HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínVydá Beyoncé nové album již v dubnu?

Vydá Beyoncé nové album již v dubnu?
Autor:Mia
Datum: 25.02.2016
sdílej

No asi by to málokomu vadilo. Tím spíš s jakou novinkou se posledně předvedla. Její nejnovější track Formation byl rozhodně poutavý, stejně tak jako klip, který ho doprovázel. Jak to tedy s deskou bude...

Není žádným tajemstvím, že Beyoncé má nové album "ve výrobě", ovšem datum vydání stále ještě tak nějak visí ve vzduchu. Tedy až do teď.

Podle nových zpráv magazínu HITS Daily Double, zpěvačino vysoce očekávané album, její údajně poslední projekt pod hlavičkou Sony Music, přijde v dubnu! Následník zpěvaččina zatím posledního alba "Beyoncé" z roku 2013 se již pochlubil výše zmíněným singlem z produkce Mike WiLL-Made-It "Formation".

Datum vydání by tak mělo být spojeno se startem zpěvaččiny "Formation World Tour", která začíná 27.dubna v Marlins Field v Miami.

Doufejme tedy, že nedojde ještě k nějakým změnám a že před samotným vydáním desky nás Beyoncé zahrne spoustou kvalitnách ochutnávek ;)

 

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Vydá Beyoncé nové album již v dubnu?


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16