Hip Hop Magazín

Graffiti Hudba Párty

13. ročník festivalu Stop Zevling láká na jména jako Smack, Dvojlitrboyzz, nebo White Russian

7.9.2019

13. ročník festivalu Stop Zevling láká na jména jako Smack, Dvojlitrboyzz, nebo White Russian

Je to tady ! 13. ročník kulturně-sportovního festivalu Stop Zevling se nezadržitelně blíží a s ním bohatý, pestrý program pro všechny věkové kategorie.

Sport Jam nabídne sportovní turnaje ve fotbale, nohejbale, ping-pongu, streetballu.  Zahrát si u nás můžete také tradiční skandinávské hry jako Kubb, Mölkky nebo Spin Ladder.  Letošní novinkou bude dětská olympiáda a nábor do florbalového týmu Prague TigersPro (nejen) malé fotbalové fanoušky bude k dispozici Fotbalová akademie Praha, která odehraje přátelské utkání a poradí jak začít trénovat a kam se lze přihlásit a začít svou vysněnou fotbalovou kariéru. Svou sílu a vytrvalost si budeš moci vyzkoušet na Iron Man soutěži a Decathlon Černý Most pro tebe připravuje svou zónu, kde si vyzkoušíš různé sporty a vybavení. Pokud hledáš brigádu nebo práci, tak ti na místě poradí jak u nich začít. Sportovní částí bude provázet Inge z Hor a Djs ADZi a Probe.

 

 

Street Jam odstartuje od 10:00 hodin charitativním během po Černém Mostě. Výtěžek ze startovného půjde na podporu nemocných cystickou fibrózou. Plechárně Černý Most jsme připravili interaktivní zónu, kde se odehraje turnaj ve stolním fotbálku, najdeš tu deskové nebo arcade hry a pro děti zde bude workshop ve stavění Lego kostiček. Skatepark tradičně obsadí BMX rideři a rozjedou svou dechberoucí jízdu. Určitě nevynechej a hned vedle nich Graffiti Jam by Grafficon pod nimiž zdi ožívají! Na místo činu se po kratší odmlce vrací Black Bridge Car fest a věříme, že to přitáhne všechny milovníky aut. Sraz tuningových aut, veteránů a filmových aut opět na Stop Zevling.

 

 

Přes den se budeš moci občerstvit v Gastro Zóně, kde si vybere jak vegan, tak masu libující gurmán. Pestré a lahodné menu obstarají Vegangrill, Pirohárna, Boss Burgers, Café Bike a Cukrárna Havana. Městečko volnočasových aktivit nabídne přehlídku neziskových organizací a volnočasových aktivit pro všechny bez rozdílu. Tak třeba: ukázka Taekwon-Do a karate, klasické a latinskoamerické tance z dílny Astra Praha, divadelní pohádka pro děti Karla Zimy a Jarmila Škvrny a mnoho dalšího. Na festivale bude mít své místo i Coca Cola HBC, která bude prezentovat projekt To dáš! Cílem projektu je podpořit mladé znevýhodněné lidi a to formou zábavných tréninků a motivačních workshopů. Coca Cola HBC tu bude mít vlastní stan, kde se dozvíte spoustu užitečných informací.  Pokud se chceš osobnostně rozvíjet, tak na tu správnou cestu tě navede kouč z české asociace koučů.

 

 

Hudební část otevře ve 16:00 hodin moderátorka a zpěvačka Emma Smetana a poté převezme štafetu indie-popová skupina Nano, hodně moc doporučujeme! Pro fanoušky drum and bass a elektronické hudby mají speciální set připraveni zahraniční Transmitter. S blížícím se večerem budeme přitvrzovat a nastoupí diktát od Dvojlitrboyzz a taky grimeová lahůdka v podobě společné show Smack One, White Russian a Huclberry.

PROGRAM:

⚽ SPORT JAM ⚽ Start od 10:00 hodin
Areál ZŠ Vybíralova, Vybíralova 964/8

TURNAJE
➢ Fotbal // 4+1
➢ Nohejbal // trojice
➢ Ping Pong // jednotlivci
➢ Olympiáda dětí
➢ Kubb
➢ Pétanque // jednotlivci

AKTIVITY
➢Decathlon Zóna
➢Nábor do florbalového týmu Prague Tigers
➢Představení malých fotbalistů FC Admira Praha

Registrace do turnajů – http://stopzevling.cz/festival/

Moderuje: Inge z Hor

DJ’s
➢ADZi
➢Probe

〠STREET JAM 〠
Bryksova 1002/20, Černý Most

🎶 KONCERTY 🎶

➢ Smack One, White Russian, Huclberry
➢ Dvojlitrboyzz
➢ Transmitter
➢ Nano
➢ Dj Mr. Funky Machine
➢ Emma Smetana

Moderuje: Vlado (rádio Expres)

AKTIVITY
➢ Charitativní běh pro nemocné Cystickou Fibrózou
➢ BMX Jam // Djs Dug, Scaffer a ILL Rock
➢ Street Ball
➢ Iron Man
➢ Black Bridge Car fest vol. 3
➢ Graffiti Jam
➢ Plechárna – Arcade a deskové hry, turnaj ve stolním fotbálku, workshop ve stavění lega pro děti
➢ Městečko volnočasových aktivit – neziskové organizace, tetování na banány, skákací hrad, taneční škola a mnoho další

AFTERPARTY v klubu COVER PLACE
Generála Janouška 1060/2, Černý Most

WWW.STOPZEVLING.CZ

fb event: https://www.facebook.com/events/360307544888622/


    Written by:    Leave a comment

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.