Hip Hop Magazín

Párty Tanec

13. října se díky soutěže s názvem „Steel City Jam“ ukáže, že break dance stále není mrtvý!

18.7.2018

13. října se díky soutěže s názvem „Steel City Jam“ ukáže, že break dance stále není mrtvý!

Třetí největší město České republiky Ostravu roztančí 13.10.2018 nově vzniklá mezinárodní taneční soutěž s názvem Steel City Jam. Jedná se o první ročník breakové akce především pro děti do 16-ti let, odmyslíme-li si možnost předvést se v kategorii Cypher King, která není věkově omezená.

Soutěž se bude konat v Zábavním centru Venuše, která se pyšní novodobým designem a velkým prostorem. Akce by měla začít už v dopoledních hodinách, kdy se uskuteční workshop doposud nezmíněného třetího porotce. Pro širší veřejnost se následně dveře otevřou odbytím jedné hodiny. Celou akcí vás bude provázet speaker Pablo a své gramce bude roztáčet DJ Jasty. Mezi doposud zmíněnou dvojici porotců patři Honza Pentifull (CZ) a B-Boy Twister (SK).

Jelikož i my rádi podporujeme tento typ akcí, rozhodli jsme se obohatit ji o bonusovou kategorii s názvem HipHopStage King. Vítěze této kategorie mimo klasickou trojici vítězů ze všech zúčastněných tanečníků určí naše redakce, která si pro dotyčného připravila společně s umělcem IGA ART příjemné překvapení.

Co se týče odhalení dalších karet a es v rukávu, kterých je spousta, budeme u toho a průběžně vás informovat. Popřípadě neváhej a kontroluj facebookovou událost zde: Steel City Jam 13.10.2018.


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.