HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínVladimir 518 zveřejňuje první singl z chystaný desky a rovnou s klipem! Sleduj Ať se to neposere!

Vladimir 518 zveřejňuje první singl z chystaný desky a rovnou s klipem! Sleduj Ať se to neposere!
Autor:2CZnak
Datum: 11.03.2016
sdílej

O tom, že i v letošním roce hodlá Bigg Boss pořádně diktovat jsme se už nejednou zmínili a to, že fanoušci tenhle diktát vítají ukazuje fakt, že o premiéru klipu Ať se to neposere byl obrovský zájem...

Na začátek příštího roku ohlásil Vladimir 518 release svýho novýho alba a spousta fanoušků jistě doufá v tom, že konečný termín vydání desky se nebude prodlužovat. Výbornou novinkou je, že venku je první věc, videoklip k singlu „Ať se to neposere“. Kdo viděl trailer už jistě ví, že vizuál vznikal v Ostravě a jsou za něj zodoivědní District Productions. Není třeba dodávat, že produkci stvořil Mike Trafik a na featu je robotická žena CTRL Priss. Jak už bylo zmíněno, premiéra se odehrála hned ve dvou projekcích včera a pokud jste nebyli přítomni, vychutnejte si novinku nyní.

Vladimir 518 ft. CTRL Priss - Ať se to neposere!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Vladimir 518 zveřejňuje první singl z chystaný desky a rovnou s klipem! Sleduj Ať se to neposere!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16