HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínMike Trafik o turné s Monkey Business: Jablonec byl pro všechny takovej pokusnej králík

Autor:Mia
Datum: 24.03.2012
sdílej

Ale samozřejmě nejen o společném turné s Monkey Business byla v následujícím rozhovoru řeč. Kdo z vás nestihl rozhovor v premiéře během vysílání pořadu Interview, může si ho teď pročíst...

Ale samozřejmě nejen o společném turné s Monkey Business byla v následujícím rozhovoru řeč. Kdo z vás nestihl rozhovor v premiéře během vysílání pořadu Interview, může si ho teď pročíst u nás na webu. Mike Trafik navíc také nastínil, jaké projekty v nejbližší době chystá, takže máte informace o příštích releasech z první ruky!

Pořad Interview, jehož záznam vidíte níže, proběhl 15.3, pět dní po první zastávce tour PSH a Monkey Business v Jablonci nad Nisou a den před pražskou zastávkou, která proběhla 16.3. v MeetFactory. Z té jsme nabídli report i fotoreport.

 

 

HHS: První show proběhla v sobotu v Jablonci, jaký to bylo?
Trafik:
Byla tam spousta nervozity, protože jsme ještě den před tím slavili narozeniny PSH známejch, takže jsme byli všichni trochu „použitý“, což jsme si všichni tři vyčítali. Ale zároveň možná ta kocovina nějakým způsobem ve finále pomohla tomu, že atmosféra byla uvolněnější, než kdybychom byli úplně fresh. Takže jak jsem se toho bál, tak ve finále to bylo docela ku prospěchu věci. Show proběhla velice dobře, neudělali jsme žádnou chybu, lidi si to hrozně užili, vyzkoušeli jsme si co funguje a co ne, uděláme nějaký menší změny, aby to mělo pevnou formu, ale z 99% není co měnit. Šlape to jak jsme si představovali.

HHS: Chceš se podělit o koncept koncertu?
Trafik:
Jasně, můžu to přiblížit. Jak jsem pochytil poslední dny, spousta lidí nepochopila, že nejde o koncert PSH a Monkey Business, ale že to jsou věci PSH hraný živě od Monkey Business. To je ten důležitej moment, prostě PSH se živou kapelou. Hrajeme věci, který jsme vybrali, který si vybrali i Monkey Business z PSH Repertoáru, samozřejmě se hrajou i největší hity od Monkey Business a my tam tak různě proplouváme. Začíná to dj setem, končí to euforií, mezi tím se tam mihne spousta lidí, je to show, která v určitým momentu nabídne čtyři frontmany – Matěj Ruppert, Tonya Grawes a Vladimir s Orionem, takže to je opravdu silnej front, jakej můžeš dostat.

HHS: A Tonya s Matějem jsou na pódiu po dobu hraní věcí od MB nebo i doplňujou tracky od PSH?
Trafik:
Doplňujou i PSH tracky, samozřejmě jsou tam i momenty, kdy už by se tam nevešli, ale 70% show jsou tam a všechno doplňujou.

HHS: Hodně kritiků to vnímá jako největší hudební, nebo spíš koncertní událost letošního roku, do kdy potrvá?
Trafik:
Oficiální část má jedenáct zastávek, ale už teď se rýsujou další. Chytaj se na to různý promotéři, ať už festivalový nebo soukromých koncertů, problém trochu je, že je to dost nákladná záležitost, velkej ansábl, takže je těžký to někam umístit. Jsme rádi za recenze, nechali jsme na tom x dní práce a je to vidět, což je dobře.

HHS: A jak se na to tvářej fanoušci Monkey Business?
Trafik:
Před koncertem jsme se nejvíc báli toho, jestli tohle perfektní splynutí, k jakýmu došlo mezi námi, protože je to celý na přátelský bázi, nastane i mezi lidma. Protože MB mají minimálně výrazně starší posluchačskou základnu, i když PSH z těch hiphopovejch kapel ji maj asi nejstarší, ale i tak je tam určitěj rozdíl. Fanoušci MB nejsou zvyklí na nějaký warm-upy – hodinu jim děláš diskotéku a už jsou netrpělivý, chtěj svojí kapelu, která začne v devět, za dvě hodiny je konec a jde se domů. My to máme naopak, my když nehrajeme ve dvanáct, tak nám připadá, že hrajeme brzo. Takže najít koncensus bylo trochu těžký, ale lidi si nakonec nějak sedli a končilo to jedním velkým srdíčkem :))

HHS: Když máš teda za sebou už první show, jak to publikum vypadalo? Jakej byl poměr hiphopovejch fanoušků? Kolik bylo čepic?:))
Trafik:
Tak na naše koncerty už nechoděj jen „kýble“, takže není to tak jednoznačně rozeznatelný, ale samozřejmě tam byli hloučky PSH fans, který zase vyvolávali PSH do děr mezi trackama, což bylo takový zvláštní, protože na to zas nejsou zvyklí fanoušci MB, že někdo skanduje nějaký jméno. Prostě je to zvláštní mix lidí, ale fungovalo to a myslim, že to bude fungovat ještě víc, protože už jsou o tom nějaký informace. Jablonec byl vlastně pro všechny takovej pokusnej králík.

HHS: Jak vlastně vznikl nápad na společnou tour? 
Trafik:
Základem bylo, že jsme chtěli hrát věci PSH živě, s živou kapelou. Takže jsme měli dvě možnosti, postavit novou kapelu, což trvá dlouho a výsledek je nejistej, nebo vzít nějakou „hotovou“ a vzhledem k tomu, že vztahy s MB jsou na přátelský bázi a v podstatě se všichni už potkali na nějakých projektech, tak bylo přirozený MB oslovit a zkusit to domluvit. Byli rádi, kejvli na to, i když nevěděli, do čeho jdou a já jsem rád, že jsme nakonec spokojený všichni. Ne jen my, ale i je to baví.

Mike Trafik ve studiu

HHS: Jak dlouho trvaly přípravy?
Trafik:
Celá tour se domlouvá už půl roku, logistika celý věci je brutální, zkoušení probíhá od února. Měli jsme čtyři dny zkoušení v Sušici, v pronajatým sále nějaký hospody, kde se zkoušelo deset hodin v kuse.  

HHS: A jak probíhalo zkoušení?
Trafik:
Já jsem naposílal celý kapele instrumentálky, vybraný části bez bicích, oni si to naposlouchali a pak se to začlo přehrávat. Samozřejmě měli svou vlastní představu, jak by to mělo znít a výsledek je takovej jakej je. Ty tracky poznáš, ale maj novej život.

HHS: Takže třeba co se těch bicích týče, tak ty nejsou závislý na původním tracku?
Trafik:
Nene, vůbec, ale samozřejmě tempa se dodržujou a víceméně ty bicí poznáš. Jsou podobný jako v originálech, jen upravený. Tohle bylo hlavně na MB, mají pro to cit. Všichni jsme si rozumněli v tom, že musí  z toho bejt jasný o jakou věc jde, aby když přijde fanoušek PSH a slyšel první tóny, aby track poznal.

HHS: Z kolika věcí je složenej set-up?
Trafik:
Ze čtrnácti věcí. Show trvá lehce přes hodinu, plus něco od MB, takžě něco přes dvě hodiny jsme na pódiu.

HHS: Přišli třeba MB s nějakým požadavkem typu Chceme hrát tenhle váš track?
Trafik:
No jasně, probrali určitou selekci věcí, který jsme chtěli, aby tam zazněly, a je z toho to co z toho je.

HHS: Je tam třeba nějaká věc, kterou standardně lidi na vašich koncertech nemůžou slyšet?
Trafik:
Hele polovina těch věcí se standardně na koncertech nehraje. Možná i 60 %. Je to fakt dobře namíchaný, jsou tam třeba tři věci z RapNRollu, jsou tam sólo věci od Oriona i Vladimira.

HHS: Co na koncertě vlastně děláš ty, když jsou tracky hraný živě?:))
Trafik:
:)) Z mý strany bylo nejvíc práce na tom, jak jsme to vystavěli, třeba v hudbě, kterou dělaj MB neexistujou nějaký stop timy, takže to se muselo vychytávat na nějaký povely. A zůstala spousta samplů, který se musej pouštět a  jsou tam scratchový pasáže a moje oblíbený „doříkávání“ a vyvolávání. A já si to samozřejmě hlavně uživám, to je moje práce, lízání smetany :))

HHS: To doříkávání je docela známý v tvým případě, ty jsi asi jeden z mála djů, který má na hlavě mikrofon a mluví.
Trafik:
To vzniklo z nudy, když se jezdili sólo koncerty buď jednoho nebo druhýho z mých kapelních kolegů a zároveň se to i hodí. Z toho může bejt taky super refrén. Samozřejmě když znáš texty, s čímž já nemám problém.

HHS: A když máš svůj vlastní set, tak mikrofon máš nebo nemáš?
Trafik:
Jak kdy, jak kde, podle nálady. Před koncertem ale je to v podstatě pravidlem.

HHS: Měl jsi někdy třeba nutkání nahrávat rapy?
Trafik:
Hele já si do věcí, který dělám ve studiu, nahrávám refrény a různý nápady pořád. Aby tam už bylo třeba nějaký vodítko. Já bych byl samozřejmě nejradši, kdybych byl obdařenej i hlasem, protože to už bych nikoho nepotřeboval. Všechno bych si udělal sám. S odstupem času trochu lituju, že jsem nekejvnul na nabídku Vece dát si 8 barů do djskýho tracku :)

HHS: Co řikáš na Vecovu novou věc?
Trafik:
Hele super, pro mě to je jediná věc za poslední rok, co se dá ze Slovenska poslouchat. 

HHS: Ani třeba Majk Spirit...
Trafik:
Ne, pro mě to je patos navršenej do kelímku se zmrzlinou, prostě neúnosný. Ačkoli jsou to hodný lidi, nemyslím to nijak zle proti někomu, ať si každej dělá co chce, ale pro mě je to naprosto neposlouchatelný.

HHS: Když se vrátíme k tour s MB, bylo to původně plánovaný jako turné nebo jste třeba přemejšleli i o jednom velkým koncertě?
Trafik:
Nene, to by nemělo vůbec smysl, to by nešlo. To by se udělal koncert, na kterej by třeba ani moc lidí nepřišlo, ty by pak litovali, že to je škoda, že tam nebyli...bylo to od začátku myšlený jako turné.

 

Mike Trafik ve studiu

 

HHS: Jedna ze zastávek, na který taky budete hrát, je Spring Session ve Špindlu, jakej je takovej koncert, kterej se přesune z města "ven"?
Trafik:
Ono je tam vytvořený v podstatě takový klubový prostředí, je to příjemně zařízenej stan, ale hlavně je super, že vylezeš ven a seš v přírodě, na sjezdovce, ještě když šlapeš ve sněhu, to je paráda. Je tam trochu jiná jiná atmosféra.

HHS: A co tvoje vlastní projekty, máš nějaký plány do budnoucna?
Trafik:
Tak svoji sólovku do letošního roku už určitě nenarvu, protože toho mám nad hlavu, ale měl jsem to v plánu, takže něco se formuje. Jako H.P.T.N. už určitě ne, ale nějakej nápad je. Rozhodně na to dojde až dodělám EP s LA4 a Koulí, až potom co udělám Oriona, potom co udělám Vladimirovu desku, potom co udělám BiggBoss desku, potom přijde na řadu moje deska. A mezitím spousta dalších singlů pro lidi.

HHS: V nejbližší době z toho můžeme čekat co?
Trafik:
V nejbližší době budeme dělat první singl z Vladimirovy desky, kde se vedle Vladimira objeví Hugo Toxxx. Pak dělám věci pro MVP a měl jsem teď taky ve studiu takovýho mladýho Afričana, to bylo hodně zvláštní a živelný. Je to trochu složitější práce, ale zajímavá.

HHS: To bude rap?
Trafik:
Je to rap, on bude dělat nějakej mixtape. Taky jsem dělal něco pro Henryho D. Pak se Smackem jsme na něčem domluvený, takže asi takhle.

HHS: Můžeš prozradit něco o projektech BiggBossu?
Trafik:
Plánuje se to tak, že na podzim by měla bejt Vladimirova sólovka, do Vánoc Orion, EP s Koulí a LA4 se bude křtít 25. května na Tattoo Convetion, tam taky všechny zvu, a co se BiggBoss desky týče, tak na tý se bude makat nějak od podzimu.

HHS: Kromě tour s MB máš ještě nějaký další shows?
Trafik:
Mám, mám nějaký koncerty s Vladimirem, jako třeba 30.3. v Roxy :)

HHS: Teď mě napadá, že jsem dneska četl na nějakým serveru, že Matěj Rupper a Roman Holý zdemolovali někde po koncertě pokoj na ubytování. Děje se tohle i na vašich koncertech?:))
Trafik:
Hele z naší strany je to RapNRoll, z jejich strany RockNRoll, to se občas stane:)) Já jsem to nečetl, nevím, co je na tom pravdy. Jen jsem slyšel od lidí, který vědí, jak vypadá to ubytování, že na to abys mohl vyhodit televizi z okna by sis ji tam musel přinýst :)

HHS: Ještě se zeptáme na aktuální hudbu, co tě nejvíc zaujalo?
Trafik:
Hele asi A$AP Rocky, to mě rozsekalo nejvíc, hodně jsem teď taky lačnej po ženským rapu - Iggy Azalea - to je podle mě návod na to, jak by měl vypadat ženskej rap, ne nějaký dredatý holky s batohem na zádech. Mám fakt rád na poslech ženskej rap, je to příjemný, fresh, člověk si rád odpočine od chlapskýho rapování.

HHS: Když jsme u toho, zrovna dneska jsem se bavili, že Nicki Minaj nejde moc dobrým směrem, jakej na to máš názor ty?
Trafik:
To si myslim taky, jak mě to na začátku bavilo, tak mě teď vůbec nezajímá, co Nicki Minaj dělá. No a mimo rap mě baví producent, kterej si říká Pretty Lights, kterej dělá super barevnou muziku. No a když jsem sem přišel, tak tady hrál Everlast s vysamplovaným Johnym Cashem a toho si velice rád poslechnu.

HHS: Máš čas vůbec poslouchat nějaký novinky, třeba v autě?
Trafik:
V autě je to samozřejmě klasika, tam poslouchám nejvíc muziky, protože když přijdu po celým dnu ze studia, tak toho mám plný brejle. Takže tady asi platí to pořekadlo Kovářova kobyla chodí bosa :))

 

Za HipHopStage:

Otázky a realizace rozhovoru: Rusty & Pedro

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Mike Trafik o turné s Monkey Business: Jablonec byl pro všechny takovej pokusnej králík


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Regie album Hlas barev vydává již v polovině srpna – co vše na desce najdeme?

Regie album Hlas barev vydává již v polovině srpna – co vše na desce najdeme?

Pokud bychom měli jmenovat rapera, který „kope“ za České Budějovice, jedno z prvních jmen, které vytane na mysli, by byl nepochybně Regie. A právě on v současné době dokončuje album Hlas barev…

Dr. Dre nabídne očekávanou placku Compton již tento týden!

Dr. Dre nabídne očekávanou placku Compton již tento týden!

Dr. Dre, jméno, o kterém se toho dalo vždy hodně napovídat a stále by to nebylo všechno. Stejně jako teď, v roce 2015, kdy už by možná někteří čekali, že se toho od tohohle člověka příliš nedočkáme...

Rick Ross servíruje Dog Food v podobě klipu

Rick Ross servíruje Dog Food v podobě klipu

Během krásných dubnových dní oblažil Rick Ross všechny své příznivce materiálem s názvem Dog Food. A teď se tak děje znovu, protože nám ho připomíná, a to prostřednictvím vizuálu, kterej k němu připravil...

Nejčtenější články

Dr. Dre nabídne očekávanou placku Compton již tento týden!

Dr. Dre, jméno, o kterém se toho dalo vždy hodně napovídat a stále by to nebylo všechno. Stejně jako teď, v roce 2015, kdy už by možná někteří čekali, že se toho od tohohle člověka příliš nedočkáme...

Regie album Hlas barev vydává již v polovině srpna – co vše na desce najdeme?

Pokud bychom měli jmenovat rapera, který „kope“ za České Budějovice, jedno z prvních jmen, které vytane na mysli, by byl nepochybně Regie. A právě on v současné době dokončuje album Hlas barev…

Rick Ross servíruje Dog Food v podobě klipu

Během krásných dubnových dní oblažil Rick Ross všechny své příznivce materiálem s názvem Dog Food. A teď se tak děje znovu, protože nám ho připomíná, a to prostřednictvím vizuálu, kterej k němu připravil...

New track: Chief Keef & A$AP Rocky - Superheroes

18. srpna se fans devatenáctiletého Keitha Cozarta aka Chief Keefa dočkají očekávaného releasu Bang 3, který je ovšem ve své online podobě k mání již od soboty. Záleží jakou formu tedy preferujete...

Poslední komentáře k článkům

New video: Hi-Tek - Ohio Players ft. Bow Wow, Krayzie Bone & Bootsy Collins

[b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]replica omega[/url][/b] [b]<strong><a href="http://www.omicrongammaomega.com/">replica omega</a></strong> <br><strong><a href="http://www.omicrongammaomega.com/">fake omega</a></strong> <strong><a href="http://www.omicrongammaomega.com/">replica omega watches</a></strong> <br><br><br><br><br><br><br>

Napsal: kgawlakmonte 29. 07. 2015 6:49

New video: Hi-Tek - Ohio Players ft. Bow Wow, Krayzie Bone & Bootsy Collins

[b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]replica omega[/url][/b] [b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]fake omega[/url][/b] [b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]replica omega watches[/url][/b] [b]<a href="http://www.omicrongammaomega.com/">replica omega</a>[/b] [b]<a href="http://www.omicrongammaomega.com/">replica omega</a>[/b] [b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]fake omega[/url][/b] Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002 - $192.00 : replica omega watches, omicrongammaomega.com language: <a href="http://www.omicrongammaomega.com/de/"> <img src="http://www.omicrongammaomega.com/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24"></a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/fr/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/fricon.gif[/img]Français[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/it/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/iticon.gif[/img]italiano[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/es/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/esicon.gif[/img]Español[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/pt/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/pticon.gif[/img]Português[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/jp/"> <img src="http://www.omicrongammaomega.com/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24"></a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/ru/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/ruicon.gif[/img]russian[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/ar/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/aricon.gif[/img]arabic[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/no/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/noicon.gif[/img]norwegian[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/sv/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/svicon.gif[/img]swedish[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/da/"> <img src="http://www.omicrongammaomega.com/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24"></a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/nl/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/nlicon.gif[/img]Nederlands[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/fi/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/fiicon.gif[/img]finland[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/ie/] [img]http://www.omicrongammaomega.com/langimg/gaicon.gif[/img]ireland[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/"> <img src="http://www.omicrongammaomega.com/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24"></a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/][img]http://www.omicrongammaomega.com/includes/templates/dresses/images/logo.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping Info[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] Welcome GUEST, PLEASE [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=login]Sign In[/url] or [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=create_account]Register[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=shopping_cart]Shopping Bag:[/url] (Your cart is empty) <a href="http://www.omicrongammaomega.com/index.php">Home</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-de-villegt-c-4.html]Omega de-ville[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-seamaster-gt-c-5.html]Omega seamaster[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-speedmastergt-c-14.html]Omega speedmaster[/url] Currencies US Dollar CNY Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone Categories [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-300mquartz-c-6.html]Omega 300-m-quartz[/url] <a class="category-top" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-aquaterraautomatic-c-7.html">Omega Aqua-terra-automatic</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-aquaterrajewellery-c-8.html]Omega Aqua-terra-jewellery[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-aquaterraquartz-c-9.html]Omega Aqua-terra-quartz[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-constellationgt-c-3.html]Omega Constellation->[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-de-villegt-c-4.html]Omega De Ville->[/url] <a class="category-top" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-c-1.html"><span class="category-subs-parent">Omega Gents' Collection-></span></a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-300mchronodiver-c-1_52.html]Omega 300-m-chrono-diver[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-300mdiverchronometer-c-1_54.html]Omega 300-m-diver-chronometer[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-300mquartz-c-1_56.html]Omega 300-m-quartz[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-4counterschrono-c-1_28.html]Omega 4-counters-chrono[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-annualcalendar-c-1_30.html]Omega Annual-calendar[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-aquaterraannualcalendar-c-1_58.html]Omega Aqua-terra-annual-calendar[/url] <a class="category-subs" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-aquaterrachronograph-c-1_60.html">Omega Aqua-terra-chronograph</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-aquaterrachronometer-c-1_62.html]Omega Aqua-terra-chronometer[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-aquaterraquartz-c-1_64.html]Omega Aqua-terra-quartz[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-broadarrow-c-1_82.html]Omega Broad-arrow[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-broadarrowgmt-c-1_84.html]Omega Broad-arrow-gmt[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-chronometer35mm-c-1_16.html]Omega Chronometer-35-mm[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-chronometer38mm-c-1_18.html]Omega Chronometer-38-mm[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-coaxialchronometer-c-1_32.html]Omega Co-axial-chronometer[/url] <a class="category-subs" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-coaxialchronoscope-c-1_34.html">Omega Co-axial-chronoscope</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-coaxialrattrapante-c-1_36.html]Omega Co-axial-rattrapante[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-constellation-c-1_20.html]Omega Constellation[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-date-c-1_86.html]Omega Date[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-daydate-c-1_88.html]Omega Day-date[/url] <a class="category-subs" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-deville-c-1_38.html">Omega Deville</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-doubleeaglechrono-c-1_22.html]Omega Double-eagle-chrono[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-hourvision-c-1_40.html]Omega Hour-vision[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-jewellery-c-1_24.html]Omega Jewellery[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-museum-c-1_76.html]Omega Museum[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-olympicpocketwatch1932-c-1_78.html]Omega Olympic-pocket-watch-1932[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-planetocean-c-1_66.html]Omega Planet-ocean[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-planetoceanbigsize-c-1_68.html]Omega Planet-ocean-big-size[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-planetoceanchrono-c-1_70.html]Omega Planet-ocean-chrono[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-ploprof1200m-c-1_72.html]Omega Ploprof-1200-m[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-ploprof1200m-omega-ploprof1200m-c-1_72_73.html]Omega Ploprof-1200-m[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-prestigeautomatic-c-1_42.html]Omega Prestige-automatic[/url] <a class="category-subs" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-prestigequartz-c-1_44.html">Omega Prestige-quartz</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-prestigesmallseconds-c-1_46.html]Omega Prestige-small-seconds[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-professionalmoonwatch-c-1_90.html]Omega Professional-moonwatch[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-quartz35mm-c-1_26.html]Omega Quartz-35-mm[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-seamaster-c-1_74.html]Omega Seamaster[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-spacemasterz33-c-1_92.html]Omega Spacemaster-z-33[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-specialities-c-1_80.html]Omega Specialities[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-speedmaster-c-1_94.html]Omega Speedmaster[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-tourbillon-c-1_48.html]Omega Tourbillon[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-x2bigdate-c-1_50.html]Omega X2-big-date[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-ladies-collection-gt-c-2.html]Omega Ladies' Collection ->[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-planetocean-c-10.html]Omega Planet-ocean[/url] <a class="category-top" href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-planetoceanchrono-c-11.html">Omega Planet-ocean-chrono</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-seamaster-c-12.html]Omega Seamaster[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-seamaster-gt-c-5.html]Omega Seamaster ->[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-specialitiesgt-c-13.html]Omega Specialities->[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-speedmastergt-c-14.html]Omega Speedmaster->[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-watchfinder-c-15.html]Omega Watchfinder[/url] Featured - <a href="http://www.omicrongammaomega.com/featured_products.html">more</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-chronometer-35-mm-12313352055001-p-76.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Constellation/Copy-Omega-Constellation-Chronometer-35-mm-123-13.jpg[/img]Copy Omega Constellation Chronometer 35 mm 123.13.35.20.55.001[/url][url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-chronometer-35-mm-12313352055001-p-76.html]Copy Omega Constellation Chronometer 35 mm 123.13.35.20.55.001[/url]$3,510.00 $186.00 Save: 95% off [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355276099001-p-74.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Constellation/Copy-Omega-Constellation-Brushed-Quartz-123-55-27-14.jpg[/img]Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.27.60.99.001[/url][url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355276099001-p-74.html]Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.27.60.99.001[/url]$2,416.00 $155.00 Save: 94% off [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355276055002-p-70.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Constellation/Copy-Omega-Constellation-Brushed-Quartz-123-55-27-4.jpg[/img]Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.27.60.55.002[/url][url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355276055002-p-70.html]Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.27.60.55.002[/url]$5,539.00 $201.00 Save: 96% off <a href="http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355246052002-p-68.html"><img src="http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Constellation/Copy-Omega-Constellation-Brushed-Quartz-123-55-24-2.jpg" alt="Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.24.60.52.002" title=" Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.24.60.52.002 " width="130" height="179" /></a>[url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-constellation-brushed-quartz-12355246052002-p-68.html]Copy Omega Constellation Brushed Quartz 123.55.24.60.52.002[/url]$2,817.00 $179.00 Save: 94% off [url=http://www.omicrongammaomega.com/]Home[/url] :: [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-c-1.html]Omega Gents' Collection->[/url] :: <a href="http://www.omicrongammaomega.com/omega-gents-collectiongt-omega-ploprof1200m-c-1_72.html">Omega Ploprof-1200-m</a> :: [url=http://www.omicrongammaomega.com/omega-ploprof1200m-omega-ploprof1200m-c-1_72_73.html]Omega Ploprof-1200-m[/url] :: Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002 Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002 .jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:412px; }" [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-3.jpg[/img]Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002[/url] $3,144.00 $192.00 Save: 94% off Add to Cart: Product Description Product Description Omega Steel on rubber strap 224.32.55.21.01.002 gallery Features Chronometer Label given to a watch which has undergone precision tests and received a certificate from an official body (COSC). Date The day of the month, displayed in a window on a watch dial typically at the 3 o'clock or 6 o'clock position. Helium escape valve Decompression system which allows helium to escape from inside the watch when the watch is worn for professional use in pressure chambers. (Long-term underwater work, crude oil exploration, etc.) Bi-directional rotating bezel A bezel which can be turned clockwise or anti-clockwise. Rotating bezels can be used to time events, measure elapsed times, or read second or third time zones. Screw-in crown Self-locking crown, screwed into the tube of the case, used for highly water resistant divers' watches. technical data Crystal Scratch-resistant sapphire crystal with anti-reflective treatment on both sides Case Steel Dial Black Water resistance 1200 m (4000 feet) Size Gents Case Dimensions: 55 x 48 mm movement Caliber: Omega 8500 Self-winding movement with Co-Axial Escapement for greater precision stability and durability. Free sprung-balance, 2 barrels mounted in series, automatic winding in both directions to reduce winding time. Visible bridges and the oscillating mass are decorated with exclusive Geneva waves in arabesque. Power reserve: 60 hours [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-3.jpg[/img]/omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-3.jpg[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-4.jpg[/img]/omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-4.jpg[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-5.jpg[/img]/omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-5.jpg[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html" ><img width="800" src="http://www.omicrongammaomega.com/images//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-6.jpg" alt="/omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-6.jpg"/></a> Related Products [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101001-p-780.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21.jpg[/img]Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.001[/url]<a href="http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101001-p-780.html">Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.001</a> [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][img]http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-3.jpg[/img]Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002[/url][url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html]Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.01.002[/url] <a href="http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552104001-p-782.html"><img src="http://www.omicrongammaomega.com/images/_small//omega81801_/Omega-Gents/Omega-Ploprof-1200-m/Omega-Ploprof-1200-m/Copy-Omega-Seamaster-Ploprof-1200-M-224-32-55-21-7.jpg" alt="Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.04.001" title=" Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.04.001 " width="145" height="200" /></a>[url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552104001-p-782.html]Copy Omega Seamaster Ploprof 1200 M 224.32.55.21.04.001[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php]Home[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA WATCHES[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA IMITATE[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA LADIES WATCHES[/url] [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA 2014[/url] <a style=" font-weight:bold;" href="http://www.fakereplicaomega.com/" target="_blank">OMEGA MEN'S WATCHES</a> [url=http://www.fakereplicaomega.com/]OMEGA HIGH IMITATE[/url] [url=http://www.omicrongammaomega.com/copy-omega-seamaster-ploprof-1200-m-22432552101002-p-781.html][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. [b]<a href="http://www.omicrongammaomega.com/">replica watch</a>[/b] [b][url=http://www.omicrongammaomega.com/]replica watches[/url][/b] [url=http://cheaptiffanyco854.webs.com] quartz blog [/url][url=http://cheapwatches23.webs.com] quartz [/url]<a href="http://handbag34.webs.com"> About omicrongammaomega.com blog </a>

Napsal: kgawlakmonte 29. 07. 2015 6:49

New video: Hi-Tek - Ohio Players ft. Bow Wow, Krayzie Bone & Bootsy Collins

[b][url=http://www.faceperuano.com/]new balance<strong><a href="http://www.faceperuano.com/">new balance australia</a></strong> <br><strong><a href="http://www.faceperuano.com/">new balance womens shoes</a></strong> <br>

Napsal: kgawlakmonte 29. 07. 2015 6:48

Reklama