. Takže jen dávám svoje mejdany na instagram do stories a zřídka na facebook.  Ale přijeďte se podívat na české finále DMC do kina Brandýs, je to od Prahy jen kousek.  

 


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *