Hip Hop Magazín

Hudba

Ocean Wisdom, Elzhi & Khrysis, Black Milk a polský král O.S.T.R. to je pátek 23.2.

23.2.2018

Ocean Wisdom, Elzhi & Khrysis, Black Milk a polský král O.S.T.R. to je pátek 23.2.

Na dnešní datum jsme se obzvlášť těšili, není to tím, že v Rusku oslavují Den obránců vlasti, ani tím, že jsme dnes hráli semifinále v hokeji na Olympiádě, které jsme bohužel, ale zaslouženě prohráli, ale je to tím, že jsme dopředu věděli, co dnes vyjde za rapové alba. Taky víme, že je důvod se těšit a my Vám ty důvody ukážeme.

Nedávno jsme vás informovali o tom, že mladík z Anglie, který má místo úst samopal, vydá brzy album. To album vydává právě dnes. Jmenuje se Wizville a Ocean Wisdom si na album pozval hosty jako Dizzee Rasca, Method Man, Roots Manua. Doporučujeme sledovat tohohle talentovaného mladíka.

Z Anglie se rovnou přesuneme přes oceán do Usa a rovnou do státu Michigan, do krachujícího města Detroit, ovšem to se rozhodně netýká hudební stránky. Z Detroitu pochází spousta super interpretů, jeden z nich je čtyřiatřicetiletý Black Milk. Výborný producent a rapper v jednom. Má prsty ve spoustu zajímavých spoluprací, nejznámější je určitě kapela Random Axe, kterou tvořil s Guiltym Simpsonem a Seanem Pricem. Black Milk právě dnes vydává své sedmé LP nesoucí název Fever. Máme rádi ten detroitský zvuk, no prostě, Black Milk je super.

V Detroitu zůstaneme, aspoň z poloviny. Další album, které dnes vychází má na starosti Elzhi a Khrysis, ten pochází z New Jersey. Khrysis je rapper i producent. Jako producent nám sedí víc, zkontrolujte jeho tvorbu a pochopíte, proč o něm právě píšeme. Jestli Vám tohle jméno nic neříká, tak Elzhi by určitě měl. To je prostě Detroit, Slum Village. Elzhi si dovolil předělat Illmatic od Nase, na to si jednoduše musíte věřit, předělávka se jmenuje Elmatic a občas si říkáme, že Vás to baví snad ještě víc než originál. Elzhi vydal desku v roce 2016 s názvem Lead Poison, tu řadíme mezi ty nejlepší, co v roce 2016 vyšlo. Jejich společná deska se jmenuje Jericho Jackson, doporučujeme.

Z Anglie jsme letěli do Usa a z Usa letíme k sousedům do Polska. To nejlepší jsme si nechali na konec. Polsko má obrovskou rapovou scénu a velmi kvalitní, jedna z ikon je rapper jménem O.S.T.R. Jestli slovenský král je Rytmus, tak polský je O.S.T.R. Ten je ještě dál, je on a pak zbytek scény. Tenhle interpret, kterého mimochodem měli i IdeaFatte na své desce, vydal opravdu mnoho alb. V roce 2016 vydal album s názvem Žycie po Smierci, tu jsme zařadily mezi nejlepší v jeho kariéře, minulý rok vydal desku s názvem MTV Unplugged Autentycznie a ta je možná ještě lepší. Takže když v uplynulém roce O.S.T.R. oznámil, že v roce 2018 vydá album, byly jsme šťastní, očekávání jsou obrovské, zatím to vypadá skvěle. Dnes je ten den, kdy vychází album, které se jmenuje W droze po szczesice. Kašlete na to, že je to polské album, dejte šanci tomu obsahu.

 


    Written by:



    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *