HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínO HipHopStage rádiu

O HipHopStage

Rádio HipHopStage je dlouhodobě jediným českým rádiem zaměřeným na hip hop, potažmo hip hopovou subkulturu a urban music. Sedmým rokem svým posluchačům přináší aktuální hudební novinky prostřednictvím pružného vysílácího schématu.

zobrazit více informací k tomu tématu

Reklama

Hip Hop HipHopStage Reklama

Pro propagaci a reklamu nabízíme široké spektrum reklamních formátů. Ať už se jedná o reklamní bannery, PR články či marketing na sociálních sítích. Stáhněte si prezentaci, kde naleznete kompletní informace.

zobrazit více informací k tomu tématu

Partneři

Partneři

Přehled dlouhodobých a vážených partnerů našeho projektu, díky kterým jsme schopni se nadále rozvíjet a připravovat pro naše čtenáře a posluchače nový obsah a projekty.

zobrazit více informací k tomu tématu

Promo podpora

Podpora

Pokud chcete podpořit rádio HipHopStage, v sekci Podpora naleznete reklamní bannery, loga a další materiály pro PR. V případě, že jste se rozhodli nás jakkoliv podpořit, děkujeme.

zobrazit více informací k tomu tématu

Press & Promotion

V sekci Press & Promo naleznete informace pro navázání komunikace s rádiem HipHopStage ohledně propagace a podpory vlastních projektů. Sekce je určena pro interprety, producenty, promotéry a v neposlední řadě také pro novináře.

zobrazit více informací k tomu tématu
Kontakt

HipHopStage, o.s.

Adresa:

Dělostřelecká 233/33
162 00
Praha 6 - Střešovice

Základní kontakty:

E-mail pro informace: info@hiphopstage.cz
E-mail pro reklamu: reklama@hiphopstage.cz

Kontakty studio:

E-mail: studio@hiphopstage.cz
Telefon: 222 264 860

Mapa: