Hip Hop Magazín

Hudba

10 známých rapperů, kteří aktuálně sedí ve vězení – leden 2019

1.2.2019

10 známých rapperů, kteří aktuálně sedí ve vězení – leden 2019

Pravděpodobně není žádný jiný hudební žánr tak spojený s kriminalitou, jako je tomu u rapu. Téměř polovina rapových interpretů má ve svém trestním rejstříku záznam a mnoho z nich si dokonce odsedělo nějaký čas ve vězení. Pojďme se společně podívat na 10 známých rapperů, kteří aktuálně sedí ve vězení.


Michajlov – Kvůli porušení podmínky mu byl vyměřen trest v délce 3 roky. Aktuálně je umístěn v Pardubické věznici. Z vězení vydal jako první rapper u nás album, které se jmenuje 1991.

 

 

Shyheim – v lednu 2014 byl odsouzen na 14 let za zabití

 

 

Max B – v roce 2009 byl odsouzen na 75 let za vraždu

 

 

Bobby Shmurda – v červnu 2014 zatčen a obviněn z vraždy, na finální rozsudek stále čeká a hrozí mu až 25 let ve vězení

 

 

El Marón – český rapper byl v roce 2016 odsouzen na 11,5 roků ve vězení za vraždu

 

 

Tekashi 6ix9ine – byl spolu se svým manažerem zatčen 18.11. loňského roku a obviněn z vydírání, držení střelných zbraní, loupežného přepadení a plánování vraždy. Hrozí mu až doživotní pobyt za mřížemi. Aktuálně čeká na vynesení rozsudku ve vazební věznici.

 

 

C-Murder – bratr Mastera P byl poslán v roce 2002 na doživotí za vraždu 16ti letého fanouška

 

 

Big Lurch – v roce 2003 byl odsouzen na doživotí za vraždu pokojské, tento případ byl obzvlášť děsivý, Big Lurch údajně svou oběť rozpáral a jedl její vnitřnosti

 

 

The Kidd Creole (Grandmaster Flash and Furious Five) – v srpnu 2017 byl zatčen za brutální vraždu bezdomovce a aktuálně čelí doživotí ve vězení

 

 

Suge Knight – nejedná se sice o rappera, ale v našem seznamu tento bývalý rapový magnát nesmí chybět, Suge byl odsouzen na 28 let za vraždu.

Suge Knight


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.