HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNew video: French Montana ft. Belly - Jackson 5

New video: French Montana ft. Belly - Jackson 5
Autor:Mia
Datum: 01.03.2016
sdílej

Mít tohle vedle sebe, asi by se taky leckdo dal na modlení :) French Montana se v minulém týdnu pochlubil novým kompletem tracků. Bylo jich celkem 13 + jeden bonus a shrnul je pod názvem Wave Gods...

Nekonečná vlna, na který se veze French Montana stále není u konce. To nejnovější, co nám přinesla je Montanův fresh klip "Jackson 5", který v tracklistu výše zmíněného tejpu "Wave Gods" okupuje 9. příčku.

Bazénový vizuál začíná tak trochu nečekaně v prostorech vězeňských cel vzkazem od Maxe B, který je v současné době ve výkonu trestu odnětí svobody na 75 let a který se i přesto dostal na zmíněnej tejp. Jakmile se ale dostanete na čas 1:20, výhled se vám trochu pozmění a věřím, že pro mnohé k lepšímu.

Klip se natáčel mimo jiné v Hollywood Hills a objevuje se v něm také nový přírůstek rodiny Roc Nation, Belly, a dvě "ladné" dámy, které se skutečně nedají přehlédnout.

 

French Montana ft. Belly – Jackson 5

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: New video: French Montana ft. Belly - Jackson 5


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16