HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínRed Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?

Red Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?
Autor:2CZnak
Datum: 23.03.2016
sdílej

I letos bude silnice naší republiky brázdit Red Bull Tour Bus. Na jeho palubě budou Indy & Wich, Paulie Garand a Kenny Rough. A v jakých městech tato sestava vystoupí, záleží jen na vás…

Red Bull Tour Bus je poněkud vylepšená Karosa ŠL 11, jejíž střecha slouží jako mobilní stage. Před časem v tomto vozítku navštívili několik českých měst PSH, letos vám Red Bull Tour Bus přiveze další legendy, jimiž jsou Indy & Wich. Ty doplní Paulie Garand a Kenny Rough, přičemž oba headlinery bude doprovázet Champion Sound, kapela, kterou známe především ze spolupráce s Prago Union. Kromě nich diváky rozproudí i DJ´s, kteří stage ovládnou v rámci afterparty.

To, kam Red Bull Tour Bus zavítá, rozhodnou hlasováním sami fanoušci. Ve hře je 8 měst: Brno, České Budějovice, Jihlava, Kroměříž, Liberec, Olomouc, Plzeň a Ústí nad Labem. Hlasování proběhne na stránkách www.redbull.cz/tourbus, a to od 11.4. do 30.5. – a hned v červnu koráb vyráží na cestu.

Na uvedeným webu se samozřejmě dozvíte i další důležitý informace, týkající se týto události, včetně nových videoklipů obou headlinerů, takže zůstaňte na příjmu a od 11.4. hlasujte pro svý město!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Red Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

9th Wonder překročil čtyřicítku, což mu v jeho hudebních aktivitách samozřejmě nemůže nijak vadit. Naopak se opět rozhodl oblažit nás výsledky svého snažení a nabídnout nám toho co nejvíc. A jestli si to uvn...

Rihanna a Dior připravili novou kolekci slunečních brýlí

Rihanna a Dior připravili novou kolekci slunečních brýlí

Od Pumy po Manolo Blahnika, Rihanna vzala svět módy útokem. Brázdí světové módní domy a své jméno spojuje s těmi nejlepšími. V jejích spárech přistál další významný návrhář, žádné menší jmeno než Dior, s kte...

Brooklyn vyhlásil 21. květen dnem Notoriouse B.I.G.

Brooklyn vyhlásil 21. květen dnem Notoriouse B.I.G.

Před několika dny došlo v americkém Brooklynu k zajímavé události. Notorious B.I.G. byl posmrtně uctěn svým rodištěm, které veřejně projevilo, jak moc hrdé na svého rodáka je. A jak uvedla Biggieho dcera, by...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16

Protiva vydává klip Svázat se – na featu se objevil Refew!

To se asi budeš muset zeptat autora textu :)

Napsal: Raek 11. 11. 2015 9:21

Protiva vydává klip Svázat se – na featu se objevil Refew!

To znamená slovo "sublimal"? :/

Napsal: glogar.filip 9. 11. 2015 10:35