HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínMike Trafik o turné s Monkey Business: Jablonec byl pro všechny takovej pokusnej králík

Autor:Mia
Datum: 24.03.2012
sdílej

Ale samozřejmě nejen o společném turné s Monkey Business byla v následujícím rozhovoru řeč. Kdo z vás nestihl rozhovor v premiéře během vysílání pořadu Interview, může si ho teď pročíst...

Ale samozřejmě nejen o společném turné s Monkey Business byla v následujícím rozhovoru řeč. Kdo z vás nestihl rozhovor v premiéře během vysílání pořadu Interview, může si ho teď pročíst u nás na webu. Mike Trafik navíc také nastínil, jaké projekty v nejbližší době chystá, takže máte informace o příštích releasech z první ruky!

Pořad Interview, jehož záznam vidíte níže, proběhl 15.3, pět dní po první zastávce tour PSH a Monkey Business v Jablonci nad Nisou a den před pražskou zastávkou, která proběhla 16.3. v MeetFactory. Z té jsme nabídli report i fotoreport.

 

 

HHS: První show proběhla v sobotu v Jablonci, jaký to bylo?
Trafik:
Byla tam spousta nervozity, protože jsme ještě den před tím slavili narozeniny PSH známejch, takže jsme byli všichni trochu „použitý“, což jsme si všichni tři vyčítali. Ale zároveň možná ta kocovina nějakým způsobem ve finále pomohla tomu, že atmosféra byla uvolněnější, než kdybychom byli úplně fresh. Takže jak jsem se toho bál, tak ve finále to bylo docela ku prospěchu věci. Show proběhla velice dobře, neudělali jsme žádnou chybu, lidi si to hrozně užili, vyzkoušeli jsme si co funguje a co ne, uděláme nějaký menší změny, aby to mělo pevnou formu, ale z 99% není co měnit. Šlape to jak jsme si představovali.

HHS: Chceš se podělit o koncept koncertu?
Trafik:
Jasně, můžu to přiblížit. Jak jsem pochytil poslední dny, spousta lidí nepochopila, že nejde o koncert PSH a Monkey Business, ale že to jsou věci PSH hraný živě od Monkey Business. To je ten důležitej moment, prostě PSH se živou kapelou. Hrajeme věci, který jsme vybrali, který si vybrali i Monkey Business z PSH Repertoáru, samozřejmě se hrajou i největší hity od Monkey Business a my tam tak různě proplouváme. Začíná to dj setem, končí to euforií, mezi tím se tam mihne spousta lidí, je to show, která v určitým momentu nabídne čtyři frontmany – Matěj Ruppert, Tonya Grawes a Vladimir s Orionem, takže to je opravdu silnej front, jakej můžeš dostat.

HHS: A Tonya s Matějem jsou na pódiu po dobu hraní věcí od MB nebo i doplňujou tracky od PSH?
Trafik:
Doplňujou i PSH tracky, samozřejmě jsou tam i momenty, kdy už by se tam nevešli, ale 70% show jsou tam a všechno doplňujou.

HHS: Hodně kritiků to vnímá jako největší hudební, nebo spíš koncertní událost letošního roku, do kdy potrvá?
Trafik:
Oficiální část má jedenáct zastávek, ale už teď se rýsujou další. Chytaj se na to různý promotéři, ať už festivalový nebo soukromých koncertů, problém trochu je, že je to dost nákladná záležitost, velkej ansábl, takže je těžký to někam umístit. Jsme rádi za recenze, nechali jsme na tom x dní práce a je to vidět, což je dobře.

HHS: A jak se na to tvářej fanoušci Monkey Business?
Trafik:
Před koncertem jsme se nejvíc báli toho, jestli tohle perfektní splynutí, k jakýmu došlo mezi námi, protože je to celý na přátelský bázi, nastane i mezi lidma. Protože MB mají minimálně výrazně starší posluchačskou základnu, i když PSH z těch hiphopovejch kapel ji maj asi nejstarší, ale i tak je tam určitěj rozdíl. Fanoušci MB nejsou zvyklí na nějaký warm-upy – hodinu jim děláš diskotéku a už jsou netrpělivý, chtěj svojí kapelu, která začne v devět, za dvě hodiny je konec a jde se domů. My to máme naopak, my když nehrajeme ve dvanáct, tak nám připadá, že hrajeme brzo. Takže najít koncensus bylo trochu těžký, ale lidi si nakonec nějak sedli a končilo to jedním velkým srdíčkem :))

HHS: Když máš teda za sebou už první show, jak to publikum vypadalo? Jakej byl poměr hiphopovejch fanoušků? Kolik bylo čepic?:))
Trafik:
Tak na naše koncerty už nechoděj jen „kýble“, takže není to tak jednoznačně rozeznatelný, ale samozřejmě tam byli hloučky PSH fans, který zase vyvolávali PSH do děr mezi trackama, což bylo takový zvláštní, protože na to zas nejsou zvyklí fanoušci MB, že někdo skanduje nějaký jméno. Prostě je to zvláštní mix lidí, ale fungovalo to a myslim, že to bude fungovat ještě víc, protože už jsou o tom nějaký informace. Jablonec byl vlastně pro všechny takovej pokusnej králík.

HHS: Jak vlastně vznikl nápad na společnou tour? 
Trafik:
Základem bylo, že jsme chtěli hrát věci PSH živě, s živou kapelou. Takže jsme měli dvě možnosti, postavit novou kapelu, což trvá dlouho a výsledek je nejistej, nebo vzít nějakou „hotovou“ a vzhledem k tomu, že vztahy s MB jsou na přátelský bázi a v podstatě se všichni už potkali na nějakých projektech, tak bylo přirozený MB oslovit a zkusit to domluvit. Byli rádi, kejvli na to, i když nevěděli, do čeho jdou a já jsem rád, že jsme nakonec spokojený všichni. Ne jen my, ale i je to baví.

Mike Trafik ve studiu

HHS: Jak dlouho trvaly přípravy?
Trafik:
Celá tour se domlouvá už půl roku, logistika celý věci je brutální, zkoušení probíhá od února. Měli jsme čtyři dny zkoušení v Sušici, v pronajatým sále nějaký hospody, kde se zkoušelo deset hodin v kuse.  

HHS: A jak probíhalo zkoušení?
Trafik:
Já jsem naposílal celý kapele instrumentálky, vybraný části bez bicích, oni si to naposlouchali a pak se to začlo přehrávat. Samozřejmě měli svou vlastní představu, jak by to mělo znít a výsledek je takovej jakej je. Ty tracky poznáš, ale maj novej život.

HHS: Takže třeba co se těch bicích týče, tak ty nejsou závislý na původním tracku?
Trafik:
Nene, vůbec, ale samozřejmě tempa se dodržujou a víceméně ty bicí poznáš. Jsou podobný jako v originálech, jen upravený. Tohle bylo hlavně na MB, mají pro to cit. Všichni jsme si rozumněli v tom, že musí  z toho bejt jasný o jakou věc jde, aby když přijde fanoušek PSH a slyšel první tóny, aby track poznal.

HHS: Z kolika věcí je složenej set-up?
Trafik:
Ze čtrnácti věcí. Show trvá lehce přes hodinu, plus něco od MB, takžě něco přes dvě hodiny jsme na pódiu.

HHS: Přišli třeba MB s nějakým požadavkem typu Chceme hrát tenhle váš track?
Trafik:
No jasně, probrali určitou selekci věcí, který jsme chtěli, aby tam zazněly, a je z toho to co z toho je.

HHS: Je tam třeba nějaká věc, kterou standardně lidi na vašich koncertech nemůžou slyšet?
Trafik:
Hele polovina těch věcí se standardně na koncertech nehraje. Možná i 60 %. Je to fakt dobře namíchaný, jsou tam třeba tři věci z RapNRollu, jsou tam sólo věci od Oriona i Vladimira.

HHS: Co na koncertě vlastně děláš ty, když jsou tracky hraný živě?:))
Trafik:
:)) Z mý strany bylo nejvíc práce na tom, jak jsme to vystavěli, třeba v hudbě, kterou dělaj MB neexistujou nějaký stop timy, takže to se muselo vychytávat na nějaký povely. A zůstala spousta samplů, který se musej pouštět a  jsou tam scratchový pasáže a moje oblíbený „doříkávání“ a vyvolávání. A já si to samozřejmě hlavně uživám, to je moje práce, lízání smetany :))

HHS: To doříkávání je docela známý v tvým případě, ty jsi asi jeden z mála djů, který má na hlavě mikrofon a mluví.
Trafik:
To vzniklo z nudy, když se jezdili sólo koncerty buď jednoho nebo druhýho z mých kapelních kolegů a zároveň se to i hodí. Z toho může bejt taky super refrén. Samozřejmě když znáš texty, s čímž já nemám problém.

HHS: A když máš svůj vlastní set, tak mikrofon máš nebo nemáš?
Trafik:
Jak kdy, jak kde, podle nálady. Před koncertem ale je to v podstatě pravidlem.

HHS: Měl jsi někdy třeba nutkání nahrávat rapy?
Trafik:
Hele já si do věcí, který dělám ve studiu, nahrávám refrény a různý nápady pořád. Aby tam už bylo třeba nějaký vodítko. Já bych byl samozřejmě nejradši, kdybych byl obdařenej i hlasem, protože to už bych nikoho nepotřeboval. Všechno bych si udělal sám. S odstupem času trochu lituju, že jsem nekejvnul na nabídku Vece dát si 8 barů do djskýho tracku :)

HHS: Co řikáš na Vecovu novou věc?
Trafik:
Hele super, pro mě to je jediná věc za poslední rok, co se dá ze Slovenska poslouchat. 

HHS: Ani třeba Majk Spirit...
Trafik:
Ne, pro mě to je patos navršenej do kelímku se zmrzlinou, prostě neúnosný. Ačkoli jsou to hodný lidi, nemyslím to nijak zle proti někomu, ať si každej dělá co chce, ale pro mě je to naprosto neposlouchatelný.

HHS: Když se vrátíme k tour s MB, bylo to původně plánovaný jako turné nebo jste třeba přemejšleli i o jednom velkým koncertě?
Trafik:
Nene, to by nemělo vůbec smysl, to by nešlo. To by se udělal koncert, na kterej by třeba ani moc lidí nepřišlo, ty by pak litovali, že to je škoda, že tam nebyli...bylo to od začátku myšlený jako turné.

 

Mike Trafik ve studiu

 

HHS: Jedna ze zastávek, na který taky budete hrát, je Spring Session ve Špindlu, jakej je takovej koncert, kterej se přesune z města "ven"?
Trafik:
Ono je tam vytvořený v podstatě takový klubový prostředí, je to příjemně zařízenej stan, ale hlavně je super, že vylezeš ven a seš v přírodě, na sjezdovce, ještě když šlapeš ve sněhu, to je paráda. Je tam trochu jiná jiná atmosféra.

HHS: A co tvoje vlastní projekty, máš nějaký plány do budnoucna?
Trafik:
Tak svoji sólovku do letošního roku už určitě nenarvu, protože toho mám nad hlavu, ale měl jsem to v plánu, takže něco se formuje. Jako H.P.T.N. už určitě ne, ale nějakej nápad je. Rozhodně na to dojde až dodělám EP s LA4 a Koulí, až potom co udělám Oriona, potom co udělám Vladimirovu desku, potom co udělám BiggBoss desku, potom přijde na řadu moje deska. A mezitím spousta dalších singlů pro lidi.

HHS: V nejbližší době z toho můžeme čekat co?
Trafik:
V nejbližší době budeme dělat první singl z Vladimirovy desky, kde se vedle Vladimira objeví Hugo Toxxx. Pak dělám věci pro MVP a měl jsem teď taky ve studiu takovýho mladýho Afričana, to bylo hodně zvláštní a živelný. Je to trochu složitější práce, ale zajímavá.

HHS: To bude rap?
Trafik:
Je to rap, on bude dělat nějakej mixtape. Taky jsem dělal něco pro Henryho D. Pak se Smackem jsme na něčem domluvený, takže asi takhle.

HHS: Můžeš prozradit něco o projektech BiggBossu?
Trafik:
Plánuje se to tak, že na podzim by měla bejt Vladimirova sólovka, do Vánoc Orion, EP s Koulí a LA4 se bude křtít 25. května na Tattoo Convetion, tam taky všechny zvu, a co se BiggBoss desky týče, tak na tý se bude makat nějak od podzimu.

HHS: Kromě tour s MB máš ještě nějaký další shows?
Trafik:
Mám, mám nějaký koncerty s Vladimirem, jako třeba 30.3. v Roxy :)

HHS: Teď mě napadá, že jsem dneska četl na nějakým serveru, že Matěj Rupper a Roman Holý zdemolovali někde po koncertě pokoj na ubytování. Děje se tohle i na vašich koncertech?:))
Trafik:
Hele z naší strany je to RapNRoll, z jejich strany RockNRoll, to se občas stane:)) Já jsem to nečetl, nevím, co je na tom pravdy. Jen jsem slyšel od lidí, který vědí, jak vypadá to ubytování, že na to abys mohl vyhodit televizi z okna by sis ji tam musel přinýst :)

HHS: Ještě se zeptáme na aktuální hudbu, co tě nejvíc zaujalo?
Trafik:
Hele asi A$AP Rocky, to mě rozsekalo nejvíc, hodně jsem teď taky lačnej po ženským rapu - Iggy Azalea - to je podle mě návod na to, jak by měl vypadat ženskej rap, ne nějaký dredatý holky s batohem na zádech. Mám fakt rád na poslech ženskej rap, je to příjemný, fresh, člověk si rád odpočine od chlapskýho rapování.

HHS: Když jsme u toho, zrovna dneska jsem se bavili, že Nicki Minaj nejde moc dobrým směrem, jakej na to máš názor ty?
Trafik:
To si myslim taky, jak mě to na začátku bavilo, tak mě teď vůbec nezajímá, co Nicki Minaj dělá. No a mimo rap mě baví producent, kterej si říká Pretty Lights, kterej dělá super barevnou muziku. No a když jsem sem přišel, tak tady hrál Everlast s vysamplovaným Johnym Cashem a toho si velice rád poslechnu.

HHS: Máš čas vůbec poslouchat nějaký novinky, třeba v autě?
Trafik:
V autě je to samozřejmě klasika, tam poslouchám nejvíc muziky, protože když přijdu po celým dnu ze studia, tak toho mám plný brejle. Takže tady asi platí to pořekadlo Kovářova kobyla chodí bosa :))

 

Za HipHopStage:

Otázky a realizace rozhovoru: Rusty & Pedro

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Mike Trafik o turné s Monkey Business: Jablonec byl pro všechny takovej pokusnej králík


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

New video: Jadakiss ft. Swizz Beatz - Jason

New video: Jadakiss ft. Swizz Beatz - Jason

Otázkou policejní brutality, která bohužel v Americe není úplně neobvyklým jevem, se ve svým fresh klipu zabejvá taky Jadakiss. A pojal to docela poutavým, i když tradičním způsobem. No mrkněte na to...

Tyler, the Creator a jeho novinka s prostým názvem F**k It!

Tyler, the Creator a jeho novinka s prostým názvem F**k It!

Poslechovejch novinek je teď všudej jak hub po dešti a jednou z nich je i čerstvá věc od Tylera. Tyler, the Creator se s jejím názvem příliš nepáral, prostě a jednoduše ji nazval F**k It!

New track: Gucci Mane ft. Chaz Gotti & Waka Flocka Flame - Paranoid

New track: Gucci Mane ft. Chaz Gotti & Waka Flocka Flame - Paranoid

Na rozdíl od trojky Khaled, Future a Ross, nám trio Gucci Mane, Chaz Gotti a Waka Flocka Flame přináší trochu víc zábavy. Teda pokud se to v případě novinky Paranoid dá úplně takhle říct...

Nejčtenější články

Pořád jenom hate 2 – to je další kolo souboje Řezník vs. Mattoni !

Novým klipem Pořád jenom hate 2 Řezník opět rozvíří stojaté vody české společnosti. Ve vizuálu se opět strefuje do Mattoni…

Momo chystá novou desku Heroín – dej si první klip Nová Éra!

Již v pořadí pátou desku ještě letos vydá Momo. Jmenovat se bude Heroín a dočkáme se jí už v prosinci. Nyní je venku první věc, videoklip Nová Éra…

Tafrob a Opia vás vezmou pod zem – sleduj klip Katakomby!

Už nějakou dobu se v Brně peče nová deska, na který pracují Tafrob a DJ Opia. Release by měl proběhnout ještě letos a aktuálně je venku první klip Katakomby…

Pouštěj fresh věc od The Game Don't Trip! Na featu Ice Cube, Dr. Dre a Will.I.Am!

Tahle věc, věřím tomu, udělá hodně lidem radost. U mě to tak teda fungovalo a určitě ve vás minimálně vzbudí pořádnou zvědavost. The Game vsadil totiž na klasickej zvuk a já myslim, že to byla dobrá volba...

New track: Machine Gun Kelly - Gone

Koncert rošťáka jménem Machine Gun Kelly se pomalu ale jistě blíží a že se na něj těšíte, o tom svědčí rychle mizící vstupenky. Abyste si udrželi míru očekávání a nepřestali se snad těšit, dodáváme fresh věc...

Poslední komentáře k článkům

New track: Eminem - Phenomenal

Tiffany & Co Delicate 1837 Collection Ring [tiffany-0479] - $33.00 : cheap tiffany Jewelry, tiffanyjewelrystore.org #sddm { margin: 0 auto; padding: 0; z-index: 30; background-color:#F4F4F4; width: 80px; height:23px; float: right; margin-right: 70px;} #sddm li { margin: 0; padding: 0; list-style: none; float: left; font: bold 12px arial} #sddm li a { display: block; margin: 0 1px 0 0; padding: 4px 10px; width: 60px; background: #333; color: #888; text-align: center; text-decoration: none} #sddm li a:hover { background: #49A3FF} #sddm div { position: absolute; visibility: hidden; margin: 0; padding: 0; background: #EAEBD8; border: 1px solid #5970B2} #sddm div a { position: relative; display: block; margin: 0; padding: 5px 10px; width: auto; white-space: nowrap; text-align: left; text-decoration: none; background: #EAEBD8; color: #2875DE; font: 12px arial} #sddm div a:hover { background: #49A3FF; color: #FFF} [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/]Language[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/de/"> <img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24">Deutsch</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/fr/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/fricon.gif[/img]FrançaisFrançais[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/it/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/iticon.gif[/img]italianoItaliano[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/es/"> <img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24">Español</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/pt/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/pticon.gif[/img]PortuguêsPortuguês[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/jp/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/jpicon.gif[/img]日本語日本語[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/ru/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/ruicon.gif[/img]russianRussian[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/ar/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/aricon.gif[/img]arabicArabic[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/no/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/noicon.gif[/img]norwegianNorwegian[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/sv/"> <img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24">Swedish</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/da/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/daicon.gif[/img]danishDanish[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/nl/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/nlicon.gif[/img]NederlandsNederlands[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/fi/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/fiicon.gif[/img]finlandFinland[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/ie/"> <img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24">Ireland</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/] [img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/langimg/icon.gif[/img]EnglishEnglish[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment | [/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping & Returns | [/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale | [/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] Welcome! [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=login]Sign In[/url] or <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=create_account">Register</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=shopping_cart][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/includes/templates/polo/images/spacer.gif[/img]Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce[/url]Your cart is empty <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/"><img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="232" height="51" /></a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/]Home[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-bracelets-c-3.html]Tiffany Bracelets[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-rings-c-9.html]Tiffany Rings[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-chains-c-4.html]Tiffany Chains[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-earrings-c-6.html]Tiffany Earrings[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] Currencies US Dollar Euro GB Pound Canadian Dollar Australian Dollar Jappen Yen Norske Krone Swedish Krone Danish Krone CNYCategories <a class="category-top" href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-chains-c-4.html">Tiffany Chains</a>[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-earrings-c-6.html]Tiffany Earrings[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/designers-collections-c-1.html]Designers Collections[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-accessories-c-2.html]Tiffany Accessories[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-bracelets-c-3.html]Tiffany Bracelets[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-charms-c-5.html]Tiffany Charms[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-necklaces-c-7.html]Tiffany Necklaces[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-pendants-c-8.html]Tiffany Pendants[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-rings-c-9.html]Tiffany Rings[/url]Featured - [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/featured_products.html] [more][/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-1837-square-earrings-p-232.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Earrings/Tiffany-Co-Charming-1837-Square-Earrings.jpg[/img]Tiffany & Co Charming 1837 Square Earrings[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-1837-square-earrings-p-232.html]Tiffany & Co Charming 1837 Square Earrings[/url]$185.00 $33.00Save: 82% off[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-frank-gehry-torque-pendant-p-368.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Pendants/Tiffany-Co-Classic-Frank-Gehry-Torque-Pendant.jpg[/img]Tiffany & Co Classic Frank Gehry Torque Pendant[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-frank-gehry-torque-pendant-p-368.html]Tiffany & Co Classic Frank Gehry Torque Pendant[/url]$185.00 $33.00Save: 82% off[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-elsa-peretti-sevillana-pendant-p-357.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Pendants/Tiffany-Co-Classic-Elsa-Peretti-Sevillana-Pendant.jpg[/img]Tiffany & Co Classic Elsa Peretti Sevillana Pendant[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-elsa-peretti-sevillana-pendant-p-357.html]Tiffany & Co Classic Elsa Peretti Sevillana Pendant[/url]$185.00 $33.00Save: 82% off [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/]Home[/url] :: [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-rings-c-9.html]Tiffany Rings[/url] :: Tiffany & Co Delicate 1837 Collection Ring.jqzoom{ float:left; position:relative; padding:0px; cursor:pointer; width:301px; height:300px; } [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-delicate-1837-collection-ring-p-477.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Delicate-1837-Collection-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Delicate 1837 Collection Ring[/url] Tiffany & Co Delicate 1837 Collection Ring $185.00 $33.00Save: 82% off Please Choose: TIFFANY RINGS SIZE 10/19.8/62.2 4.5/15.27/48 5/15.7/49 6/16.5/52 7/17.3/54.5 8/18.25/56.8 9/19/59.1 USA/Diameter(mm)/Circumference Add to Cart: [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-delicate-1837-collection-ring-p-477.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/rppay/visamastercard.jpg[/img]/tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Delicate-1837-Collection-Ring.jpg[/url] Do not hesitate, take them home before they are sold out.1837 Collection Ring. genuine Silver. [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/images//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Delicate-1837-Collection-Ring.jpg] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-delicate-1837-collection-ring-p-477.html" ><img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/images//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Delicate-1837-Collection-Ring.jpg" alt="/tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Delicate-1837-Collection-Ring.jpg"/></a> Model: tiffany-0479 Related Products [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-signature-ring-with-diamonds-p-467.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Charming-Tiffany-Signature-Ring-with.jpg[/img]Tiffany & Co Charming Tiffany Signature Ring with Diamonds[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-signature-ring-with-diamonds-p-467.html]Tiffany & Co Charming Tiffany Signature Ring with Diamonds[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-elsa-peretti-heart-tag-ring-p-458.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Charming-Tiffany-Elsa-Peretti-Heart.jpg[/img]Tiffany & Co Charming Tiffany Elsa Peretti Heart Tag Ring[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-elsa-peretti-heart-tag-ring-p-458.html]Tiffany & Co Charming Tiffany Elsa Peretti Heart Tag Ring[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-elsa-peretti-sevillana-ring-p-451.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Charming-Elsa-Peretti-Sevillana-Ring.jpg[/img]Tiffany & Co Charming Elsa Peretti Sevillana Ring[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-elsa-peretti-sevillana-ring-p-451.html]Tiffany & Co Charming Elsa Peretti Sevillana Ring[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-heart-tag-key-ring-p-472.html"><img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Rings/Tiffany-Co-Classic-Heart-Tag-Key-Ring.jpg" alt="Tiffany & Co Classic Heart Tag Key Ring" title=" Tiffany & Co Classic Heart Tag Key Ring " width="160" height="160" /></a>[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-classic-heart-tag-key-ring-p-472.html]Tiffany & Co Classic Heart Tag Key Ring[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=product_reviews_write&products_id=477&number_of_uploads=0"><img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif" alt="Write Review" title=" Write Review " width="98" height="19" /></a> Customers who bought this product also purchased...[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-1837-circle-earrings-p-247.html][img]http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Earrings/Tiffany-Co-Charming-Tiffany-1837-Circle-Earrings.jpg[/img]Tiffany & Co Charming Tiffany 1837 Circle Earrings[/url][url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-charming-tiffany-1837-circle-earrings-p-247.html]Tiffany & Co Charming Tiffany 1837 Circle Earrings[/url]<a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-1837-collection-elegant-cuff-bracelet-p-73.html"><div style="vertical-align: middle;height:130px"><img src="http://www.tiffanyjewelrystore.org/images/_small//tiffany927_/Tiffany-Bracelets/Tiffany-Co-1837-Collection-Elegant-CUFF-Bracelet.jpg" alt="Tiffany & Co 1837 Collection Elegant CUFF Bracelet" title=" Tiffany & Co 1837 Collection Elegant CUFF Bracelet " width="130" height="130" /></div></a>[url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-1837-collection-elegant-cuff-bracelet-p-73.html]Tiffany & Co 1837 Collection Elegant CUFF Bracelet[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php">Home</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=shippinginfo]Order Tracking[/url] <a href="http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a> [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url] [url=http://www.tiffanyjapan1837.com/]TIFFANY JEWELRY[/url] [url=http://www.tiffanyjapan1837.com/]TIFFANY IMITATE[/url] [url=http://www.tiffanyjapan1837.com/]TIFFANY DISCOUNT RING[/url] [url=http://www.tiffanyjapan1837.com/]TIFFANY CHEAP STOER[/url] [url=http://www.tiffanyjapan1837.com/]TIFFANY HIGH IMITATE[/url] [url=http://www.tiffanyjewelrystore.org/tiffany-co-delicate-1837-collection-ring-p-477.html][/url] Copyright © 2012 All Rights Reserved. e study, after paying a attainable application together with setup bill of maybe $100, could very well be charged really $19.95 per month for the specifications of accepting charge card and debit payments and even e-check handling and associated services.You've got to be careful when shopping for a mercantile account, as could possibly be all styles of hidden fees which are not listed over the home website.Instead, these may very well be buried in fine print or posted for the distant link with the home web page.You need to find out in move forward what the charges will get and how you will find yourself expected to repay them.Including, ask around an on the internet application rate, a membership fee, in addition to a setup bill, among many others, if one dont observe these created.Some providers will inform you of that what you see is the things you get.This means that, if a person dont see a certain fee with the price record, it doesnt be found and should not be added subsequently.Even if you happen to accept your merchant bank account under certain conditions the earliest year, through second 365 days your costs could switch, so question the lengthy view as well.Trying to find a cheap merchant account must be undertaken through caution.Whatever sounds as well good to be true probably can be that.Discover a lenders name it is easy to trust along with a reputation assembled on beliefs like stability and regard.Avoid companies you happen to be unfamiliar utilizing, as there's lots of fly-by-night places looking to make a fast sale.Get a contract in writing, and you need to read it all before going.Ask to get clarification associated with any stipulations or conditions you never understand.Commonly, an unwary online marketer may fall into dire straits when a seemingly financially rewarding merchant consideration becomes some sinkhole.Dont dash off to out and get all categories of credit running equipment las vegas bankruptcy lawyer merchant consideration is permitted.First, produce business budget that includes a kind for improvement and marketing and advertising.Then look for the right equipment they'll best serve them needs.Including, you dont really need to buy every type of credit ratings processing system available because a simple plug-in terminal do.Keep an individual's expenditures low opt to get accustomed to this new technique for collecting monthly payments.If all determines well, it's fine to use more solutions later with your discount reseller account.[url=http://Chineseclothing6.webs.com] 1837 blog [/url][url=http://NikeAirMax84.webs.com] Tiffany [/url][url=http://timberlanddiscountshoes242.webs.com] About tiffanyjewelrystore.org blog [/url]

Napsal: kgawlakmonte 13. 10. 2015 5:43

New video: Wale ft. Usher - The Matrimony

<strong><a href="http://www.1988cc.com/">christian louboutin outlet</a></strong> | <strong><a href="http://www.1988cc.com/">christian louboutin</a></strong> | <strong><a href="http://www.1988cc.com/">cheap christian louboutin shoes</a></strong> <br> <title>Christian Louboutin Daffodil : Christian Louboutin Outlet Sale Save: 80% OFF,Discount Christian Louboutin Shoes Official Website</title> <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=UTF-8" /> <meta name="keywords" content="Christian Louboutin Pumps Christian Louboutin Daffodil Christian Louboutin Booties Christian Louboutin Peep-toes Christian Louboutin Sandals Christian Louboutin Evening Christian Louboutin Flats Christian Louboutin Boots 2014 Christian Louboutin Shoes Christian Louboutin Galaxy Christian Louboutin Shoes Christian Louboutin Bridal Shoes Christian Louboutin Slingbacks Christian Louboutin Sneakers Christian Louboutin Mens christian louboutin outlet,christian louboutin sale,christian louboutin shoes,christian louboutin discount,christian louboutin official website Christian Louboutin Daffodil" /> <meta name="description" content="" /> <meta http-equiv="imagetoolbar" content="no" /> <base href="http://www.1988cc.com/" /> <link rel="canonical" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html" /> <link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/css/style_imagehover.css" /><link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/css/stylesheet.css" /><link rel="stylesheet" type="text/css" href="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/css/stylesheet_css_buttons.css" /><link rel="stylesheet" type="text/css" media="print" href="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/css/print_stylesheet.css" /> <style> #sddm { margin: 0 auto; padding: 0; z-index: 30; background-color:#F4F4F4; width: 80px; height:23px; float: right; margin-right: 70px;} #sddm li { margin: 0; padding: 0; list-style: none; float: left; font: bold 12px arial} #sddm li a { display: block; margin: 0 1px 0 0; padding: 4px 10px; width: 60px; background: #e5e5e5; color: #666; text-align: center; text-decoration: none} #sddm li a:hover { background: #49A3FF} #sddm div { position: absolute; visibility: hidden; margin: 0; padding: 0; background: #EAEBD8; border: 1px solid #5970B2} #sddm div a { position: relative; display: block; margin: 0; padding: 5px 10px; width: auto; white-space: nowrap; text-align: left; text-decoration: none; background: #EAEBD8; color: #2875DE; font: 12px arial} #sddm div a:hover { background: #49A3FF; color: #FFF} </style> </head> <ul id="sddm"> <li><a href="http://www.1988cc.com/" onmouseover="mopen('m1')" onmouseout="mclosetime()">Language</a> <div id="m1" onmouseover="mcancelclosetime()" onmouseout="mclosetime()"> <a href="http://www.1988cc.com/de/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/gericon.gif" alt="Deutsch" title=" Deutsch " height="15" width="24">Deutsch</a> <a href="http://www.1988cc.com/fr/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/fricon.gif" alt="Français" title=" Français " height="15" width="24">Français</a> <a href="http://www.1988cc.com/it/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/iticon.gif" alt="italiano" title=" italiano " height="15" width="24">Italiano</a> <a href="http://www.1988cc.com/es/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/esicon.gif" alt="Español" title=" Español " height="15" width="24">Español</a> <a href="http://www.1988cc.com/pt/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/pticon.gif" alt="Português" title=" Português " height="15" width="24">Português</a> <a href="http://www.1988cc.com/jp/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/jpicon.gif" alt="日本語" title=" 日本語 " height="14" width="24">日本語</a> <a href="http://www.1988cc.com/ru/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/ruicon.gif" alt="russian" title=" russian " height="15" width="24">Russian</a> <a href="http://www.1988cc.com/ar/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/aricon.gif" alt="arabic" title=" arabic " height="15" width="24">Arabic</a> <a href="http://www.1988cc.com/no/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/noicon.gif" alt="norwegian" title=" norwegian " height="15" width="24">Norwegian</a> <a href="http://www.1988cc.com/sv/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/svicon.gif" alt="swedish" title=" swedish " height="15" width="24">Swedish</a> <a href="http://www.1988cc.com/da/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/daicon.gif" alt="danish" title=" danish " height="15" width="24">Danish</a> <a href="http://www.1988cc.com/nl/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/nlicon.gif" alt="Nederlands" title=" Nederlands" height="15" width="24">Nederlands</a> <a href="http://www.1988cc.com/fi/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/fiicon.gif" alt="finland" title=" finland " height="15" width="24">Finland</a> <a href="http://www.1988cc.com/ie/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/gaicon.gif" alt="ireland" title=" ireland " height="15" width="24">Ireland</a> <a href="http://www.1988cc.com/"> <img src="http://www.1988cc.com/langimg/icon.gif" alt="English" title=" English " height="15" width="24">English</a> </div> </li> </ul> <section id="top-promo"> <div class="promo-content"> <a href="http://www.1988cc.com/free-shipping" onclick="addOmnitureForTopPromo('w45_bkgd_freeshipping.jpg');"> Welcome To Christian Louboutin Shoes Stores </a> </div></section> <div id="headerWrapper"> <div id="logoWrapper"> <div id="logo"><a href="http://www.1988cc.com/"><img src="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/images/logo.gif" alt="Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce" title=" Powered by Zen Cart :: The Art of E-Commerce " width="318" height="99" /></a></div> </div> <div id="navTopWrapper"> <div id="navTool"> <ul> <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=login">Sign In</a> or <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=create_account">Register</a> </ul> <div id="navTop"> <span> <div id="cartBoxEmpty"><a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=shopping_cart"><img class="cart-icon empty float-left" src="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/images/spacer.gif" /></a>Your cart is empty</div> </span> </div> </div> </div> <div class="clearBoth" /></div> <div class="search-header"> <form name="quick_find_header" action="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=advanced_search_result" method="get"><input type="hidden" name="main_page" value="advanced_search_result" /><input type="hidden" name="search_in_description" value="1" /><div class="search-header-input"><input type="text" name="keyword" size="32" maxlength="130" id="searchinput" value="Search..." onfocus="if (this.value == 'Search...') this.value = '';" onblur="if (this.value == '') this.value = 'Search...';" /></div><div class="button-search-header"><input type="image" src="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/images/search_header_button.gif" value="Serch" /></div></form></div> <div