HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínKid Ink je otcem! Narodila se mu dcera Aislin!

Kid Ink je otcem! Narodila se mu dcera Aislin!
Autor:Mia
Datum: 11.02.2016
sdílej

Mezi americkými rappery máme dalšího taťku. Čerstvým otcem se stal Kid Ink, kterému jeho snoubenka Asiah Azante porodila holčičku jménem Aislin Parvaneh Collins. Teď už je asi jen otázkou času, kdy do toho Kid Ink praští :)

Holčička, které se už teď přezdívá "Ace", se narodila ve středu 10. února v 12:02 hod, a to údajně přirozeným porodem bez komplikací. Kid Ink samozřejmě nezapomněl zatweetovat o novém přírůstku do rodiny na všechny strany. Píše o "skutečným požehnání", zatímco jeho snoubenka Azante, sníž se rapper zasnoubil loni v létě, mluví o "zdaleka nejkrásnější změně ve svém životě".

Kid Ink a Azante se znají už více než deset let, Kid Ink ale prý čekal na ten správný čas: "Není to jen o tom se oženit a mít na ruce prsten," řekl v jednom z rozhovorů. "Je to vlastně úplně jinej životní styl, když se zasnoubíte a máte se oženit."

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Kid Ink je otcem! Narodila se mu dcera Aislin!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16