Hip Hop Magazín

Hudba

10 největších sportovních sázek mezi rappery

6.2.2018

10 největších sportovních sázek mezi rappery

Včera byl na hotnewhiphop.com zveřejněn článek o Birdmanovi, který na letošním Super Bowlu prodělal 200 000 dolarů. Vsadil se totiž s jiným rapperem AR-Abem, že letos vyhrají opět Patrioti. Ovšem Orli letos překvapili a šampiona porazili. To mě motivovalo sestavit žebříček deseti největších sportovních sázek, které kdy rappeři uskutečnili.

 

Drake – NBA finále 2016, Golden State Warriors vs. Cleveland Cavaliers. Drake vsadil 60 000 dolarů na Warriors, ovšem vyhrál Cleveland.

 

Migos – Super Bowl L, Carolina Panthers vs. Denver Broncos 2016. Migos dali dohromady 75 000 dolarů a společně je vsadili na Panthery, bohužel neměli štěstí, vyhráli Broncos.

 

Snoop Dogg – Floyd Mayweather Jr. vs. Canelo Alvarez 2013. Snoop Dogg se vsadil s chlápkem, který se jmenuje Lui, o půl kilogramu skunku že Mayweathera vyhraje. A vyhrál

 

Jay Z – Canelo Alvarez vs Miguel Cotto 2015. Jay Z se vsadil o 100 000 dolarů s Oscarem De La Hoya, že vyhraje Miguel Cotto (člen Roc Nation Sports). Ovšem vyhrál Canelo a výhra putovala na charitu.

 

Birdman – Super Bowl LII. 2018, Philadelphia Eagles vs. New England Patriots. Birdman se vsadil s AR-Abem o 200 000 dolarů, že opět vyhrají Patrioti, letos však překvapili Eagles.

 

Diddy – Floyd Mayweather Jr. vs. Manny Pacquiao 2015. Diddy se vsadil s Markem Wahlbergem o čtvrt milionu dolarů, že vyhraje Floyd. Měl pravdu.

 

Birdman – Super Bowl XLV 2011, Green Bay Packers vs. Pittsburgh Steelers. Birdman vsadil 1 milion dolarů na Packers a vyhrál jednou tolik, za výhru si pořídil Maybach v hodnotě 1 milionu dolarů

 

50 Cent – Floyd Mayweather Jr. vs. Manny Pacquiao 2015. Fifty vsadil 1,6 milionů dolarů na Mayweathera a vyšlo mu to.

 

Birdman – NBA finále 2011, Miami Heat vs. Dallas Mavericks. Birdman vsadil 2 miliony dolarů na Miami a prohrál

 

Birdman – Super Bowl XLVI 2012, New England Patriots vs. New York Giants. Birdman vsadil 5 milionů dolarů na Patrioty a prohrál

Zdroj: hotnewhiphop.com, xxlmag.com


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.