class="clearBoth" /></div> <div class="top-nav-Middle"> <div id="nav"> <li><a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html">Christian Louboutin Daffodil</a></li> <li><a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-pumps-c-11.html">Christian Louboutin Pumps</a></li> <li><a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-shoes-c-13.html">Christian Louboutin Shoes</a></li> </div> </div> <div id="mainWrapper"><table width="100%" border="0" cellspacing="0" cellpadding="0" id="contentMainWrapper"> <tr> <td id="navColumnOne" class="columnLeft" style="width: 220px"> <div id="navColumnOneWrapper" style="width: 220px"> <div class="leftBoxContainer" id="currencies" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="currenciesHeading"><label>Currencies</label></h3></div> <div id="currenciesContent" class="sideBoxContent centeredContent"><form name="currencies_form" action="http://www.1988cc.com/" method="get"><select name="currency" onchange="this.form.submit();"> <option value="USD" selected="selected">US Dollar</option> <option value="EUR">Euro</option> <option value="GBP">GB Pound</option> <option value="CAD">Canadian Dollar</option> <option value="AUD">Australian Dollar</option> <option value="JPY">Jappen Yen</option> <option value="NOK">Norske Krone</option> <option value="SEK">Swedish Krone</option> <option value="DKK">Danish Krone</option> <option value="CNY">CNY</option></select><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="5" /></form></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="categories" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left main-sidebox-header-left"><h3 class="leftBoxHeading main-sidebox-header-right" id="categoriesHeading">Categories</h3></div> <div id="categoriesContent" class="sideBoxContent"><div class="categories-top-list no-dots"><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/2014-christian-louboutin-shoes-c-1.html">2014 Christian Louboutin Shoes</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-booties-c-2.html">Christian Louboutin Booties</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-boots-c-3.html">Christian Louboutin Boots</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-bridal-shoes-c-4.html">Christian Louboutin Bridal Shoes</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html"><span class="category-subs-selected">Christian Louboutin Daffodil</span></a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-evening-c-6.html">Christian Louboutin Evening</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-flats-c-7.html">Christian Louboutin Flats</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-galaxy-c-8.html">Christian Louboutin Galaxy</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-mens-c-9.html">Christian Louboutin Mens</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-peeptoes-c-10.html">Christian Louboutin Peep-toes</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-pumps-c-11.html">Christian Louboutin Pumps</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-sandals-c-12.html">Christian Louboutin Sandals</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-shoes-c-13.html">Christian Louboutin Shoes</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-slingbacks-c-14.html">Christian Louboutin Slingbacks</a></div><div class="categories-top-list "><a class="category-top" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-sneakers-c-15.html">Christian Louboutin Sneakers</a></div></div></div> <div class="leftBoxContainer" id="featured" style="width: 220px"> <div class="sidebox-header-left "><h3 class="leftBoxHeading " id="featuredHeading">Featured - <a href="http://www.1988cc.com/featured_products.html">  [more]</a></h3></div> <div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.1988cc.com/louboutin-platform-suede-high-heel-green-p-177.html"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Louboutin-Platform-Suede-High-Heel-Green.jpg" alt="Louboutin Platform Suede High Heel Green" title=" Louboutin Platform Suede High Heel Green " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.1988cc.com/louboutin-platform-suede-high-heel-green-p-177.html">Louboutin Platform Suede High Heel Green</a><div><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-sexy-spikes-peeptoes-silver-p-108.html"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Christian-Louboutin-Sexy-Spikes-Peep-toes-Silver.jpg" alt="Christian Louboutin Sexy Spikes Peep-toes Silver" title=" Christian Louboutin Sexy Spikes Peep-toes Silver " width="130" height="98" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-sexy-spikes-peeptoes-silver-p-108.html">Christian Louboutin Sexy Spikes Peep-toes Silver</a><div><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$139.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 80% off</span></div></div><div class="sideBoxContent centeredContent"><a href="http://www.1988cc.com/mens-christian-louboutin-studded-sneakers-gold-p-306.html"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Mens-Christian-Louboutin-Studded-Sneakers-Gold.jpg" alt="Mens Christian Louboutin Studded Sneakers Gold" title=" Mens Christian Louboutin Studded Sneakers Gold " width="130" height="85" /></a><a class="sidebox-products" href="http://www.1988cc.com/mens-christian-louboutin-studded-sneakers-gold-p-306.html">Mens Christian Louboutin Studded Sneakers Gold</a><div><span class="normalprice">$650.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$153.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 76% off</span></div></div></div> </div></td> <td id="columnCenter" valign="top"> <div id="navBreadCrumb"> <a href="http://www.1988cc.com/">Home</a> :: Christian Louboutin Daffodil</div> <div class="centerColumn" id="indexProductList"> <h1 id="productListHeading">Christian Louboutin Daffodil</h1> <form name="filter" action="http://www.1988cc.com/" method="get"><label class="inputLabel">Filter Results by:</label><input type="hidden" name="main_page" value="index" /><input type="hidden" name="cPath" value="5" /><input type="hidden" name="sort" value="20a" /><select name="alpha_filter_id" onchange="this.form.submit()"> <option value="0">Items starting with ...</option> <option value="65">A</option> <option value="66">B</option> <option value="67">C</option> <option value="68">D</option> <option value="69">E</option> <option value="70">F</option> <option value="71">G</option> <option value="72">H</option> <option value="73">I</option> <option value="74">J</option> <option value="75">K</option> <option value="76">L</option> <option value="77">M</option> <option value="78">N</option> <option value="79">O</option> <option value="80">P</option> <option value="81">Q</option> <option value="82">R</option> <option value="83">S</option> <option value="84">T</option> <option value="85">U</option> <option value="86">V</option> <option value="87">W</option> <option value="88">X</option> <option value="89">Y</option> <option value="90">Z</option> <option value="48">0</option> <option value="49">1</option> <option value="50">2</option> <option value="51">3</option> <option value="52">4</option> <option value="53">5</option> <option value="54">6</option> <option value="55">7</option> <option value="56">8</option> <option value="57">9</option></select></form> <br class="clearBoth" /> <div id="productListing"> <div id="productsListingTopNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>21</strong> (of <strong>44</strong> products)</div> <div id="productsListingListingTopLinks" class="navSplitPagesLinks forward">  <strong class="current">1</strong>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next >>]</a> </div> <br class="clearBoth" /> <div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/beige-platform-pump-160mm-patent-p-42.