VYHLÁŠENÍ

Profi-DJ.cz Remix Contest, který koncem minulého roku pro producenty připravilo rádio HipHopStage.cz ve spolupráci s obchodem Profi-DJ.cz je aktuálně ukonce a tak je načase vyhlásit vítěze a samozřejmě první tři místa. Po dlouhých debatách se nakonec vítězem contestu stal Filip Prokš, který si nejvíce na svou stranu naklonil hlavního porotce, kterým nebyl nikdo jiný než samotný James Cole.

Konečně pořadí remix contestu

1. místo - Filip Prokš
2. místo - Freezer / Hypno 808
3. místo - Josef Hanzlíček

Vítězi gratulujeme a tímto tedy uzavíráme první ročník Remix Contestu, který byl určen jak pro profesionální tak amatérské producenty. Kompletní informace o vyhlášení remix contestu, včetně prvních třech remixů k poslechu, naleznete v oficiální tiskové zprávě rádia HipHopStage! Na závěr ještě přidáváme fotografie z předání hlavní výhry vítězovi, které se uskutečnilo v obchodě Profi-DJ.cz.

Předání hlavní ceny vítězi contestu

Výherce Remix Contestu

Majitel Profi-DJ.cz David Šmerda (vlevo) předává hlavní cenu vítězi contestu Filipovi Prokšovi (vpravo).

Finálové remixy

INFORMACE

Pokud jste si mysleli, že tenhle podzim bude pěkná nuda, pak jste se mýlili! Rádio HipHopStage se k lenošení a zimnímu spánku ještě rozhodně nechystá, naopak, stejně jako v minulých letech pro vás má i letos skvělou věc!

Rádio HipHopStage vám chce nabídnout zas něco speciálního, něco, co podpoří mladé talenty, nakopne vás k tomu něco dělat a vytáhne z vás to nejlepší, co ve vás je! Připravili jsme pro vás Profi-DJ.cz Exclusive Remix Contest! Contest, kterej vás odmění za vaše nápady a kreativitu, s cenami, které vaše schopnosti budou rozvíjet dál a pomůžou vám v cestě za vašim snem!

Rádio HipHopStage a Profi-DJ.cz tímto svolávají všechny, kdo milují hudbu natolik, že se jí zabývají ve svém volném čase a nebojí se předvést ostatním, co v nich je! Tímto dáváme prostor všem, ať už začínajícím amatérům či zkušeným producentům, ať se ukážou a zapojí se do soutěže o parádní cenu v podobě midi kontroleru Native Instruments Maschine MK2 v hodnotě 16 000,-, který do soutěže věnoval Profi-Dj.cz!

A o co teda vlastně běží?

Jak název soutěže napovídá, půjde tu hlavně a především o remixy! Úkolem soutěžících bude připravit a poslat nám remix acapelly tracku Jamese Colea "Prázdniny v Kurvolandu“. Proč jsme si vybrali právě Jamese je asi jasné. Nejen, že už nějakej ten pátek moderuje na rádiu HipHopStage.cz svůj pořad John Vegabomb show, který patří k těm nejposlouchanějším, je to hlavně jedna z předních tváří současné české rapové scény, která toho má už taky hodně za sebou. Ceněný umělec, který svou hudbou dokázal zaujmout i za hranicemi políčka s názvem český rap a hip hop. Vůdčí osobnost, která se nebojí experimentů, jde si za svou hudební vizí a realizuje ji přesně tak jak chce. To je James Cole, rapper, nezaměnitelný zpěvák, ověnčený nominacemi na žánrové ceny Anděl, kterej se na chvíli stane i soudcem! Bude to právě on, kdo bude mít v tomhle contestu hlavní slovo!

Co je ve hře?

Hlavní cenou Profi-DJ.cz Exclusive Remix Contestu se stala velmi půvabná a šikovná mašinka, která určitě potěší všechny milovníky hrátek s hudbou! Hraje se o midi kontroler Native Instruments Maschine MK2, profesionální softwarový sampler, sekvencer a beatmaschine. Součástí balení je také software Maschine verze 1.8. Krásnej kousek v celkové hodnotě 15. 790,- čeká na toho z vás, komu se povede nejlepší a nejzajímavější remix!

