HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínVyhraj hodnotné ceny s Boardstar.cz a doplň si šatník!

Vyhraj hodnotné ceny s Boardstar.cz a doplň si šatník!
Autor:Mia
Datum: 29.04.2014
sdílej

Minulý měsíc jsme sice vynechali, duben ovšem opět odstartoval soutěží o super ceny z online shopu Boardstar.cz. A není to opožděnej apríl! Kdo cejtí, že potřebuje něco novýho na sebe, může zkusit štěstí!...

Na měsíc duben pro vás online shop Boardstar.cz, kde seženete vše od nejposlednější módy, až po veškeré vybavení pro adrenalinové sporty, opět připravil další soutěž!

Pokud se soutěží s Boardstarem účastníte pravidelně, víte, že musíte být fanouškem FB stránek Boardstar.cz  a odpovědět na snadnou otázku, jejíž odpověď najdete přímo na stránkách Boardstar.cz.

A jakže zní otázka pro měsíc duben? Na Boardstar.cz máte možnost nakoupit za super ceny a také se tu nabízí speciální akce. Mezi takové patří akce, kdy můžete zakoupit několik produktů a jeden dostanete zdarma.
A my se ptáme, je to akce A) 2+1 zdarma
                                       B) 3+1 zdarma
                                       C) 4+1 zdarma

A na jaké ceny se můžete těšit? Hlavní výhra jsou parádní boty Circa Valeo, druhý v pořadí získá kraťasy Circa Barney, a třetí stylové tričko Circa Lion Flag. Své odpovědi nám posílejte skrze soutěžní fomulář a to až do 30. dubna. O případné výhře budete informování emailem!

Soutěžní formulář

Pokud se chcete zapojit do soutěže o ceny, musíte být přihlášeni. Využijte rychlého přihlášení přes facebook a přihlašte se během pár vteřin. Od skvělých cen vás dělí pouze pár kliknutí!

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Vyhraj hodnotné ceny s Boardstar.cz a doplň si šatník!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16