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Beige-Platform-Pump-160mm-Patent.jpg" alt="Beige Platform Pump 160mm Patent" title=" Beige Platform Pump 160mm Patent " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/beige-platform-pump-160mm-patent-p-42.html">Beige Platform Pump 160mm Patent</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/black-christian-louboutin-heels-160mm-suede-pumps-p-43.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Black-Christian-Louboutin-Heels-160mm-Suede-Pumps.jpg" alt="Black Christian Louboutin Heels 160mm Suede Pumps" title=" Black Christian Louboutin Heels 160mm Suede Pumps " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/black-christian-louboutin-heels-160mm-suede-pumps-p-43.html">Black Christian Louboutin Heels 160mm Suede Pumps</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/black-louboutin-pumps-160mm-water-snake-p-44.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Black-Louboutin-Pumps-160mm-Water-snake.jpg" alt="Black Louboutin Pumps 160mm Water snake" title=" Black Louboutin Pumps 160mm Water snake " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/black-louboutin-pumps-160mm-water-snake-p-44.html">Black Louboutin Pumps 160mm Water snake</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/black-patent-leather-pump-jeffrey-campbell-p-45.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Black-Patent-Leather-Pump-Jeffrey-Campbell.jpg" alt="Black Patent Leather Pump Jeffrey Campbell" title=" Black Patent Leather Pump Jeffrey Campbell " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/black-patent-leather-pump-jeffrey-campbell-p-45.html">Black Patent Leather Pump Jeffrey Campbell</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/blue-heels-for-women-satin-pumps-p-46.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Blue-Heels-For-Women-Satin-Pumps.jpg" alt="Blue Heels For Women Satin Pumps" title=" Blue Heels For Women Satin Pumps " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/blue-heels-for-women-satin-pumps-p-46.html">Blue Heels For Women Satin Pumps</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$141.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 80% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/blue-louboutins-fish-pattern-p-47.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Blue-Louboutins-Fish-Pattern.jpg" alt="Blue Louboutins Fish Pattern" title=" Blue Louboutins Fish Pattern " width="180" height="135" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/blue-louboutins-fish-pattern-p-47.html">Blue Louboutins Fish Pattern</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/blue-women-shoes-suede-high-heel-pumps-p-48.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Blue-Women-Shoes-Suede-High-Heel-Pumps.jpg" alt="Blue Women Shoes Suede High Heel Pumps" title=" Blue Women Shoes Suede High Heel Pumps " width="180" height="135" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/blue-women-shoes-suede-high-heel-pumps-p-48.html">Blue Women Shoes Suede High Heel Pumps</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/boutique-shop-online-black-fish-pattern-p-49.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Boutique-Shop-Online-Black-Fish-Pattern.jpg" alt="Boutique Shop Online Black Fish Pattern" title=" Boutique Shop Online Black Fish Pattern " width="180" height="135" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/boutique-shop-online-black-fish-pattern-p-49.html">Boutique Shop Online Black Fish Pattern</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-online-suede-black-pumps-p-51.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Buy-Louboutin-Online-Suede-Black-Pumps.jpg" alt="Buy Louboutin Online Suede Black Pumps" title=" Buy Louboutin Online Suede Black Pumps " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-online-suede-black-pumps-p-51.html">Buy Louboutin Online Suede Black Pumps</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-cheap-satin-pumps-rose-p-50.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small/" alt="Buy Louboutin Shoes Cheap Satin Pumps Rose" title=" Buy Louboutin Shoes Cheap Satin Pumps Rose " width="180" height="0" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-cheap-satin-pumps-rose-p-50.html">Buy Louboutin Shoes Cheap Satin Pumps Rose</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-fish-pattern-rose-p-52.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Buy-Louboutin-Shoes-Fish-Pattern-Rose.jpg" alt="Buy Louboutin Shoes Fish Pattern Rose" title=" Buy Louboutin Shoes Fish Pattern Rose " width="180" height="135" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-fish-pattern-rose-p-52.html">Buy Louboutin Shoes Fish Pattern Rose</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-online-satin-orsay-blue-p-53.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Buy-Louboutin-Shoes-Online-Satin-Orsay-Blue.jpg" alt="Buy Louboutin Shoes Online Satin Orsay Blue" title=" Buy Louboutin Shoes Online Satin Orsay Blue " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/buy-louboutin-shoes-online-satin-orsay-blue-p-53.html">Buy Louboutin Shoes Online Satin Orsay Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-christian-louboutin-heels-watersnake-white-and-black-p-54.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Cheap-Christian-Louboutin-Heels-Watersnake-White.jpg" alt="Cheap Christian Louboutin Heels Watersnake White And Black" title=" Cheap Christian Louboutin Heels Watersnake White And Black " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-christian-louboutin-heels-watersnake-white-and-black-p-54.html">Cheap Christian Louboutin Heels Watersnake White And Black</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-christian-shoes-suede-155mm-light-yellow-p-56.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Cheap-Christian-Shoes-Suede-155mm-Light-Yellow.jpg" alt="Cheap Christian Shoes Suede 155mm Light Yellow" title=" Cheap Christian Shoes Suede 155mm Light Yellow " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-christian-shoes-suede-155mm-light-yellow-p-56.html">Cheap Christian Shoes Suede 155mm Light Yellow</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$141.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 80% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-high-heel-shoes-black-button-patent-p-55.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Cheap-High-Heel-Shoes-Black-Button-Patent.jpg" alt="Cheap High Heel Shoes Black Button Patent" title=" Cheap High Heel Shoes Black Button Patent " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-high-heel-shoes-black-button-patent-p-55.html">Cheap High Heel Shoes Black Button Patent</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-louboutins-shoes-155mm-black-patent-classic-p-57.