Hip Hop Magazín

Hudba

Hiphopstage fakta vol. 2: Kde pracovalo těchto 15 rapperů, před tím než se proslavili?

19.10.2017

Hiphopstage fakta vol. 2: Kde pracovalo těchto 15 rapperů, před tím než se proslavili?

Po velice úspěšném prvním díle naší nové rubriky Hiphopstage faktaHiphopstage fakta vol. 1: Věděl jsi že má Eminem ve skutečnosti 3 dcery? přinášíme po třech týdnech druhý díl, tentokrát se podíváme na 15 známých rapperů a jejich zaměstnaní, než se proslavili v rapu.

Nicki Minaj
Nicky pracovala jako servírka v newoyrském podniku Red Lobster.

 

Machine Gun Kelly
MGK pracoval jako kuchař v řetězci mexických restaurací Chipotle,  Mexican Grill.

 

Method Man
Wu-Tang Killa Bee pracoval jako průvodce Sochou svobody v NYC, rozpovídal se o tom v roce 2011 pro magazín Complex: “Všichni z bloku začínali makat na Soše svobody, jeden týpek dotáhl k té kurvě každého z hoodu, dělali jsme prohlídky a prodávali jídlo. Mluvíme tady o pěti letech mého života, byl sem skutečnej pracující Ni**a”.

 

Rick Ross
Rozay pracoval rok a půl jako armádní důstojník, tuto skutečnost dlouho popíral, ale jakmile se na Internetu objevila jeho fotka v uniformě přiznal pravdu. Pracoval také jako údržbář střeh.

 

Eminem
Slim Shady pracoval jako dělník v detroistké automobilce, což jistě všichni dobře znáte z jeho filmu 8. míle. Mimo to pracoval jeden čas také jako kuchař v Gilbert’s Lodge v Michiganu.

 

Kanye West
Yeezy měl k módnímu průmyslu vždy blízko, před svou hudební kariérou pracoval jistý čas jako prodavač v obchodě s oblečením GAP.

 

Big Boi of Outkast
I Big Boi z legendárních Outkast měl své první pracovní zkušenosti spojené s gastronomií, pracoval totiž jako kuchař v restauraci Steak and Ale.

 

Jadakiss
Tento člen Ruff Ryders pracoval na začátku své pracovní kariéry jako roznašeč denního tisku.

 

Ab-Soul
Kalifornský rodák Ab-Soul měl k hudbě vždy blízko, před tím než začal rapovat pracoval v rodinném obchodě s deskami Magic Disc.

 

Kendrick Lamar
Pokud je skutečně pravda to, co Kendrick tvrdí ve svém tracku m.A.A.d. city, pak tento rodák z Comptonu pracoval necelý měsíc jako pracovník ostrahy. Z této pozice ho údajně vyhodili za to, že napomáhal kamarádům ve vyloupení budovy, kterou hlídal.

 

Logic
I logic pracoval před svým proslavením v restauraci a i on tuto práci nenáviděl. Magazínu Complex prozradil, že pracoval v Joe’s Crab Shack.

 

Diddy
Než Diddy rozběhl Bad Boy, pracoval v Uptown records jako stážista pro Andreho Harrella, ten se před časem rozvzpomínal pro Billboard na jeho pracovní zápal: “Jednou jsem mu řekl, aby donesl jednu nahrávku do Unique Studios, které bylo asi 10 bloků vzdálené, sotva jsem si vyřídil jeden hovor, už byl zpátky celej uřícenej a kravetu hozenou dozadu. Ptám se ho, jaktože je zpátky tak rychle a on na to, že celou dobu tam i zpátky běžel. Tehdy mi došlo že tenhle kluk dokáže velké věci”.

 

Tyler, The Creator
Tyler pracoval jako poslíček pro Fed Ex a také více než dva roky u Starbucks, odkud ho vyhodily za krádež koláčků.

 

Kid Cudi
Kid pracoval v obchodě s lahůdkami Dean & DeLuca, kde to opravdu nenáviděl. V rozhovoru pro Rap-up prozradil, že to byla jeho nejhorší životní zkušenost.

 

Action Bronson
Bronson byl uznávaným ještě před svým rapovým proslavením a to jako newyorský gurmánský kuchař. Měl i vlastní pořad Action in the Kitchen. Po té co si v kuchyni zlomil nohu přesedlal na rap.

zdroj: complex.com, mtv.com, xxlmag.com, rap-up.com, hiphopdx.com, hiphopearly.com, theboombox.com, hiphopmyway.com, 2dopeboyz.com, rapbasement.com, thesource.com, sohh.com, allhiphop.com, hiphopwired.com, vibe.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *