Hip Hop Magazín

Hudba

10 rapperů, kteří vyrůstali v bohatství a nezačínali od nuly

5.5.2018

10 rapperů, kteří vyrůstali v bohatství a nezačínali od nuly


Drake
Kanadský populární rapper, pravým jménem Aubrey Graham, vyrůstal v zbohatlické čtvrti v Torontu a už v patnácti letech začal působit v televizním pořadu Degrassi. Tyto příjmy a také komfortní výchova jeho rodičů mu ovšem vynesly kritiku za jeho píseň „Started from the Bottom“, ve které rapuje, že začínal od nuly.

 

 

Wiz Khalifa
Třicetiletý úspěšný rapper Wiz Khalifa vyrůstal na ulicích, ovšem na ulicích okouzlující Severní Dakoty. Jeho rodiče byly zaměstnanci armády, což bylo důvodem jejich nadstandardních příjmů. Ovšem Wiz se kvůli tomu musel neustále stěhovat, bydlel například v Německu, Anglii, nebo Japonsku.

 

 

Tyga
Tyga kdysi prohlásil, že vyrůstal v nejnuznější kalifornské čtvrti Compton, ovšem není to pravda. Dle pozdějšího zdroje vyrůstal na jiném předměstí Los Angeles a to Gardena, což je spíše vilová čtvrť vyšší střední třídy. Mimo to Tygovi rodiče vlastnili v době jeho dětství luxusní Range Rover.

 

 

Iggy Azalea
Sedmadvacetiletá australská rapperka Iggy Azalea měla velmi komfortní výchovu v Mullumbimby, což je bohaté rezidenční městečko na východě Austrálie. Její otec byl malíř a její matka byla zaměstnankyní luxusního hotelu.

 

 

Jaden Smith
Mladý rapper slavných rodičů Willa a Jady Smithových vyrůstal od malička v luxusu a to zejména díky milionovým ziskům svého otce, které generuje převážně z filmového průmyslu. Devatenáctiletý Jaden se však brzy postavil na své nohy a například jen za rok 2016 vydělal 8 milionů dolarů

jaden smith

 

 

O’Shea Jackson Jr., aka OMG
Mít za otce jednoho z nejslavnějších rapperů všech dob určitě není jednoduché, ale na druhou stranu vyrůstal syn Ice Cuba O´Shea už od mala v blahobytu. Do povědomí se, krom své rapové kariéry, dostal zejména díky filmové roli v životopisném snímku o N.W.A., kde hrál svého otce.

 

 

Jermaine Dupri
Narodit se přímo v rodině hudebního producenta je pro potencionálního rappera obrovské štěstí. Něco podobného se v životě přihodilo Jermainovi, jeho otec Michael Mauldin byl totiž ředitelem Columbia Records. Krom bohatého dětství mu to přineslo také skvělé podmínky pro start kariéry.

 

 

Lil Romeo
Malý Romeo vyrůstal nejen v bohaté rodině, ale dokonce v bohaté rapové rodině. Jeho otec je rapper Master P, matka rapperka Sonya C, strýcové C-Murder a Silkk the Shocker a bratranec Mo B. Dick. Svou první smlouvu podepsal už v pěti letech a od narození žije v přepychu.

 

 

The Alchemist
Alan Daniel Maman, což je skutečné jméno slavného DJe, producenta a rappera The Alchemist, vyrůstal od narození v luxusní kalifornské čtvrti Beverly Hills 90210. Zde chodil například na stejnou střední školu jako Angelina Jolie.

 

 

Diggy Simmons
Třiadvacetiletý Diggy Simmons, vlastním jménem Daniel Dwayne Simmons III, je synem slavného člena legendární rapové formace Run-D.M.C. Reverenda Runa. Od mala tak vyrůstal ve velmi bohaté rodině, což ovšem nebylo vždy jen pozitivní, o čemž se můžete přesvědčit v několika dílech televizní show Run´s House, která běžela na MTV.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.