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Cheap-Louboutins-Shoes-155mm-Black-Patent-Classic.jpg" alt="Cheap Louboutins Shoes 155mm Black Patent Classic" title=" Cheap Louboutins Shoes 155mm Black Patent Classic " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/cheap-louboutins-shoes-155mm-black-patent-classic-p-57.html">Cheap Louboutins Shoes 155mm Black Patent Classic</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/cheapest-high-heels-suede-150mm-blue-pumps-p-58.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Cheapest-High-Heels-Suede-150mm-Blue-Pumps.jpg" alt="Cheapest High Heels Suede 150mm Blue Pumps" title=" Cheapest High Heels Suede 150mm Blue Pumps " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/cheapest-high-heels-suede-150mm-blue-pumps-p-58.html">Cheapest High Heels Suede 150mm Blue Pumps</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/chrisitan-louboutin-sale-crystal-covered-red-p-59.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Chrisitan-Louboutin-Sale-Crystal-Covered-Red.jpg" alt="Chrisitan Louboutin Sale Crystal Covered Red" title=" Chrisitan Louboutin Sale Crystal Covered Red " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/chrisitan-louboutin-sale-crystal-covered-red-p-59.html">Chrisitan Louboutin Sale Crystal Covered Red</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/chrisitan-louboutin-shoes-crystal-covered-sky-blue-p-61.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Chrisitan-Louboutin-Shoes-Crystal-Covered-Sky-Blue.jpg" alt="Chrisitan Louboutin Shoes Crystal Covered Sky Blue" title=" Chrisitan Louboutin Shoes Crystal Covered Sky Blue " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/chrisitan-louboutin-shoes-crystal-covered-sky-blue-p-61.html">Chrisitan Louboutin Shoes Crystal Covered Sky Blue</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$142.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/christain-shoes-crystal-covered-silver-p-60.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Christain-Shoes-Crystal-Covered-Silver.jpg" alt="Christain Shoes Crystal Covered Silver" title=" Christain Shoes Crystal Covered Silver " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/christain-shoes-crystal-covered-silver-p-60.html">Christain Shoes Crystal Covered Silver</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$143.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 79% off</span><br /><br /><br /><br /></div><div class="centerBoxContentsProducts centeredContent back" style="width:30.5%;"><a href="http://www.1988cc.com/christian-high-heels-crystal-covered-gold-p-62.html"><div style="vertical-align: middle;height:180px;"><img src="http://www.1988cc.com/images/_small//christian01_/Christian-Louboutin/Christian-High-Heels-Crystal-Covered-Gold.jpg" alt="Christian High Heels Crystal Covered Gold" title=" Christian High Heels Crystal Covered Gold " width="180" height="180" class="listingProductImage" id="listimg" /></div></a><br /><h3 class="itemTitle"><a href="http://www.1988cc.com/christian-high-heels-crystal-covered-gold-p-62.html">Christian High Heels Crystal Covered Gold</a></h3><div class="listingDescription"></div><br /><span class="normalprice">$690.00 </span> <span class="productSpecialPrice">$141.00</span><span class="productPriceDiscount"><br />Save: 80% off</span><br /><br /><br /><br /></div><br class="clearBoth" /> <div id="productsListingBottomNumber" class="navSplitPagesResult back">Displaying <strong>1</strong> to <strong>21</strong> (of <strong>44</strong> products)</div> <div id="productsListingListingBottomLinks" class="navSplitPagesLinks forward">  <strong class="current">1</strong>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=2&sort=20a" title=" Page 2 ">2</a>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=3&sort=20a" title=" Page 3 ">3</a>  <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html?page=2&sort=20a" title=" Next Page ">[Next >>]</a> </div> <br class="clearBoth" /> </div> </div> </td> </tr> </table> </div> <div id="navSuppWrapper"> <div id="navSupp"> <ul><li><a href="http://www.1988cc.com/index.php">Home</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=shippinginfo">Shipping</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Wholesale</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=shippinginfo">Order Tracking</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=Coupons">Coupons</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=Payment_Methods">Payment Methods</a></li> <li>   <a href="http://www.1988cc.com/index.php?main_page=contact_us">Contact Us</a></li> </ul> </div> <div id="nov_foot" style=" margin-bottom:10px; margin-top:10px; width:100%; text-align:center;color:#666"> <ul> <li> <a style=" font-weight:bold; color:#000;text-transform:uppercase;" href="http://www.anasfim.com/" target="_blank">Christian Louboutin Boots</a> </li> <li> <a style=" font-weight:bold; color:#000;text-transform:uppercase;" href="http://www.anasfim.com/" target="_blank">Christian Louboutin Flats</a> </li> <li> <a style=" font-weight:bold; color:#000;text-transform:uppercase;" href="http://www.anasfim.com/" target="_blank">Christian Louboutin Pumps</a> </li> <li> <a style=" font-weight:bold; color:#000;text-transform:uppercase;" href="http://www.anasfim.com/" target="_blank">Christian Louboutin Sandals</a> </li> <li> <a style=" font-weight:bold; color:#000;text-transform:uppercase;" href="http://www.anasfim.com/" target="_blank">Christian Louboutin Sneakers</a> </li> </ul> </div> <DIV align="center"> <a href="http://www.1988cc.com/christian-louboutin-daffodil-c-5.html" ><IMG src="http://www.1988cc.com/includes/templates/polo/images/payment.png"></a> </DIV> <div align="center" style="color:#000;">Copyright © 2014-2015 All Rights Reserved. </div> </div> <strong><a href="http://www.1988cc.com/">christian louboutin pigalle</a></strong> <br><strong><a href="http://www.1988cc.com/">mens christian louboutin</a></strong> <br><br><br><a href="http://thenorthfacesale60.webs.com"> outlet blog </a><br><br><a href="http://womenmonclerboots88.webs.com"> outlet </a><br><br><a href="http://christianlouboutinshoesale9.webs.com"> About 1988cc.com blog </a>

Napsal: kgawlakmonte 13. 10. 2015 5:43

New video: Maejor ft. Ying Yang Twins & Waka Flocka Flame - Tell Daddy

[b][url=http://www.1oveshop.com/]replica longines watches[/url][/b] | [b][url=http://www.1oveshop.com/]replica longines watches[/url][/b]<strong><a href="http://www.1oveshop.com/">replica longines watches</a></strong> | <strong><a href="http://www.1oveshop.com/">replica longines watches</a></strong> | <strong><a href="http://www.1oveshop.com/">longines watches online store</a></strong> <br><strong><a href="http://www.1oveshop.com/longines-admiral-c-1.html">replica longines admiral watches</a></strong> <br><strong><a href="http://www.1oveshop.com/longines-admiral-c-1.html">longines admiral 5 star</a></strong> <br>

Napsal: kgawlakmonte 13. 10. 2015 5:42