HipHopStage - Internetové Hip Hop rádio a Hip Hop magazínSnow-trip Livigno 2016: Ráj pro všechny freeridery

Snow-trip Livigno 2016: Ráj pro všechny freeridery
Autor:Mia
Datum: 29.01.2016
sdílej

Sedm dní v srdci italských Alp, prašanem poseté stráně a parta freeriderových nadšenců, kteří mají společný cíl: vychutnat si horský adrenalin na maximum. Tak vypadá týdenní Snow-trip Livigno...

Sedm dní v srdci italských Alp, prašanem poseté stráně a parta freeriderových nadšenců, kteří mají společný cíl: vychutnat si horský adrenalin na maximum. Tak vypadá týdenní SNOW-TRIP LIVIGNO, který v polovině března pořádá již druhým rokem Surf-trip.cz. Milovníci jízdy ve volném terénu se mohou těšit na pohodlnou dopravu až na místo, týdenní skipass, asistenci zkušených jezdců, profi fotografie a mnoho dalšího.

Slunce tu svítí 300 dní v roce a srdce sněhomilce poskočí nad 115 km skvělých sjezdovek, nekonečnou freeride zónou a heliboarding / skiing za bezkonkureční ceny v Evropě. Na lyžaře a snowboardisty mimo to čekají perfektně upravené sjezdovky v lyžařských střediscích Mottolino a Carosello 3000. Právě na severní straně Motollina je připraveno 12 černých „padáků“, které ocení zejména milovníci rychlých jízd. Žhavou novinkou letošní sezony je mimo jiné šestisedačka Vallaccia, která cestující přepraví do nadmořské výšky 2 717 metrů. Oblíbené jsou také tři snowparky, které byly v minulosti několikrát oceněny, a to i za hranicemi Itálie.

Italské Livigno patří mezi nejlepší lyžařské resorty v Evropě, a to nejen pro kilometry spanilých sněhových jízd, ale také pro vyhlášené italské speciality, kvalitní ubytování a pestrý večerní život. Na rozdíl od rakouských a švýcarských resortů, kde ubytování za přijatelné ceny seženete daleko od sjezdovky, v Livignu bydlíte vždy přímo pod kopcem.

Přidejte k tomu bezcelní zónu, která zaručuje neomezenou zábavu i mimo svah a ideální koktejl všech freeriderů a sněhových nadšenců je na světě. Mimochodem: víte, že v letošním roce slaví své 40. narozeniny jeden slavný livignský gastrorodák? Ano! Výročí slaví oblíbený italský lomcovák bombardino, který vznikl právě v Livignu. Jeho základ tvoří alkoholický nápoj Advocaat a brandy. Servíruje se se šlehačkou a nejlépe si ho vychutnáte s partou kamarádů během SNOW-TRIPU.

Livigno nabízí prvotřídní freeridové podmínky, jistotu krásného počasí a kromě toho se na něm vždy sejde skvělá parta lidí, se kterými je radost brázdit livignské svahy. Stejně jako v loňském roce nabízíme všem účastníkům možnost skutečně dobrodružného bonbónku: heliboarding či heliskiing, což je freeriderový zážitek na celý život. Přeje-li krásné počasí a sněhové podmínky, let helikoptérou je jasnou volbou,“ říká Tereza Olivová, organizátorka SNOW-TRIPU 2016.

Druhý ročník úspěšného SNOW-TRIPU se uskuteční od 12. do 19. března letošního roku. V rámci SNOW-TRIPU do Livigna vám nabízíme i pohodlnou dopravu, asistenci zkušených jezdců a kvalitní ubytování v centru města, kousek od stanice hlavních lanovek a se zastávkou ski busu přímo před domem. Pro všechny jsou mimo jiné připraveny služby profesionálního fotografa. Kromě peckových zážitků, tak zůstanou vzpomínky na horský týden pevně uschovány i na obrázcích.

Na SNOW-TRIP LIVIGNO se můžete přihlásit na www.snow-trip.cz. Zbývají poslední místa, tak neváhejte.

 

Info dodal: Pavel Eichler

KOMENTÁŘE

Zde vložte komentář k článku: Snow-trip Livigno 2016: Ráj pro všechny freeridery


Pro přidání komentáře k tomuto článku musíte být přihlášen. Přihlásit se můžete pomocí horní lišty anebo přes Facebook. V případě, že na HipHopStage.cz nemáte účet, doporučjeme provést registraci.

Zatím nebyl vložen žádný komentář, buďte mezi prvními a přidejte názor k tomuto článku!
Aktuální články

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Film The Land se chystá do kin. Podívejte se, co ještě nabízí jehou soundtrack!

Na našich stránkách již několikrát zmiňovaný snímek se už pomalu ale jistě chystá do amerických kin. Jeho den D nastane 29. července a tak je nejvyšší čas si připomenout a v lepším případě i poslechnout něco...

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg vyzývají k míru gangů

Game a Snoop Dogg pokračují v plnění svého velkého úkolu. Rozhodli se totiž, že udělají všechno proto, aby se americké ulice staly bezpečnější a mezi roky znepřátelenými gangy nastal mír. A jak v tomto úkolu...

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

Gucci Mane nemůže spát, má toho spoustu na srdci!

No při tom, v jaké společnosti se Gucci Mane v novým klipu nachází, se mu snad ani nikdo nemůže divit. Podívejte se, co novýho Gucci Mane nabízí ke své avizované deska, která bude první po 5 letech...

Nejčtenější články
Poslední komentáře k článkům

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Tady, na našich stránkách je možné prostřednictvím přehrávače Spotify slyšet snippety, přímo na Spotify je možný slyšet víc, jak sám přehrávač také upozorní ;)

Napsal: mia 11. 07. 2016 8:22

Soundtrack k dokumentární sérii Streets Of Compton od The Game je hotov!

Ale to nejsou snippety, stačí se zadarmo přihlásit a je tam celej sondtrack, asi nemáte Spotify, když nevíte jak funguje ..

Napsal: Cerel 20. 06. 2016 9:56

9th Wonder se dělí o nové hudby. A je to teprve začátek!

Nové hudby? opravdu v množném čísle?

Napsal: Cerel 31. 05. 2016 12:16