HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínQueens zve na výstavu unikátních printů slovenského ilustrátora. Přijďte se mrknout!

Queens zve na výstavu unikátních printů slovenského ilustrátora. Přijďte se mrknout!
Autor:Mia
Datum: 05.01.2016
sdílej

O pražské prodejně Queens tentokrát nepíšeme v souvislosti s módními novinkami, jak jste zvyklí, ale tak trochu nečekaně v souvislosti s výstavou. Je to ale dobře, protože tohle bude nejen pro obdivovatele výtvarného umění zajímavý zážitek...

Troufáme si totiž říct, že tvorba slovenského umělce Marka Mráze zaujme i ty z vás, kdo výtvarným dílům zas příliš neholdují. Jde totiž o velmi originální a osobitý styl, který zaujme nejen krásnými barevnými kombinacemi. Věříme tedy, že unikátní printy tohoto umělce, jehož práce bude v Praze představena v následujících dnech, přitáhnou vaši pozornost.

Originální díla se budou vystavovat od 6. ledna 2016 v pražské prodejně Queens (U půjčovny 6, Praha 1). Výstava bude prodejní a bude trvat přesně měsíc. První den výstavy DETOX 2 se můžete těšit na launch event, který dokreslí hudba DJe NobodyListena, zní z pozvánky samotného Queensu. Můžeme jedině doporučit!

Rozhovor s ilustrátorem Markem Mrázem na blog.queens.cz

Zdroj: Queens

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Queens zve na výstavu unikátních printů slovenského ilustrátora. Přijďte se mrknout!


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16