HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínCo takhle vyrazit na Šumavu? Zapojte se do soutěže a vyhrajte dárkový poukaz!

Co takhle vyrazit na Šumavu? Zapojte se do soutěže a vyhrajte dárkový poukaz!
Autor:Mia
Datum: 19.08.2014
sdílej

Dnes pro vás máme soutěž pro naše stránky netradiční ovšem o to více lákavou. Těm, kdo rádi cestují nabídneme příležitost soutěž i spoustu příjemných zážitků na Šumavě!

Česká republika má tu výhodu, že v každém jejím koutě a na každé světové straně najdete krásnej kus přírody, kterou stojí zato prozkoumat. Jihozápadní hranice nejsou výjimkou. Šumava, jakožto pohoří, které nenásilně rozděluje Čechy, Rakousko a Německo, toho nabízí ke zkoumání opravdu mnoho. A to hlavně na té české straně. Ať už je to nejvyšší bod pohoří Plechý, půvabná ledovcová jezera k nimž řadíme např. známé Čertovo a Černé, či lákavý "prales" Boubín. Konečně právě v tomto pohoří najdeme pramen řeky Vltavy. Zkrátka na prohlédnutí a prozkoumání je tu spousta krásných míst a my vám tímto dáváme takový tip, jak strávit poslední dny léta.

S tímto tipem také souvisí naše nová soutěž! Máme pro vás totiž skvělou příležitost, jak si krás těchto míst užít díky ubytování zdarma na šumavském hotelu Modrava!

Modrava leží ve výšce 980 m.n.m. na soutoku tří potoků: Filipohuťského, Roklanského a Modravského, z něhož vzniká nejkratší, ale zároveň nejkrásnější šumavská řeka Vydra. Modrava a okolí Modravy na Šumavě je ideální místo pro pěší turistiku, i pro cykloturistiku a v zimním období pro běžkaře a to především díky malým výškovým rozdílům krajiny. Pěší mohou vystoupat na Poledník, který s výškou 1 315m patří k nejvyšším bodům Šumavy, a cestou zpět se zastavit na Prášilském jezeře.

Právě v této oblasti se nachází příjemný hotel Modrava, s kterým můžete soutěžit o poukaz v hodnotě 1.500 Kč, který pak můžete využít na jakékoli hotelové služby dle vašeho přání! Hotel nabízí komfortní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a apartmánech s možností přistýlky a dětské postýlky. Takže vyrazit sem rozhodně mohou i rodiny s dětmi! Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, telefonem a vlastním sociálním zařízením. Své domácí miláčky nemusíte nechávat doma, jsou tu také vítáni a mohou být ubytováni společně se svými páníčky. Ve volných chvílích je možné tu relaxovat v sauně, whirlpoolu, při hře kulečníku či šipkách. Hotel Modrava vlastní úschovnu a půjčovnu kol a běžek.

 

Soutěž o poukaz v hodnotě 1.500,- Kč s Hotelem Modrava

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje nejvyšší hora Šumavy na Německé straně?

Pro účast v soutěži je také třeba být fanouškem Hotelu Modrava na Facebooku, sdílet příspěvek z tohoto profilu (Mimořádná letní nabídka, ze dne 4.8.), a dále být fanouškem stránek HipHopStage.cz, která je partnerem této soutěže.

Své odpovědi nám zašlete do 31. srpna prostřednictvím soutěžního formuláře. Výherce bude kontaktován emailem, na který dostane také další informace k výhře.

www.hotelmodrava.cz

Soutěžní formulář

Pokud se chcete zapojit do soutěže o ceny, musíte být přihlášeni. Využijte rychlého přihlášení přes facebook a přihlašte se během pár vteřin. Od skvělých cen vás dělí pouze pár kliknutí!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Co takhle vyrazit na Šumavu? Zapojte se do soutěže a vyhrajte dárkový poukaz!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

24. 08. 2014 10:53
Raek napsal

Šéfe, správné odpovědi se píšou do soutěžního formuláře, nikoliv do komentářů :)

22. 08. 2014 13:03
martin.dasek.10 napsal

Velký Javor -Grosse Arber-1452m.n.m

Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16