Hip Hop Magazín

Hudba Novinky Párty

JOHNY BOSS a DJ FATTE křest alba + rap battle o 10 000CZK

23.9.2019

JOHNY BOSS a DJ FATTE křest alba + rap battle o 10 000CZK

V pátek pokřtil Johny Boss svoje nové album Made in Czech, na kterém spolupracoval s dj Fattem. Album plné klasického boombapu si můžeš objednat na webu labelu TY NIKDY. Zajímavý večer v Rock Clubu Nová Chmelnice navštívilo spoustu lidí z pražské scény.

Večer zahájil svojí výtvarnou činností legendární zástupce české graffiti scény PHOE. Následoval rap battle o prize money 10 000 CZK, moderovaný Dádou Šlapeto a Metodějem Constantinem. Napínavý battle, kterého se zúčastnilo spoustu odvážných talentů, vyhrál MC DEE, který se svým vietkong saigon swagem rozsekal všechny ostatní soutěžící. Dee je vietnamec, ale česky umí perfektně a freestyle střílel jako kulomet, a publikum mu dalo přednost před zástupcem ZNK labelu FUDY. Battlu se zúčastnily i ženy, DJ/MC NADJA se dostala daleko, a prohrála až s FUDYm. 


Ještě než proběhl křest, vystoupili také REFEW, TAFROB nebo MC RIKO. Nažhavené publikum také popřálo k narozeninám kamarádovi Johnyho Bosse, který mu podpořil vznik alba. Jako zlatý hřeb večera proběhl křest, Johny poděkoval všem a především své rodině – přítelkyni, která z něj jeho slovy udělala lepšího člověka a dala mu dítě. DJ FATTE za gramcema byl zárukou kvality po zbytek večera.  

Mrkni na fotoreport, fotky fotila 113kw a upravila DJ Nadja. 


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *