HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNas dál oslavuje Illmatic. Tentokrát klipem Represent!

Nas dál oslavuje Illmatic. Tentokrát klipem Represent!
Autor:Mia
Datum: 17.07.2014
sdílej

Nas s oslavami ještě nekončí. 20 let od vydání veleúspěšné desky Illmatic je teď také připomenuto zajímavým vizuálem, který vznikl pro jeden z tracků této desky. A jak už víte z nadpisu, volba padla pro track Represent...

Krom vydání desky "Illmatic XX" a uveřejnění zajímavého filmového dokumentu, rozhodl se Nas ještě pro jednu zajímavůstku. Tou je videoklip k tracku taktéž 20 let starému. Je jím "Represent" z desky "Illmatic".

Veterán z Queensu společně s mediální sítí Mass Appeal vyzval svoje fanoušky k přípravě videa právě k tomuto songu a vybrán mezi nimi byl nakonec člověk jménem Brian Katz. Ten pak společně se zástupci Mass Appeal vytvořil černo-bílý klip inspirovaný filmem z roku 1924 The Thief Od Bagdad, který kdysi vysamploval právě Dj Premier.

"Pro někoho, kdo Illmatic během těch 20 let těžce sjížděl, je možnost reprezentovat se jako opravdový fanoušek, sdílet svou vizi s Nasem a Jasonem Goldwatchem (Mass Appeal) srkze klip a přenést ji do reality, je tohle důkaz, že opravdu platí "The World Is Yours, '"řekl ke spolupráci Katz.

"Illmatic XX", vydaný k 20. výročí Nasova klíčového debutu, je nyní už dispozici a nabízí raritky v podobě remixů, nevydaných demíček a freestylů.

Nas – Represent

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Nas dál oslavuje Illmatic. Tentokrát klipem Represent!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16