HipHopStage - Hip Hop Radio | Music & Urban magazín - http://www.hiphopstage.cz

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Autor: Jana | Datum: 19.07.2016 | Rubrika: Články

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu postupují?


V minulých týdnech se Game a Snoop Dogg několikrát setkali se starostou Los Angeles, Ericem Garcettim, mimo jiné proto, aby naplánovali tzv. gang summit, který se nakonec uskutečnil tuto neděli 17. července.

Akce se konala v komunitním centrum South L. A., kde se několik stovek členů gangů pokojně shromáždili, aby diskutovali o významu jednoty a míru. "You know, it’s like a bus going through the city, a bus of love and a bus of positivity,” popsal hlavní myšlenku svých kroků Game pro The Associated Press. “We want to keep the doors open. We want everybody get on the bus."

Game, Snoop Dogg, Problem a další vystoupili na akci, aby volali po změně a míru. Sám Game byl k tomuto kroku údajně inspirován nedávnou smrtí svého nevlastního bratra. Doufejme, že vize této a podobných akcí budou naplněny. Nezbývá než dát pánům palec nahoru, ostatně, jak sám uvedl Problem pro Rap-Up, je třeba s tím něco dělat: “What else can we do? Sit here and watch each other die? You gotta do something, man."


Článek pochází ze serveru HipHopStage.cz - Hip Hop Radio | Music & Urban magazín: http://www.hiphopstage.cz

Odkaz článku: http://www.hiphopstage.cz/clanky/game-a-snoop-dogg-vyzyvaji-k-miru-gangu/

Copyright © 2007 HipHopStage, o.s. Všechna práva vyhrazena.