HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínFinalisti Red Bull Can You Make It? začnou stopovat od Rudolfina

Finalisti Red Bull Can You Make It? začnou stopovat od Rudolfina
Autor:Mia
Datum: 10.03.2016
sdílej

Na epickou cestu Evropou, bez vlastního telefonu, peněz nebo jídla se 33 týmů různých národností vydá 12. dubna ve 12 hodin z prostranství před pražským Rudolfinem.

Jediným platidlem, které budou mít finalisté cestovatelského projektu Red Bull Can You Make It? k dispozici, budou plechovky energetického nápoje. Českou republiku bude v sedmidenní stopovací soutěži reprezentovat 5 týmů. Ty budou pro změnu startovat z Barcelony. Cílem všech stopařů bude i letos Paříž.

Říká se, že Paříž je vždy dobrý nápad. Víte, co je ještě lepší? Praha! A ten vůbec nejlepší nápad je, tahle dvě města propojit. Stane se tak ve dnech 12. až 19. dubna, kdy se někteří finalisté závodu Red Bull Can You Make It? začnou přesunovat Evropou od pražského Rudolfina až do srdce Francie. Tam budou mířit týmy složené vždy z 3 studentů nejen z našeho hlavního města, ale také z Edinburghu, Florencie, Berlína a Barcelony.

Hlavní město Španělska se stane startovacím bodem i pro 5 českých týmů, které postoupily do finále. „Cestovat týden po Evropě úplně bez peněz bude super zkušenost i do dalšího života,“ říká Adam Kadeřávek z pražského týmu Summer day. Kromě tří týmů z Prahy se finále zúčastní i skupinky z Plzně a Liberce.Sledovat, fandit a podporovat v průběhu závodu můžete své oblíbence na webových stránkách www.redbullcanyoumakeit.com, kam budou všechny týmy během cesty sdílet přes zapůjčený telefon všechny své zážitky, trable i top výměny.

Vítězem sedmidenního dobrodružství se stane tým, který nasbírá nejvíce bodů za prožitá dobrodružství, návštěvu takzvaných checkpointů ve 40 městech všude po Evropě a také za hlasy od fanoušků. Tři členové vítězného týmu se stanou ambasadory cestovní kanceláře Contiki Travel na celé léto, takže budou cestovat napříč Evropou se zajištěnou dopravou a ubytováním.

Závod začíná: 12. dubna 2016 @ Praha | Barcelona | Edinburgh | Berlín | Florencie
Závod končí: 19. dubna 2016 @ Paříž

Českou republiku reprezentují:
The Redbullants | Discoteca | Summer day @ Praha
Game Over @ Plzeň
Liveexperienceexplore @ Liberec

 

Info dodal: Eva Samšuková

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Finalisti Red Bull Can You Make It? začnou stopovat od Rudolfina


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16