HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNápověda

Nejčastější dotazy

Jak naladím rádio na počítači?

Rádio HipHopStage naladíte během pár kliknutí. Stačí pokud navštívíte webové stránky www.hiphopstage.cz a kliknete na tlačítko PLAY v horní části stránek. Po kliknutí na tlačítko PLAY se vám otevře webový přehrávač a během 10ti sekund se rádio spusti. Naladit rádio můžete také skrze program WinAmp, Windows Media Player a další přehrávače. Pokud chcete rádio naladit skrze některý z těchto přehrávačů, neklikejte na tlačítko PLAY, ale pouze na něj myší najeďte. Po najetí myší na tlačítko PLAY se zobrazí nabídka, ve které vyberete požadovaný přehrávač. Čísla 192, 128, 64 u ikon přehrávačí znamenají kvalitu poslechu. Nejnižší kvalita poslechu je 64 a naopak nejvyšší 192.

Jak naladím rádio na mobilu anebo tabletu?

V současné době můžete rádio HipHopStage naladit bezproblémů na telefonech iPhone a tabletech iPad. Stačí navštívit mobilní verzi stránek, kterou naleznete zde m.hiphopstage.cz. Dále je nutné vybrat typ připojení a kliknout na sluchátka.

Pro mobilní zařízení se systémem Android jsme pro naše posluchače připravili vychytanou aplikaci, kterou si můžete zdarma stáhnout z Google Play Store anebo kliknutím na tento odkaz.

Ostatní zařízení také mohou využít mobilní stránku m.hiphopstage.cz, ale ne na všech zařízeních je garantována funkčnos. Pokud máte problém s nalazením rádia HipHopStage na svém telefonu, kontaktujte nás na e-mailu info@hiphopstage.cz.

Všeobecné dotazy

Proč se registrovat na HipHopStage.cz?

Registrací na e-magazínu rádia HipHopStage získáte několik výhod oproti ostatním. Jako registrovaný a přihlášený uživatel můžete přidávat komentáře k jednotlivým článkům nebo pořadům. Můžete se tak zapojit do diskuze s ostatními uživateli a vyjádřit svůj názor. Dále se jako přihlášený uživatel můžete zapojit do soutěží, které na e-magazínu HipHopStage pravidelně realizujeme. Mezi další výhody patří například vlastní avatar, který se zobrazuje u komentářů a v rámci vašeho profilu.

TIP: Vyzkoušejte nový systém přihlášení přes facebook! Stačí kliknout na tlačítko "přihlásit se" s ikonou facebooku a jste v pár sekundách automaticky přihlášen!

Nemáte vlastní účet na HipHopStage? Jednoduše si ho vytvořte! Stači navštívit stránku registrace a vytvořit si účet.

Jak zjistím zda jsem vyhrál v soutěži?

Pokud jste se zapojil do soutěže na našich webových stránkách HipHopStage.cz, dojde vám vyrozumění o výhře na vámi uvedený e-mail, který jste vyplnili ve svém profilu.

Pokud jste soutěžili v éteru rádia HipHopStage a moderátor pořadu vás vyhlásil jako vítěze, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@hiphopstage.cz. Nezapomeňte připsat co jste vyhráli a v jakém pořadu.

Vyhrál jsem v soutěži, ale výhra mi dosud nedorazila. Co mám dělat?

Pokud jste si naprosto jistý, že jste vyhráli v soutěži na HipHopStage a výhra vás nedorazila, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@hiphopstage.cz. Do e-mailu napište co jste vyhráli, zda se jednalo o soutěž na rádiu nebo na e-magazínu a samozřejmě vaše celé jméno a adresu. Dále je pak důležité napsat do zprávy kam vám výhra měla být doručena.

Jak mohu kontaktovat moderátora nebo redaktora HipHopStage?

Navštivte sekci kontakty na našich webových stránkách. V této sekci naleznete všechny důležité kontakty z rádia HipHopStage.

