Hip Hop Magazín

Hudba

Proč chtěl Bow Wow spáchat sebevraždu a kdo z něj udělal dětskou rapovou superstar?

13.4.2018

Proč chtěl Bow Wow spáchat sebevraždu a kdo z něj udělal dětskou rapovou superstar?

V nedávném rozhovoru na rozhlasové stanici Power 105 v pořadu The Breakfast Club se bývalá dětská rapová superstar Bow Wow rozpovídal o několika zásadních tématech svého života. Tím nejzásadnějším byly jeho nedávné tweety o myšlenkách na sebevraždu. Moderátor Charlamagne se ho zeptal, zda je myslel vážně, nebo jestli se nejedná jen o promo kampaň k jeho chystané desce Edicius (pozpátku Suicide = sebevražda).


“Ne, bylo to proto, že jsem se tak opravdu cítil. Opravdu byly před časem chvíle kdy si lidi začali všímat, že mám sebevražedný sklony, kdy jsem říkal: Já už tady nechci být. Lidi to nechápali, osmkrát jsem objel celý svět, do hry jsem přišel příliš mladý a viděl mnoho věcí a dělal mnoho věcí, až sem si začal říkat sakra, je tady ještě něco, co jsem nezažil?”

 

 

Bow Wow zároveň přiznal, že hodně sebevražedných myšlenek pochází také z frustrace, že nikdy neudělal moc projektů a nikdy nic pořádně nedokončil a k tomu přičítá ještě nedobré vztahy v rodině. Bow Wow se v rozhovoru rozpovídal rovněž o svých rapových začátcích, kdy se dostal do Death Row Records a stala se z něj dětská rapová superstar Lil Bow Wow. “Jeden z nejdůležitějších okamžiků mého života, který si pamatuju, je když Suge Knight zavolal mé mámě a řekl: Přiveďte ho do mé kanceláře. Hned! A však to znáte, když si vás Suge zavolá, nikdy nevíte, co od něj čekat a co vytáhne. A on vytáhl řetěz Dogg Pound a dal mi ho na krk, což znamenalo opravdu hodně. Já, Daz a Kurupt jsme měli řetěz Dogg Pound, ale pravda je taková, že kdyby ještě žil Daz, řekl by ti: To já jsem ten, kterej skočil do davu a vytáhl malýho šestiletýho Bowa a dovedl ho do backstage”.

 

Celý rozhovor si můžete pustit níže:

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *