HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínJay Diesel v rozhovoru pro HipHopStage nabízí nejen slíbenej new mixtape ke stažení!

Autor:Mia
Datum: 25.09.2010
sdílej

Ale taky spoustu odpovědí na spoustu otázek. S Jay Dieselem jsme se bavili hlavě a nejvíc o avizované desce Deset, jíž před blížícím se vydáním předběhl zmíněný mixtape...

Ale taky spoustu odpovědí na spoustu otázek. S Jay Dieselem jsme se bavili hlavě a nejvíc o avizované desce "Deset", jíž před blížícím se vydáním předběhl zmíněný mixtape. "Diesel Trucks Mixtape Volume 2" je předzvěstí druhé studiovky rychnovského reprezentanta, který se rozhodl, že tentokrát si vydání desky ošéfuje naprosto sám. Proč? I na to najdeš odpověď právě tady. Čti a stahuj!

 

HHS: Ahoj Jayi, jak se Ti daří? Máš za sebou takřka ještě čerstvě vystoupení na zlínské akci Hip Hop 4 Handicap, jak máš z této akce pocity?
JD:
Nejlepší jaké může vůbec člověk mít, jsem strašně rád, že hip-hop žije a důkaz byla ona akce, kde fanoušci podpořili velice dobrou věc. Celkově dost sociálně cítím a i to se odrazí na mém nadcházejícím LP "Deset". Do budoucna chystám více aktivit v projektech pro děcka, které nemůžou plně rozhodovat o svém životě a žijí  úplně jiný život než zdraví lidi. Na tvou první otázku jak se mám, teď hekticky, dokončuji album a je spousta věcí kolem toho. Desku si nakonec vydávám sám na své náklady, rozhodl jsem na základě všech okolností v hudebním průmyslu.

HHS: Jasný, to chápu a co konkrétně myslíš těma okolnostma?
JD:
Celkově se mi nelíbí, kam to směřuje, není to o žádný zkušenosti s mým předchozím labelem Xproduction, tam jsem si nemohl stěžovat, jde celkově o prodej hudby na originálních nosičích, jsem starší a jak jsem zmínil, mám okolo sebe team lidí, co mi s tím pomáhají, můžu se o to opřít, což je pro mě milník, od teď budu mít nad vším přehled a bude to jen na mě.

HHS: Umělci na této zmíněné akci vystupovali bez nároku na honorář, víš komu konkrétně byl výtěžek z akce věnován?
JD:
Ano, samozřejmě, znám se s paní ředitelkou osobně, hrál jsem už na prvním díle a příští rok se chystám taky. Výtěžek byl věnován pro děti z Hendicap centra ve Zlíně, ještě jednou chci touto formou poděkovat všem kdo přišli a podpořili, byla to skvělá akce!

HHS: Myslíš si, že by se všeobecně měli čeští umělci, třeba i právě z řad těch hip hopových, více objevovat na podobných akcích? Nebo se více organizovat přímo HH akce, které ponesou obdobné poslání?
JD:
Na to už jsem odpověděl, ano myslím si, že by si měli všichni uvědomit co to pro ty děcka je za život, nevidí, neslyší, nemůžou chodit, nedokážu si to osobně vůbec představit, vy ano?

HHS: Avizoval jsi, že na této akci dáš v premiéře dvě věci z chystané desky, jaké byly ohlasy?
JD:
Přesně tak, jsi dobře informována. Dal jsem tam premiérově pár věcí z alba, abych si vyzkoušel, jak na to budou fanoušci reagovat, věděl jsem, že to jsou silné věci a to se mi taky potvrdilo, i když to slyšeli poprvé, byl to fakt velikej kotel, dík moc!

HHS: Přejděme teď k další aktuální záležitost, kterou je samozřejmě Tvoje avizovaná deska. Těsně před jejím samotným vydáním plánuješ mixtape, můžeš už nějak konkretizovat, kdy tejp čekat?
JD:
Tejp můžete čekat právě teď, je to taková satisfakce mým věrným, těm co podpořili první album koupí originálu, jsem vděčný, i proto dám tejp zadarmo ke stažení jako vyplnění času před samotným albem Deset.
Namixoval ho pan učitel DJ Maztah a uvádí ho my man Pan Radu, jsou tam spolupráce s různými lidmi co vyšli, remixy a věci nevydané, takže tejp je pro vás v téhle chvíli připraven. Tohle jsem dnes psal na svůj facebook profil „Ladíme motory celému konvoji kamionů v poslední fázi , hlavní servisní technik je Dj Maztah, ten kdo kontroluje aby všichni dělali co mají je Pan Radu a já....jsem main rider a společně s mojí bandou riderů pobrázdíme nekvalitní vozovky v CZ:)))“  Mixtape má svůj koncept a ještě nekončíme.

HHS: Jsi Ty sám fanoušek mixtapů? Zajímáš se o ně, nebo si radši počkáš na interpretovo klasické studiové album?
JD:
Miluju mixtapes v té pravé formě, né v kompilaci traku za sebou, to nepovažuju za mixtape. Už jen to slovo „Mixtape“ mluví samo za sebe ne? Podívej se, sleduju svoje hráče po celém světě, jak formou mixtapes tak formou alb co vydávají, sleduju to komplexně!

HHS: Cover k tejpu připravoval otec her Mafia I a II, hrál jsi tuhle hru a jí podobné? Hraješ něco třeba i teď?
JD:
Daniel Vávra aka Hellboy, je to člověk z Rychnova nad Kněžnou, můj homie, s kterým jsem tady vyrostl, dělal pro mě nějaký věci už když jsem jezdil závody na sk8. Je tam velká vazba, ostatně jako se všemi lidmi co mě znají dlouho a já zas je. Dan je velikej umělec a já se skláním k jeho práci, určitě to není poslední věc, co spolu děláme! Hrál jsem první díl a mega mě to bavilo, na dvojku jsem ještě bohužel neměl čas,ale měl jsem možnost to chvíli hrát a těším se na to. Dřív jsem hrál hodně, ale teď pracuji na svých projektech a tak není tolik času, nicméně teď připravuji s xboxcentrum.cz a na to se těším moc. Hrál jsem naposledy Sabotera proti náckům který opravdu moc  nenávidím, vždy když jsem měl čas, odpravil jsem jich pár za jejich humusný činy v druhé světové válce:) To mě moc bavilo.

HHS: Chystaná deska má vyjít pod názvem „Deset“ a to 10.10.2010, takže je naprosto jasný, na co se chci zeptat? Čím je desítka tak „magická“ ?
JD:
Desítka hraje v mém životě velkou roli, kolik máš prstů?:) ...10 já taky, jak na nohou tak na rukou, proč jich máme takový počet? Každej z prstů má svůj veliký smysl, stejně jako každý track na mém novém albu, jsou jako moje ruce, moje srdce. Jde o koncept, jak numerologický tak osobní, konečně jsem dospěl tak jak jsem potřeboval a dokážu o věcech mluvit tak jak jsem o nich mluvit potřeboval, ale jestě jsem to v té době nedokázal, nebyl jsem dostatečně vyspělý. Za poslední tři léta se v mém životě stala spousta velice důležitých i smutných věcí, uvědomil jsem si, proč taky vůbec jsem a přál bych to každýmu. Podstata života je učení, lidi to moc opomínají a celý se to řítí mimo.

HHS: Už jsme měli možnost zkouknout klip k tracku Moje Ex, kterej mohou leckteří považovat za hodně jednoduchý. Jak jsi tohle video plánoval?
JD:
Tohle video jsem neplánoval já, ale člověk od Toma Malara, on mě doporučil Allana Suberta, který točili např. pro Navigators. Klip měl být od začátku jednoduchý, one screanshoot, taková popina, ale to neznamená, že to není kvalitní, kor když to je low budget, jsem s tím spokojený, i když se třeba čekalo něco jinýho. V pohodě, chystám na to ještě jeden klip, měl by na něm pracovat člověk, který tu věc vidí dost komicky a to mě baví, budu tak první cz raper, který má dva klipy na jednu věc, hehe, každý video bude úplně jiný! Vzhledem k tomu, že se ex přestala hodit do konceptu alba, objeví se na cd „deset“ coby special bonus!

HHS: Ještě před tímto klipem jsi vydal video k songu Posílám k zemi, které jsi natáčel na Rychnovsku, pro místní, na celkem hodně známém místě. Máš k tomuto místu nějaký vztah? Slyšela jsem, že párkrát si vyběhnout tyhle schody je docela dobrej způsob, jak si udržovat kondičku:)
JD:
Mám k tomu místu vztah samozřejmě, natáčel jsem tam klip „Začni chápat“ s Jakubem Jelenem, tenkrát to byl můj první videoklip! Těch schodů je tam požehnaně, ano je to výkon dojít až nahoru:) V tomhle případě jsem se vrátil z5 na místo činu.

HHS: Zmíněný klip jsi sám režíroval i produkoval, co tě k tomu vedlo?
JD:
Vyzkoušet si tuto práci, byla to pro mě osobní výzva, hrají tam pouze moji blízcí, celý jsme si to dělali sami, už jen to je parádní pocit, klip vidělo na youtube kolem 70 000 lidí, ten song lidem v něčem pomohl a to je pro mě úplně nejvíc. Zdravím Tonnyho Tunnera a moje lidi z RK.

HHS: Co tě při přípravách druhé desky nejvíc motivuje a inspiruje Tě k práci?
JD:
Život, to jak se to celý posouvá, mám kolem sebe team schopných lidí, od grafiků, svého managera, který mi se vším nesmírně pomáhá, kluky z PVP music, Lukase Jirkovského a Fosco Alm,u který dělá na album komplet zvuk, moje pohledy a zkušenosti, který jsem vložil do jednotlivých skladeb a moji fanoušci, kteří se těší na druhou studiovou desku . Ti, co podpořili i moje první album koupí originálu, ta vazba mezi interpretem a fanouškem. Motivuje mě celá řada věcí, podpora mojí rodiny a lidí okolo, moje srdce a celkově můj vztah k rapu, vyrostl jsem na tom, jsem na tom závislej, rozumíš :)!

HHS: Jaký rozdíl by, dle Tebe samotného, měli fanoušci mezi první a druhou deskou najít?
JD:
Rozdíl jsou další roky co chodím na tomhle světě, víc zkušeností, celkově je ta deska hodně motivační a je tam velký odkaz na soudržnost rodiny a lidí, svět se žene čím dál víc kupředu a lidi zapomínají na ty podstatné věci, na ty nejvíc důležitý, nevšímají si maličkostí, jdou jen po penězích a moci, ničí vše okolo sebe, rozvracejí rodiny. To celý je špatně! Další rozdíl je, jak už jsem zmínil na začátku rozhovoru, že si desku vydávám sám za podpory svých partnerů Skateshop.cz, Southpole, k1x, RK Evropa, xboxcentrum.cz, Royalshop a dalších.

HHS: Se svými fans hodně komunikuješ prostřednictvím Face Booku, řekla bych, že patříš k těm vůbec nejkomunikativnějším, co pro Tebe konkrétně sociální sítě tohohle typu znamenají? Byli Ti už v životě nějak významně prospěšné?
JD:
Určitě, mám kontakt s lidmi co jsem dlouho neviděl, je to mocná zbraň, jak sledovat chování lidí atp., vše si uvědomuju, ale nijak zvlášt to neřeším. Komunikace s fans je pro mě velice důležitá. Takže follow me na Twitteru nebo se přidej a získej info přímo ode mne z FB!

HHS: Právě i na FB jsi se zmínil o tom, že máš v plánu rozjet vlastní TV, podobně jako Emeres. Na co se můžeme teda těšit a kdy?
JD:
Chci to všechno udělat po vydání alba, je přede mnou spousta práce i po desce, s tím je spojená její propagace, koncerty, točení klipů, tour atp., stále pracuji na nových věcech, sledujte to.

HHS: Závěrem prostor pro Tvůj vzkaz  či cokoli podobného :)
JD:
Chci poděkovat všem lidem, co kdy podpořili jakoukoliv mojí práci, navštívili můj koncert a mají rádi to co dělám, dělám to pro vás. Všechno je možný a každej máme stejný šance, běžte si za svým a plňte si sny jako to dělám já. One love Jay.


Diesel Trucks Mixtape Volume 2 download


Jay Diesel Twitter

Jay Diesel FB

 

Ze HipHopStage:

Otázky a realizace rozhovoru: Mia

Ilustrace k článku

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Jay Diesel v rozhovoru pro HipHopStage nabízí nejen slíbenej new mixtape ke stažení!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Aktuální články

New video: R.A. the Rugged Man - Tom Thum

New video: R.A. the Rugged Man - Tom Thum

Podobně jako v případě Seana Price, věřím, že i novej klip R.A.the Rugged Mana si nenecháte ujít. No byla by to škoda, asi jako většinou v případě tohohle týpka. Hudba a vůbec všechny zvuky v tomhle klipu za...

Sean Price v klipu Figure More. Připomeň si!

Sean Price v klipu Figure More. Připomeň si!

Věřim, že takhle rychle byste na jméno Sean Price zase nezapomněli a že úplně zapomenuto určitě ani nebude. Však tu toho po sobě nezanechal málo. Naštěstí. Mimo spoustu jiného také tento videoklip...

Půlka krámu za půlku právě teď v Tora Bora!

Půlka krámu za půlku právě teď v Tora Bora!

Potřebuješ obnovit šatník a vyfiknout se do nového školního roku? Ať už jsi chronickej shopaholik, nebo ti jen právě dosložilo nejoblíbenější triko, mrkni se do nabídky shopu Tora Bora a problém bude vyřešen...

Nejčtenější články

Rick Ross přinese placatou novinku Black Dollar již tento týden!

Když tu nedávno padlo slovo o Rossově novém studiovém projektu, a to v souvislosti s klipem Heavyweight, mohli jsme jen tušit, jak rychle bude tenhle komplet hotovej. Teď už víme, že to bude dříve, než jsme ...

New video: R.A. the Rugged Man - Tom Thum

Podobně jako v případě Seana Price, věřím, že i novej klip R.A.the Rugged Mana si nenecháte ujít. No byla by to škoda, asi jako většinou v případě tohohle týpka. Hudba a vůbec všechny zvuky v tomhle klipu za...

Sean Price v klipu Figure More. Připomeň si!

Věřim, že takhle rychle byste na jméno Sean Price zase nezapomněli a že úplně zapomenuto určitě ani nebude. Však tu toho po sobě nezanechal málo. Naštěstí. Mimo spoustu jiného také tento videoklip...

New track: Jeezy - God

Oduševnělý Jeezy se rozhodl pokračovat v promlouvání do duše dnešní společnosti a opět připomíná, co se tu děje špatně a co by se mělo dít jinak. A zmiňuje se o tom např. ve tracku God...

Půlka krámu za půlku právě teď v Tora Bora!

Potřebuješ obnovit šatník a vyfiknout se do nového školního roku? Ať už jsi chronickej shopaholik, nebo ti jen právě dosložilo nejoblíbenější triko, mrkni se do nabídky shopu Tora Bora a problém bude vyřešen...

Poslední komentáře k článkům

New track: Eminem - Phenomenal

[b]<a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin boots</a>[/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin boots[<ul><li><strong><a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin boots</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin boots</a></strong> </li><li><strong><a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin outlet</a></strong> </li></ul><br><strong><a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin mens shoes</a></strong> <br><strong><a href="http://www.paradayfonda.org/christian-louboutin-men-c-8.html">christian louboutin mens shoes</a></strong> <br>

Napsal: kgawlakmonte 31. 08. 2015 17:07

New track: Eminem - Phenomenal

[b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin boots[/url][/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin boots[/url][/b] [b]<a href="http://www.paradayfonda.org/">christian louboutin outlet</a>[/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin boots[/url][/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin boots[/url][/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin outlet[/url][/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/]christian louboutin mens shoes[/url][/b] [b][url=http://www.paradayfonda.org/christian-louboutin-men-c-8.html]christian louboutin mens shoes[/url][/b] <a href="http://tiffanyco664.webs.com"> boots blog </a>[url=http://uggsoutletsale425.webs.com] boots [/url][url=http://tiffanyoutletstore726.webs.com] About blog [/url]

Napsal: kgawlakmonte 31. 08. 2015 17:07

New video: Wale ft. Usher - The Matrimony

[b][url=http://www.nikeoutlets.us/]Nike Air Max[/url][/b] [b][url=http://www.nikeoutlets.us/]Nike Factory Outlet[/url][/b] d drained.Insurers get ways of thinning out the money necessary for insurance charges to appeal to more consumers.Apart on the basic decline in rates, companies include devised reasonable packages as well as combinations with coverage geared to every driver's requirements.Insurers have adopted an increasingly lenient distinction of insurable dangers.They at this time offer insurance policies to different riders in order to companies that use motorcycles into their operation, a segment on the market which will, before, has become neglected just for posing way too high a possibility to drivers.Cheap sport bike insurance nowadays is included with high benchmarks of coverage and customer service at the particular barest involving requirements.And similar to all additional providers of product or service, insurance vendors have known the opportunity of offe<strong><a href="http://www.nikeoutlets.us/">Nike Air Max</a></strong> <br><strong><a href="http://www.nikeoutlets.us/">Nike Factory Outlet</a></strong> <br>d drained.Insurers get ways of thinning out the money necessary for insurance charges to appeal to more consumers.Apart on the basic decline in rates, companies include devised reasonable packages as well as combinations with coverage geared to every driver's requirements.<br /><br />Insurers have adopted an increasingly lenient distinction of insurable dangers.They at this time offer insurance policies to different riders in order to companies that use motorcycles into their operation, a segment on the market which will, before, has become neglected just for posing way too high a possibility to drivers.Cheap sport bike insurance nowadays is included with high benchmarks of coverage and customer service at the particular barest involving requirements.And similar to all additional providers of product or service, insurance vendors have known the opportunity of offering up their products online.The perennial stones and mortar insurance policies industry has become quick to purchase the appear in.com bandwagon.Insurance supplements offered online are warmly received because of the market.It's also allowed insurers to scale back costs in a variety of aspects of their total business.<br /><br />Motorcycle bikers seeking insurance now currently have endless available options to all of them.Experience demonstrates a large percentage of the market still choose the human aspect when acquiring insurance, but an increasing number of motorists are looking towards the online insurance companies for a new faster and even more economical system.Most companies offer both options and in addition they keep the particular expenses incurred along with the prices associated with products from the online and also offline business separate though both being focused on the needs of the customers.Certainly, the prices between the two of these selling signals vary due partly to multiple cost of accomplishing business.<br /><br />A lot more comprehensive ?nsurance coverage packages made available from companies generally offer insurance plan for bodily injury along with property destruction liability, own-damage in addition to collision, uninsured in addition to underinsured car owners, medical prices, custom areas and appliances and roadside service.Different jurisdictions have to have different extents associated with coverage nonetheless motorists should consider purchasing in excess of what must better shield themselves in opposition to lawsuits plus larger expenditures.<br /><br />Nothing can come cheap right now but while using the competition from the motorcycle insurance plans sector, insurers have started to see the way thru offering economical motorcycle insurance to handle the increasing demand for the purpose of easy-access, not any frills insurance policy coverage.Motorcycle riders have a variety of choices for insurance plans at very affordable costs.

Napsal: kgawlakmonte 31. 08. 2015 17:07