Hip Hop Magazín

Hudba Novinky Párty Review

První dáma Biggbossu rapovala na lodi

4.10.2019

První dáma Biggbossu rapovala na lodi

Ve čtvrtek 3.10. představila Black Angelika svou party BLVCK na lodi Cargo gallery. Kromě kvalitní hudební selekce se poprvé veřejnosti ukázala jako raperka. Sálem v podpalubí zavládl její swag jak Peter Andre, za masivní podpory publika a hype od Maniaka. Ve chvíli, kdy dávala první rýmy, ji na podiu doplnili všichni, kdo se na tu noc objevili na lineupu – Maniak a Orion i Fobia Kid a Radikal Chef a další.

První dáma labelu Biggboss Black Angelika svou noc naplnila zajímavými známými i méně profláklými jmény jako Dorian, Koukr, Dokkeytino, Pridenyyy, talentovaný 7krat3 či DBG. Dj set jsme mohli slyšet kromě samotné Angeliky také od lidí jako Forgen, Pridenyyy, Milly, Czech Strings, Partyboi či Alyaz.

Angelika svoje sety skládá z různých hudebních žánrů, kdy kombinuje třeba Dizzie Rascala s tvrdými beaty. Její cit pro rytmus nutí lidi tančit a říct “ach ano” ! Začíná se teď její kariéra přesouvat od hraní k mikrofonu? Nechme se překvapit na další noci BLVCK !

Foto: Biggboss label


    photo, video, writing FOLLOW ME instgr / 113kw I ytb I twitter / 113kw CZECH OUT my movie about parties drugs and philosophy: rootsinego.cz    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *