HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínWear Bound - nový český label uvádí kolekci trik se Star Wars motivy

Wear Bound - nový český label uvádí  kolekci trik se Star Wars motivy
Autor:2CZnak
Datum: 26.02.2016
sdílej

Wear Bound je volná designová platforma, jejíž autoři si během vzniku produktů zakládají na konceptuálním přístupu, výběru kvalitních materiálů a 100% české výrobě...

Wear Bound odráží určitý směr, lifestyle. Věci, kterými se obklopujeme, jsou více než materiální hodnotou. Móda je informací, systémem, v němž adresát neverbálně komunikuje a – směrem k pozorovateli – interpretuje ve sdělení.“ S touto proklamací byla založena volná designová platforma, jejíž autoři si během vzniku produktů zakládají na konceptuálním přístupu, výběru kvalitních materiálů a 100% české výrobě.

Ukázkovým příkladem tohoto přístupu je kromě šperků také nová kolekce trik We are not alone, při jejíž realizaci autoři využili negativů sto let starých fotografií, které zkombinovali s prvky Star Wars.
Byla to docela výzva. Vybrat z asi 1000 negativů nejvhodnější, ty pak převést do pozitivu a vyzkoušet jak budou fungovat s naším nápadem dát jim určitou nadčasovost a fantaskní rozměr“, dodává k motivům Matěj. Trika jsou na zadní straně doplněna logem značky a nápisem „We are not alone“.

Designová platforma startovala na podzim s dvěma produktovými řadami designových šperků - náramky s kotvou a náhrdelníky se srdcem si za krátkou dobu našly mnoho příznivců a zákazníků.

Základem šperků jsou kovové komponenty, opatřené povrchem z drahých kovů, které je chrání před opotřebením. Klasické stříbro bylo nahrazeno hypoalergenním Rhodiem pro stabilní stříbrnou barvu, 24-karátové zlato je legováno Indiem jež mu dává specifický odstín, jako srdcovku ale autoři uvádějí povrch ze 24-karátového růžového zlata. Kotvu doplňují pásky z pravé kůže nebo jachtařského lanka. Co je na náramcích nejvíce sympatické, je možnost uvázání a utažení na jakýkoliv rozměr ruky a unisex mód.

Náhrdelník se srdcem je klasický dámský šperk, z nějž vyzařuje designová čistota, nezatížená kýčem. WearBound.com není jen online obchodem, ale také fashion blogem, na kterém autoři upozorňují na originální produkty, akce či nové designové obchody. Projekt má současně Instagram @wearbound. Produkty Wear Bound naleznete také ve vybraných designových obchodech v Praze a Brně.

 

http://wearbound.com

Facebook: www.facebook.com/wearbounds

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Wear Bound - nový český label uvádí kolekci trik se Star Wars motivy


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16