HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNa fanoušky Michaela Jacksona se chystá dokument o desce Off The Wall. Koukněte na trailer!

Na fanoušky Michaela Jacksona se chystá dokument o desce Off The Wall. Koukněte na trailer!
Autor:Mia
Datum: 14.01.2016
sdílej

24. ledna bude mít na Sundance Film Festivalu premiéru nový snímek pocházející z režie Spike Lee...

Koncem února, tedy konkrétně 26. v měsíci, bude Sony Legacy Recordings vydávat speciální edici klíčového alba "Off the Wall" Michaela Jacksona. Tahle jistě lákavá novinka bude obsahovat původní verzi alba z roku 1979 spolu s novým poutavým dokumentem "Michael Jackson’s Journey from Motown to Off the Wall", který opět režíroval Spike Lee, který má s podobným tématem již zkušenost z minulosti.

Filmek nabídne spoustu zajímavých rozhovorů se známými osobnostmi jako např. Pharrell, Mark Ronson, John Legend, L.A. Reid nebo Kobe Bryant. A v první traileru, který je teď k vidění, promluví pro změnu The Weeknd. Tak se na to podívejte a ať už jste byli velkými či malými fanoušky Michaela Jacksona, věřím, že tohle bude stát za zkouknutí. V rámci hudebního vzdělání ;)

The Weeknd Honors Michael Jackson (Off the Wall Documentary)

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Na fanoušky Michaela Jacksona se chystá dokument o desce Off The Wall. Koukněte na trailer!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16