Hip Hop Magazín

Párty

Za měsíc je tu máme, Waka Flocka Flame a DJ Whoo Kid míří do pražské Lucerny!!!

19.2.2018

Za měsíc je tu máme, Waka Flocka Flame a DJ Whoo Kid míří do pražské Lucerny!!!

Waka Flocka Flame, vlastním jménem Juaquin James Malphurs narozen 31. května 1986 ve čtvrti South Jamaica v Queensu ve  státě New York je raper žijící v Atlantě. Je hrdým členem 1017 Brick Squad a Warner Bros. Tenhle týpek se stal populárním v roce 2009. Nejvíc ho proslavili tracky jako „O Let’s Do It“, „Hard in da Paint“ a „No Hands“, který obdržel 13. místo v US Billboard Hot 100. Jeho debutové album „Flockaveli“ vyšlo v roce 2010. V tomto roce má v plánu album „Flockaveli 2“.

DJ Whoo Kid, vlastním jménem Yves Mondesir narozen 19. října 1972 v Brooklynu v New Yorku je americký Hip Hopový DJ, který je nejvíce spojován s legendární G-Unit Records a Shadyville Entertainment. V březnu 2009 uvedl v provozu internetovou stránku www.RadioPlanet.tv. V jeho produkci je často používáno jeho jméno se speciální echo ozvěnou.

Nyní zmiňovaná akce! Koncert proběhne 21.3.2018 v pražském Lucerna Music Baru. Myslím, že tuhle událost by si neměl nechat uniknout žádný příznivec tvrdého nespoutaného trapu! Můžeme se těšit na pořádný moshpit a skvělou párty. Waka Flocka Flame je znám hlavně pro svoje „crazy moshpit bangery“ jako např. skladba „Wild Boy“, kterou udělal za spolupráce rapera MGK a  electro-housová řezanice „Wild Out“, kterou má na starost dubstep DJ Borgore takže můžeme očekávat nálož kopanců. Uvidíme co si na nás tenhle dredatý šílenec přichystá. Samozřejmě nepřijde na zmar ani legendární DJ Whoo Kid, který sebou přiveze žhavé HipHopové mixy z New Yorku, třeba nám ukáže i trochu toho „G-Unit“ a samozřejmě tracky, které s Wakou nahrál, jako např. divokou pecku „Turn Up Godz“ a „Whippin“. Každopádně se máme na co těšit!!! Neváhej a doraž udělat pořádný bordel do Lucerny. Uvidíme se tam !!! Odkaz na událost zde.

 


    Written by:    Leave a comment

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *