HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNew video: The Game ft. Problem & Boogie - Roped Off

New video: The Game ft. Problem & Boogie - Roped Off
Autor:Mia
Datum: 13.06.2016
sdílej

Straight Outta Compton. The Game spojuje své síly se jmény Problem a Boogie v nejnovějším hudebním videu pro Roped Off. Pokud jste ještě neměli možnost ho vidět, naskýtá se vám právě teď. Tak do toho!

Ve čtvrtek 9. června debutoval první díl dokumentární série Streets Of Compton z produkce A&E, k níž Game nachystal 11 stopý soundtrack stejného jména, který bude k dispozici 17. června. Série o 3 pokračováních nabídne rozhovory mimo jiné s lidmi jako Lil Eazy-E, DJ Yella a dalšími. "Roped Off" je tedy z reprezentantů tohoto kompletu, o němž tu ještě určitě bude řeč.

Dodejme ještě, že The Game mezitím tvrdě pracuje na svém příštím sólovém albu "1992", které by se údajně mělo obejít zcela bez hostů.

The Game ft. Problem & Boogie – Roped Off

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: New video: The Game ft. Problem & Boogie - Roped Off


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16