HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínNovinky z labelu Druhá strana – nové projekty a ukončení spolupráce s Molochem!

Novinky z labelu Druhá strana – nové projekty a ukončení spolupráce s Molochem!
Autor:2CZnak
Datum: 14.03.2016
sdílej

I do roku 2016 chystá label Druhá Strana soustu novinek, tou nejzásadnější je fakt, že se label rozloučil s Molochem Vlavem...

Před pár dny label Druhá Strana zveřejnil tiskovou zprávu, v níž odhaluje, projekty, kterých bychom se měli dočkat v roce 2016. Zároveň label ohlásil, že odchází Moloch Vlavo. „Z dôvodu závažného podozrenia zo sprenevery firemných finančných prostriedkov sa label DRUHÁ STRANA rozhodol ukončiť spoluprácu s Denisom Domarackým známym tiež aj ako Moloch -Vlavo, a to ku dnu 29.01.2016.Denis Domaracký pôsobil vo funkcii konateľa spoločnosti Druhá Strana s.r.o, z ktorej bol taktiež odvolaný.“ uvádí se v tiskové zprávě. Logické je pak to, že byla zastavena i práce na projektu „Mikrofón je ručná zbraň 2“, který měl vydat právě Moloch. Ze stejného důvodu nebude realizován ani projekt „Druhá strana 2016“.

Ale samozřejmě jsou i projekty, které v letošním roce realizovány budou. Jedním z nich je i „Úplný Konec 2016“, který by měl vyjít do léta. V dohledné době by měla být zveřejněno více informací jako jsou například jména hostů a dočkat bychom se měli i prvního singlu. Dále se můžeme těšit na „ILEGALmixtejp“, který v současné době nahrává Miky Mora.

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Novinky z labelu Druhá strana – nové projekty a ukončení spolupráce s Molochem!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16