HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínPSH vydávají očekávený klip Já to řikal! Sleduj!

PSH vydávají očekávený klip Já to řikal! Sleduj!
Autor:Mia
Datum: 17.07.2014
sdílej

Jak už tu bylo několikrát zmíněno, PSH o sobě dávají opět vědět. Formace, která je už takovou živoucí legendou české rapové scény, to ještě rozhodně nebalí. Naopak, má co říct. Teď právě klipem Já to řikal!

PSH mají po mnoha letech nový singl "Já to říkal" a k radosti jistě mnoha fanoušků - natočili k němu rovnou i klip. Proč? Protože po prázdninách vyrazí na turné a s nikým jiným než Prago Union. Za společné pódium jim poslouží Red Bull Tour Bus. Snímek natočil Vít Hradil, který už spolupracoval s Orionem na vydařeném klipu "Zkus chodit v mejch botách". "Je to první singl PSH po čtyřech letech, čili jsme měli potřebu udělat reprezent song, nic hlubokýho, spíš proud energie. V klipu se objeví spousta pražských figurek a ksichtů, je to pouliční galerie, která kolem nás rotuje," říká k novince Vladimir 518. Jak už jste si jistě na sociálních sítích všimli, právě dnes večer PSH klip promítnou ve Groove Baru v Praze 1 na release party.

A jak je to se zmíněným společným turné? Orion, Vladimir 518, Mike Trafik, Kato společně vyrazí po českých a moravských městech v Red Bull Tour Bus. Kde zastaví a rozbalí koncert, můžete ovlivnit přímo vy, jejich fanoušci, a to hlasováním na www.redbull.cz/tourbus. Hlasování začíná taktéž dnes 16.7. a potrvá až do konce srpna. Turné zastaví pouze v pěti městech, na výběr jsou České Budějovice, Písek, Plzeň, Jablonec nad Nisou, Pardubice, Olomouc, Kroměříž, Břeclav, Chomutov. Každý, kdo odhlasuje, dostane nálož muziky, mixtape od Mike Trafika a po jedné skladně od PSH, Prago Union a Vece.

Nový singl a klip připravují také Prago Union, čekejte ho ještě toto léto.

 

Foto J5 (www.j5.cz)

 

 

PSH - Já to říkal

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: PSH vydávají očekávený klip Já to řikal! Sleduj!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

16. 07. 2014 23:49
CAPUT napsal

Parádní, konečně venku. Kamera, střih super. Ori (fakt překvapil) a Vláďa taky, legendy zpět. :)

16. 07. 2014 22:52
Raek napsal

Celý si to dobře sedlo, super produkce a kamera. Vše jak má bejt ...

16. 07. 2014 22:33
doma napsal

Legendy :-) Ori tady dal skvěle! :-)

Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16