HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínProgram rádia

Zde naleznete kompletní a denně aktualizovaný program rádia HipHopStage. Kliknutím na pořad se dostanete na jeho profilovou stránku, kde se dozvíte více informací a zároveň můžete stahovat reprízy, podcasty a další soubory.

PROGRAM PRO TENTO TÝDEN

17:00 - 19:00 - Songy na přání

Songy na přání

Songy na přání jsou tu pro tebe od pondělí do čtvrtka. Celé dvě hodiny hrajeme podle přání posluchačů. Piš svůj oblíbený hit na facebook page anebo na ICQ.

19:00 - 20:00 - CZ/SK MIX

CZ/SK MIX

Hodinový nemoderovaný CZ/SK Mixtape ti nabídne to nejlepší z české a slovenské scény. Ať už se jedná o novinky anebo zajetý hitovky, vše najdeš v našem CZ/SK Mixtapu!

20:00 - 22:00 - Grime Time -

Grime Time

Dvě hodiny plné té nejlepší grime a UK music! Poslouchej Grime Time! s Mikem každou středu od sedmi večer!

LIVE SHOW

Mish Mash
John Vegabomb
Grime Time
Top Twenty
Songy na přání
Interview
Nejstahovanější reprízy

John Vegabomb - repríza posledního dílu ke stažení!

John Vegabomb

James Cole uvádí John Vegabomb Show na rádiu HipHopStage. Každé úterý od 19:00 do 21:00 James Cole na rádiu HipHopStage!

Fresh Addiction - repríza posledního dílu ke stažení!

Fresh Addiction

Novinky, mixtapy a aktuální informace! To je Fresh Addiction, každý čtvrtek na rádiu HipHopStage!

Grime Time - repríza posledního dílu ke stažení!

Grime Time

Dvě hodiny plný UK a Grime music každou středu na rádiu HipHopStage od 19:00 do 21:00 s Mikem a Džouzím! Kromě super music uslyšíte také rozhovory s hosty a live sety grimových djs.

Nejčtenější články
Nejstahovanější podcasty

Interview s Řezník

Interview s Řezník

James Cole si do pořadu John Vegabomb Show pozval hosta, kterým byl Řezník. Pokud jste rozhovor s Řezníkem neslyšeli, můžete si ho stáhnout ve formě podcastu do svého mobilu či mp3 přehrávače. Stahujte a sle...

Interview s DJ Mike Trafik

Interview s DJ Mike Trafik

V pořadu Mash It Up by DJ Maztah opět přišel čas udělat telefonický rozhovor s nějakým tím DJem ze scény. Tentokrát padla volba na DJe Mika Trafika z PSH. A protože PSH aktuálně jedou tour s Monkey Business,...

Interview s DJ Yaksha

Interview s DJ Yaksha

Do dalšího dílu pořadu Mash It Up by DJ Maztah přijal pozvání DJ Yaksha, který se rozpovídal o své kariéře DJe, ale také o promo agentuře a svém promotérství. Pokud chceš slyšet víc informací, stahujte tento...