HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínDilated Peoples vypouští skvělý singl Show Me The Way. Refrénu se ujal Aloe Blacc!

Dilated Peoples vypouští skvělý singl Show Me The Way. Refrénu se ujal Aloe Blacc!
Autor:Life Five
Datum: 17.07.2014
sdílej

Dilated Peoples přesně po měsíci vypouští další ukázku z očekávané desky Directors of Photography a tak se po pilotním videoklipu dočkáváme skladby s níž vypomohl soulový zpěvák Aloe Blacc...

Nejedno oko fanouška hip hopu zbystřilo, když Dilated Peoples vydali první singl z chystané desky "Directors of Photography". Byla to věc prošpikovaná temným beatem DJe Premiera "Good As Gone".

Měsíc po tom přichází další ochutnávka z desky, tentokrát není podpořená vizuálem, ovšem byla by škoda kdyby klip v budoucnu přece jen nevznikl. Skladba "Show Me The Way" totiž funguje na jedničku. Producent Jake One stvořil povedený, rozhoupaný beat doplněný piánkem a hlavně procítěným refrénem zpěváka Aloe Blacca. Evidence a Rakaa Iriscience už tradičně přichází s kousavými rýmy o strastech života a jejich flow v této skladbě také funguje.

Deska "Directors of Photography" bude díky labelu Rhymesayers Entertaiment venku 12. srpna.

Dilated Peoples - Show Me The Way ft. Aloe Blacc

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Dilated Peoples vypouští skvělý singl Show Me The Way. Refrénu se ujal Aloe Blacc!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16