Nativ Instrumental

Doplňkové ceny k hlavní výhře

Nasazení remixu na YouTube kanály rádia HipHopStage a Jamese Cola
Remix bude zveřejněn formou článku na HipHopStage.cz a UrbanStage.cz
Zařazení remixu na nové CD Jamese Colea, v případě, že půjde o opravdu velmi dobrou hudbu
Remix bude zařazen do vysílání rádia HipHopStage, jeho autor bude mít možnost navštívit John Vegabomb show Jamese Colea
Zařazení remixu do hitparády Top Twenty
Možnost další, následné spolupráce

James Cole

Rapper, zpěvák, producent a velký filozof v jedné osobě, to je James Cole. Věříme, že právě Jamese není potřeba dlouho představovat, jelikož legendární uskupení SuperCrooo zná určitě většina z vás. Mezi jeho projekty patří například dnes již legendární album "Toxic Funk", které vydal s Hugo Toxxxem. Mimo SuperCrooo se podílel také na projektu Orikoule, který v roce 2008 uvedl společně s Orionem. Na kontě má také několik sólových alb, jako jsou například Halucinace ze 3. patra anebo poslední album, stále aktuální Moby Dick. Toť ve zkratce o Jamesovi Colovi, pokud byste přeci jen chtěli více informací, stačí prohledat internet.

ACAPPELLA

Ve spojení s rapperem Jamese Colem z legendární formace SuperCrooo vznikla velice šílená vize, která naprosto zasáhla selekci remixovaného tracku. Padaly všelijaké prapodivné nápady až ze společného snažení vypadl krystal jménem "PRÁZDNINY V KURVOLANDU"! Ano je to tak, právě na tuto acappellu budou mít producenti za úkol vytvořit nový remix, který posléze bude zařazen do soutěže! Šílenost je odhalena, takže přejeme mnoho štěstí a acappellu stahujte pod tímto odstavcem.

Acappella info

BPM: 84 bpm
Vokály: DRY (bez efektů, ekvalizeru a komprese)
Formát: Wave
Sample Rate: 48KHz
Bit Depth: 24 bit
4 stopy, 1 mix tak jak je to na albu Moby Dick

Download

Remix Contest byl ukončen, acappella není dostupná!

Pravidla

1. Obecná pravidla

Profi-DJ.cz Remix Contest je určen pro všechny producenty bez věkového omezení, přihlásit se tak může každý, kdo splní následující pravidla.

Pořadatelem contestu je rádio HipHopStage.cz ve spolupráci s hlavním partnerem Profi-DJ.cz, pořadatel si vyhrazuje právo contest bez udání důvodu zrušit.

Pořadatel si vyhrazuje právo hlavní cenu neudělit žádnému ze zúčastněných soutěžících, pokud zaslané skladby nedosáhnou požadované kvality..

Hlavního výherce vybere odborná porota, která bude ve složení James Cole, rádio HipHopStage a e-shop Profi-DJ.cz.

2. Pravidla pro účast v soutěži

Contest bude probíhat v termínu od 7. 10. 2014 do 30. 11. 2014, po tuto dobu je možné se přihlásit do soutěže a nahrávat vytvořené remixy. Po ukončení contestu bude nahrávání remixů deaktivováno a proběhne posouzení zaslaných skladeb a následné vyhlášení výherce.

Aby byl soutěžící zařazen do remix contestu, musí nahrát autorský remix skladby "Prázdniny v Kurvoladnu" ve formátu mp3 na této stránce v sekci "Upload". Pokud tak neučiní, nebude zařazen do remix contestu.

Nahraný soubor musí být ve formátu MP3 (nejlépe 320 Kbps) o maximální datové velikosti 20MB.

V případě, že soutěžící nevyplní veškeré kontaktní údaje, nebude zařazen do hodnocení remix contestu.

Vítěz contestu bude pouze jeden a o výhře bude kontaktován skrze poskytnuté kontaktní údaje.

POSTER

HipHopStage.cz Exclusive Remix Contest by James Cole

Download

PARTNEŘI

Velké poděkování patří našim partnetům, kteří do contestu věnovali hodnotné ceny pro vítěze anebo jej mediálně či jinak podpořili.

Generální partner

Hlavní partner

Kontakt

HipHopStage, o.s.
info@hiphopstage.cz
Dělostřelecká 233/33
162 00, Praha 6 - Střešovice