HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínRihanna a Drake v sexy videu Work

Rihanna a Drake v sexy videu Work
Autor:Mia
Datum: 25.02.2016
sdílej

Před několika dny se na světlo světa dostal klip, o kterým by se rozhodně dalo napsat, že je hodně hot, jak se o některých videích píše, ačkoliv jsou tomu na míle vzdálená. To Rihanna si opět dala záležet...

Zatímco samotná píseň "Work" dobývá žebříček Billboardu, aktuálně na příčce č.4 v Hot 100, Rihanna dobývá naše obrazovky s novým klipem k němu. Vlastně rovnou ve dvou klipech.

První klip, pod jehož režií jest podepsáno prosté X, představuje zpocené sexy duo na tanečním parketu. RiRi, která právě oslavila 28. narozeniny, oblečena v "rasta" barvách vzdává hold svým barbadoským kořenům, zatímco se svíjí kolem Drakea, oděném pro změnu "v barvách" OVO.

Druhý vizuál, navazující hned na ten první, režírovaný Timem Erem, nás zavede zřejmě do některé ze zadních místností klubu, růžové osvětlené. RiRi, oděná v průhledném topu a podivné sukni, twerkuje před Drizzym, který se povaluje na pohovce za ní a kochá se dobrým výhledem. Jejich chemie v intimních scénách celkem funguje.

Máte před sebou tedy více jak 7 minut žhavých obrázků, které byly připraveny pro song "Work" z produkce Boi-1DA- a Rihanna osmého alba "ANTI", které je v tuto chvíli již platinové.

 

Rihanna ft. Drake – Work

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Rihanna a Drake v sexy videu Work


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16