Narazil jsem na chybu v článku, jak vás mohu upozornit?

Nahlásit závadu". Tuto funkci naleznete na konci článku v šedé liště. Stačí kliknout na odkaz "Nahlásit závadu" a popsat nalezenou závadu v zobrazeném formuláři. Vaše zpráva nám bude automaticky doručena a chybu se pokusíme co nejrychleji napravit.

Chtěl bych zveřejnit článek na magazínu HipHopStage, jak postupovat?

V případě, že chcete zveřejnit na našem e-magazínu článek o vlastní skupině či vlastní tvorbě, pokračujte do sekce Press & Promotion. V této sekci naleznete všechny potřebné informace o spolupráci s rádiem HipHopStage.

Chtěl bych se stát členem týmu rádia HipHopStage, co pro to musím udělat?

Technické dotazy

Rádio nelze naladit skrze webový přehrávač. Co mám dělat?

V rámci webového přehrávače používáme pro přehrávání technologii flash. Nejčastější příčinou, kdy nelze naladit rádio je absence FLASH plug-inu. Flash plug-in můžete stáhnout a nainstalovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Pokud máte správně nainstalovaný flash player a rádio stále nelze spustit, zkuste pro poslech jiný program. Například WinAmp anebo Windows Media Player. Rádio ve WinAmpu nebo Windows Media Player naladíte tak, že myší najedete na tlačítko PLAY, které se nechází v horní části webu a po rozjetí nabídky najedete myší na ikonu WinAmpu anebo Windows Media Playeru. Po najetí myší na ikonu se rozjede další nabídka, ve které vyberte rychlost (kvalitu) a klikněte například na 64.

Pokud nefunguje webový přehrávač a rádio nelze spustit ani skrze jiné přehrávače, kontaktujte svého poskytovatele internetu, který vám problém pomůže vyřešit.

Rádio nelze naladit přes WinAmp nebo Windows Media Player. Co mám dělat?

V případě, že nelze rádio spustit skrze WinAmp a ani Windows Media Player, doporučujeme vyzkoušet webový přehrávač, který by měl tyto problémy vyřešit.

Pokud nefunguje webový přehrávač a rádio nelze spustit ani skrze jiné přehrávače, kontaktujte svého poskytovatele internetu, který vám problém pomůže vyřešit.

Rádio nelze naladit přes mobilní verzi přehrávače. Jak mám postupovat?

Mobilní verze přehrávače, kterou naleznete na m.hiphopstage.cz je aktuálně optimalizována pro zařízení iPhone, iPad anebo iPod. Ostatní zařízení nejsou v současné době podporována. V případě, že rádio nelze naladit skrze mobilní verzi na vašem mobilním zařízení, doporučujeme zkusit najít extérní aplikaci, která umí streamovat internetová rádia. V současné době pracujeme na vlastní aplikaci pro zařízení, které pracují na operačním systému Android.

Mám problém s webovými stránkami, jak mám postupovat?

Pokud vám naše webové stránky nefungují anebo se špatně zobrazují, kontaktujte nás prosím na e-mailu info@hiphopstage.cz. Vámí naleznenou závadou se budeme co nejdříve zabývat.

Jak naladím rádio HipHopStage na FM vlnách?

Bohužel rádio HipHopStage na klasických FM vlnách nenaladíte. Jelikož jsme progresivní společnost, která má ráda digitální technologie vysílá rádio HipHopStage pouze prostřednictvím internetu.

Kontakt

HipHopStage, o.s.

Adresa:

Dělostřelecká 233/33
160 00
Praha 6 - Střešovice

Základní kontakty:

E-mail pro informace: info@hiphopstage.cz
E-mail pro reklamu: reklama@hiphopstage.cz

Kontakty studio:

E-mail: studio@hiphopstage.cz
Telefon: 222 264 860
ICQ: 334 408 830

Mapa:


Zvětšit mapu