HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínV prosinci opět soutěžíme s Boardstarem! Zapojte se a vyhrajte peckový ceny!

V prosinci opět soutěžíme s Boardstarem! Zapojte se a vyhrajte peckový ceny!
Autor:Mia
Datum: 09.12.2015
sdílej

Možná jste si mysleli, že vás tenhle měsíc žádná super soutěž nečeká, opak je ale pravdou. Přece jen vám i tento měsíc nabídneme příležitost soutěži o parádní ceny! Zapojte se a zařiďte si parádní dárky!

S e-shopem BoardStar.cz jsme pro Vás připravili další soutěž, ve které můžete vyhrát snowboardové brýle SPY Targa 3, boty Circa Hesh nebo tričko Metal Mulisha Mist. Stačí být fanoušek FB stránek BoardStar.cz , odpovědět na jednoduchou otázku a jedna z výher může být Vaše.

Dost bylo základních informací a přejděme rovnou k otázce. Na blogu BoardStar.cz máte možnost získávat různé informace ze světa sportu, kultury, nebo o novinkách a různých akcích. Právě teď můžete narazit na sérii, která informuje o... A to je právě otázka pro vás – jak série se jmenuje?

A) Nejlepší skateparky v Evropě
B) Nejlepší bikeparky v Evropě
C) Nejlepší snowparky v Evropě

Pro nápovědu zajdi na blog BoardStar.cz, napiš odpověď do níže uvedeného formuláře a počkej si, jestli se na tebe usměje štěstí. Na odpovědi čekáme do 18. prosince!

Soutěžní formulář

Pokud se chcete zapojit do soutěže o ceny, musíte být přihlášeni. Využijte rychlého přihlášení přes facebook a přihlašte se během pár vteřin. Od skvělých cen vás dělí pouze pár kliknutí!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: V prosinci opět soutěžíme s Boardstarem! Zapojte se a vyhrajte peckový ceny!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16