HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínMajk Spirit a jeho hosté již brzy v Praze! Hrajte o volňásky!

Majk Spirit a jeho hosté již brzy v Praze! Hrajte o volňásky!
Autor:Mia
Datum: 18.11.2014
sdílej

Jak jsme avizovali, již brzy se Majk Spirit ukáže v Praze na velkým mejdanu a vy byste si ho neměli nechat ujít. My vám k této příležitosti samozřejmě nabízíme i soutěž o volné vstupy!

Majk Spirit a jeho hosté se navíc v rámci této show ukážou pražskému publiku na nějaký čas naposled, protože pak se Majk naplno pustí do nahrávání svého druhého sólového alba. Nenech si proto utéct tuto skvělou příležitost, jak si jeho koncík ještě v tomhle roce naplno užít. Však jde o koncert k jednomu z nejprodávanějších alb - "Nový Človek". Takže pokud u toho chceš bejt, zapoj se do soutěže o 3 volné vstupy!

 

Soutěž o 3 volné vstupy

Soutěžní otázka: Jak zní občanské jméno rappera Majka Spirita?

 

Soutěž běží do 23. listopadu a věříme, že soutěžní otázka je jednoduchá. Odpovědi nám zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře. Výherce kontaktujeme emailem, proto si určitě vybírejte poštu!

 

 

Soutěžní formulář

Pokud se chcete zapojit do soutěže o ceny, musíte být přihlášeni. Využijte rychlého přihlášení přes facebook a přihlašte se během pár vteřin. Od skvělých cen vás dělí pouze pár kliknutí!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Majk Spirit a jeho hosté již brzy v Praze! Hrajte o volňásky!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16