HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínRed Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?

Red Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?
Autor:2CZnak
Datum: 23.03.2016
sdílej

I letos bude silnice naší republiky brázdit Red Bull Tour Bus. Na jeho palubě budou Indy & Wich, Paulie Garand a Kenny Rough. A v jakých městech tato sestava vystoupí, záleží jen na vás…

Red Bull Tour Bus je poněkud vylepšená Karosa ŠL 11, jejíž střecha slouží jako mobilní stage. Před časem v tomto vozítku navštívili několik českých měst PSH, letos vám Red Bull Tour Bus přiveze další legendy, jimiž jsou Indy & Wich. Ty doplní Paulie Garand a Kenny Rough, přičemž oba headlinery bude doprovázet Champion Sound, kapela, kterou známe především ze spolupráce s Prago Union. Kromě nich diváky rozproudí i DJ´s, kteří stage ovládnou v rámci afterparty.

To, kam Red Bull Tour Bus zavítá, rozhodnou hlasováním sami fanoušci. Ve hře je 8 měst: Brno, České Budějovice, Jihlava, Kroměříž, Liberec, Olomouc, Plzeň a Ústí nad Labem. Hlasování proběhne na stránkách www.redbull.cz/tourbus, a to od 11.4. do 30.5. – a hned v červnu koráb vyráží na cestu.

Na uvedeným webu se samozřejmě dozvíte i další důležitý informace, týkající se týto události, včetně nových videoklipů obou headlinerů, takže zůstaňte na příjmu a od 11.4. hlasujte pro svý město!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Red Bull Tour Bus je připraven, v jakých městech vystoupí Indy & Wich,Paulie Garand a Kenny Rough?


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16